• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Najbardziej rozpoznawalna kobieta w Suwałkach

Zaczęty przez fresh, 24 Lip 2009, 12:49:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

Klimosz

dokładnie - Pani Danuta to chyba jedna z najbardziej rozpoznywalnych kobiet w SKI!

dla niewtajemniczonych - http://www.youtube.com/watch?v=enQKeDC-gDg

clod

Pierwszy raz ją na oczy widziałem, wątpię, żeby ktoś ją na ulicy rozpoznał oprócz kilku uczestników juwenaliów.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

fresh

w zamyśle było najbardziej rozpoznawalna + najbardziej wpływowa, podział na kategorie jak sugeruje mr mike mija się chyba z sensem skoro nawet w tak ogólnym zestawieniu ciężko o jakaś przyzwoitą liczbę kandydatek, zostajemy więc przy: najbardziej rozpoznawalna + najbardziej wpływowa

Maria

Jestem jak najbardziej za Panią Danusią. Prawie każde miasto ma jakąś oryginalność. My mamy Panią Danusię.
Głosujmy na nią!
Maria

gosc

płotka

Obserwator:)

JOANNA MENDAK
tak mysle :) pomijając juz to co zrobila :D raczej kazdy ją pozna ,ja np nie kojarze ani Pani Lauryn ani Żanety Kalety ani Wladysławy Racis -a to znaczy ze nie są az tak rozpoznawalne jak sie wydaje polecającym.
Niech sie rzeka nie kojarzy z rzeką łez...

Bodzio ;]

Jeanette Kalyta taka polozna zawsze słuzy dobra rada i ma slodko miły głosik. Rozpoznaja ja szczegolnie kobiety ktorym smierdzi ryba. ;))

dok7

JOANNA MENDAK :) to chyba najlepszy kandydat:)

- ale temat dobry, bo rzeczywiście kobiety w Suwałkach są w mniejszości medialnej, a przecież jest tyle wartościowych kobiet w naszym mieście :) Jednak przykładu takiego jednego znanego wszystkim to nie mogę podać :( No chyba że pani z TV Suwałki co czyta wiadomości;)
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło !!! :D :)

fazerka

hmmm...chyba jednak Lauryn :) Myślę, że wiele osób by ją rozpoznało.

clod

Ja bym tej pływaczki nie ruszał. Wybierzecie ją, a potem jakiś chochlik drukarski zje ostatnią literkę w jej nazwisku i jak to będzie wyglądało ?
W Suwałkach najbardziej rozpoznawalna jest ...
 ;)
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

tajna

aż dziw bierze, że tak mało kobiet udziela się publicznie!
Jest jeszcze szefowa Radia 5 - Ewa Bajer:)
kulturalne suwałki

Emilka

Emilka

ted

maly

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk