• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Porady prawne

Zaczęty przez Zykfryd, 19 Lip 2009, 20:25:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

Zykfryd

Witam

czy możecie mi polecić dobrego prawnika w Suwałkach od spraw zasiedzeń itp. Zaznaczam iż prawnik z Kościuszki odpada bo słyszałem że kasuje od 200zł w górę, i na Noniewicza na przeciwko biedronki tam już bylem;) Gdzie jeszcze kogoś dobrego i taniego rzecz jasna mogę znaleźć:)

pozdrawiam

dareczek

nie ma tanich prawników  ;)  zobacz na sejneńskiej tam ma 2 czy 3 prwaników i na reja na przeciwko bierdonki jest jeden. Jak chcesz to moge podac nr do jednej pani prwanik
darek

konrado

śmieszny jesteś zykfryd, pewnie chciałeś za 30pln profesjonalną poradę uzyskać, to może wejdź na http://www.eporady24.pl/cennik.html, jak dobrze poszukasz to widziałem w sieci gdzieś porady płatne sms, coś koło 10pln...:)

michał

to zajdż jeszcze na kościuszki 78 lok. 12 ( w bramie obok lodów i starej apteki ). tam napewno z Ciebie nie skroi bo babka dopiero co się otworzyła;))z tego co wiem to jest najtańsza:))
wincal

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk