• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Psie sporty

Zaczęty przez banokas1, 03 Sie 2009, 19:13:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

banokas1

Hej, czy ktoś z Was uprawia ze swoim pupilem jakiś psi sport: frisbee, agility czy obedience? A moze taniec z psem?
Piszcie, może ktoś ma ochotę podzielić się swoim doświadczeniem:)
banokas1

wolny

SPRZĄTAĆ !!!!! po swoich psach,to dobry sport!!

Arens

Mój pies uprawia sprint za kotem, wizualizację morderczych instynktów na widok przedstawiciela swojego gatunku itd.  :D

Tak serio to zamierzam kupić frisbee i sprawdzić co i jak z tym wychodzi, więc za czas bliżej nieokreślony coś będę mógł powiedzieć.

Do mądrych inaczej : nie macie nic do powiedzenia ,a ciśnie was na pisanie ? Kredka, kawałek papieru i grezdajcie do woli, jeśli dzieci neo w ogóle wiedzą co to kartka itd.
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem że na świecie żyje tylu idiotów " - S.Lem.

wolny

wpierw zacznij sprzątać po swoim pupilku potem kup mu nawet spadochron

vanillacat

Moze i zabawa z frsbee to dobra zabawa dla psa, ale zbytnio ekstremalne sporty to juz przesada. Kiedys na youtube widzialam faceta ktory skakal ze swoim psem na spadachronie, mega przegiecie.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Arens

Wolny , a skąd wiesz mędrcze ze wschodu, że nie sprzątam ??
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem że na świecie żyje tylu idiotów " - S.Lem.

wolny

nie wiem ale osoby które sprzątają po swoich pupilach w Suwałkach można policzyć na palcach a jeżeli Ty sprzątasz to chwała Ci za to.Szlag mnie trafia że nie można wypuścić dzieciaka do piaskownicy nie mówiąc o trawniku,zamierzam przeprowadzić akcje typu psią kupę odnosimy pod drzwi właściciela psa który ją zostawił i tam ją rozmazujemy pod drzwiami i wierz  mi mam w tym projekcie wielu sprzymierzeńców i to będzie bardziej skuteczne jak straszenie mandatami ale jak Ty sprzątasz to nie masz powodów do obaw ,pozdrawiam :)

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis[email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk