• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Najbardziej rozpoznawalna kobieta w Suwałkach

Zaczęty przez fresh, 24 Lip 2009, 12:49:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

barfly

Karis_

foto

tajna

kulturalne suwałki

Karis_

tajna: znam i to bardzo dobrze:) wytypowałam ją, ponieważ żadna z wymienionych tutaj kobiet nie zrobiła dla suwalskiej kultury tyle, co Olga. Moim zdaniem głupie jest typowanie dyrektorek placówek oświatowych, zwłaszcza pani z MDK (wtajemniczeni wiedzą, że nawet nie wie jakie są zajęcia w MDK, że jest bardziej przedstawicielką niż dyrektorem)

wiolka

Pani Bożenna Szynkowska - dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Suwałkach

yak10

Anna Ruszewska- robi cos czego wcale nie musi zwiazana z wieloma organizacjami pozarzadowymi. Dyrektorzy wymienianych placowek robial bo musza-na tym polega ich praca.

abstynent 1lo

Przeczytajcie jeszcze raz pierwszy post! Nie chodzi o kobietę, która najwięcej robi dla Suwałk tylko jest najbardziej rozpoznawalna!

arek

moim zdaniem Pani Maria Lauryn zasługuje na to miano ponieważ w życiu suwałk najbardziej jest zauważalna zaraz po Marii Konopnickiej
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

renata

barfly

abstynent - bardzo trafna uwaga, arek - no ta pani to akurat dosyć ambiwalentne emocje wbudza

laser

Karis_

chodziło mi bardziej o to, żeby wyłonić kobietę, która zasługuje na takie miano. chyba że laureatka ma być rozpoznawana tylko z racji nazwiska lub pełnionej funkcji... choć wtedy to chyba nie miałoby sensu. oddałam swój głos i tyle, reszta i tak nie zależy ode mnie ani od nikogo poza autorem artykułu.

Mr Mike

wiadomo ze kto ma swoje media ten ma wladze.
Post jest na tyle ciekawy ze ogolnie nie ma takiej osoby co by sie nazbyt wyrozniala w tlumie. Oczywiscie mozna zrobic sonde ale mysle ze nadal bedzie to niejednoznaczna ocena. Chyba ze sie wezmie wszystkie zgloszenia kandydatek.
Wiadomo ze najbardziej znanymi w Skach sa:
Maria Konopnicka, Aleksandra Pilsudska, Aleksandra Kujalowicz, Maria Lauryn, Joanna Mendak. Kiedys bym zaglosowal na Pania Jolante Hinc-Mackiewicz za propagowanie teatru w Suwalkach i jej Suwalskie Eksploracje Teatralne. Teraz niestety szukamy gwiazd, ludzi polityki czy ludzi biznesu.

Moze pytanie bardziej skonkretyzowac i podzielic na kategorie.
Kobieta polityki,
kobieta biznesu
kobieta gwiazda
zasluzona dla suwalk itd... wtedy cos by sie wytrzasnelo.

Powodzenia ja osobiscie bym typowal Pania Hinc-Mackiewicz
tru tu tu tu majty z drutu

Fikou

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk