• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Miły, inteligentny singiel na wymarciu?

Zaczęty przez turkusowa, 08 Sie 2009, 13:41:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

vanillacat

Z tego co tutaj czytam to czesc z Was -szczegolnie facetow widocznie spotkalo takie puste lale ktore szukaja widocznie tylko kasy, ale to sa bez obrazy MALOLATY, tzw blachary ktore leca na samochod i forse. Dojrzale osobowsciowo kobiety (nie chodzi tutaj o wiek) stawiaja na to zeby facet mial charakter, odpowiedzialne zajecie w zyciu, byl czuly i mial swoje zainteresowania. Niestety takich facetow jest malo, szczegolnie w naszych zasciankowych Suwalkach, tak samo jak malo jest fajnych kobiet, po czesci to dlatego ze takie czasy po czesci wina emigracji, a po czesci tego ze w Suwalkach nie oszukujmy sie ale malo jest wyksztalconych amibitnych ludzi. Dotyczy to zarowno kobiet jak i facetow.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

gosc

Hej i znów wracamy do tego samego.Zeby facet byl czuly, mial swietne dochodowe zajecie, a co Wy dacie za to.Tylko sex ,a ja wymagam jeszcze duzo duzo wiecej.Dajac os siebie dom, kase , mercedesa.

vanillacat

jak ma dochodowe tym lepiej, mezczyzna powinien utrzymac dom i rodzine, poza tym np ja takze dobrze zarabiam i nie zamierzam brac pierwszego lepszego patalacha i utrzymywac :) Ale taka prawda ze coraz wiecej facetow myje gary w UK i nic soba wiecej nie reprezentuje :)

singiel

ej dziewczyny przesadzacie, jajestem wolny, pracujący i do wzięcia, tylko z braku czasu nie mam kiedy znaleźć kandydatki na żonę. czekam na oferty :)

szatanek

Wydaje mi się, a nawet powiem, że dziewczyny za jakie się podajecie nie powinny szukać na forum. Powiem więcej, nie powinny szukać związku nawet w miejscach, które ktoś poleci na forum. Szukać można zabawy i rżni... miłości cielesnej  na imprezach. Na co też powiedzmy jest etap gdzieś w życiu. Ale co ja wiem - dojrzały, nie singiel. Pozdrawiam dziewczyny i powodzenia życze ;)

Weronka

Mam smiałosc stwierdzic ze nie ma juz takich facetów
Teraz facet juz po pierwszej randce mysli ze dziewczyna jest juz jego i wskoczy mu do łóżka...
piszecie ze dziewczyny sa puste i tylko tyłek pokazuja i cycki, no niektóre pokazuja i maja wziecie nie tylko na jedna noc, nie które nie pokazuja i takie przewaznie nie maja wziecia...
Faceci na dyskotekach zamiast podejsc porozmawiac zaproponowac drinka to stoja i sie gapia i nic wiecej...  a sama ostatnio byłam swiadkiem jak przyszły dwie dziewczyny takie anorektyczne na parkiet na dyskotece i kiecki im ledwo tyłek zakrywały a facetów zaraz sie zleciało jak muchy na lep i takie szczapy maja wziecie, ja jak mam troche kochanego ciałka to kazdy dosłownie KAZDY mówi mi ze za duzo waze, nie urodził sie taki który by był normalny

X

Tak z ciekawości - ile to są dobre zarobki? ;)
Podobno kasy nigdy za wiele...?

Rambo

Kurcze śmieszą mnie niektóre wypowiedzi pewnych Pań. Ludzie co w tym jest złego, ze ktoś pojechał do Anglii i myje gary? Myślicie, ze taka osoba nic sobą nie reprezentuje? Żałosne myślenie macie i pomyśleć ze my was za taka głupotę kochamy.... Szok!!!  Nie każdy pcha się po trupach na stanowisko krzywdą innych ludzi żeby dobrze zarabiać i wam dogodzić!!!  Żeby wszyscy ludzie wykształcili się to i tak nie było by dla nich odpowiednich wysokich stanowisk pracy. Taki jest świat, ze jedni są prezesami a drudzy pucują im buty mimo tego ze maja mgr... Pozatym wykształcenie to nie wszystko…
Osobiście znam jedna osoba dokładnie chłopaka, który skończył polonistykę na bardzo dobrej uczelni. Jest magistrem a mimo tego, ze mógłby uczyć w szkole to zajmuje się zupełnie czymś innym, mianowicie pracuje na budowie. Spytałem się czemu zrezygnował z pracy w szkole a on  mi odpowiedział, że za takie pieniądze jakie dostają nauczyciele nie da się usamodzielnić i wyżyć dlatego się tym zajmuje. Woli być pomiatanym na budowie niż zasiadać  w inteligencji wychowawczej i nie mieć na chleb. Żałosne, ze u nas w Polsce ocenia się inteligencje i inne wartości po wykonywanym zajęciu, wykształceniu a nie myśleniu i zaradności. Kobieta powinna to docenić, ze chłopak ciężko zarabia fizyczna praca i przynosi do domu ok 4000 tys. a nie 2000. Ale to jest już zupełnie inny temat…
A druga rzecz to jeśli facet was zostawi to nie beczcie potem ze wam ciężko bo sami sobie jesteście winni… Czasami taki patałacha, który nie dorównuje wam pod względem zarobków jest lepszy od wymarzonego idola którego w nieskończoność szukacie…
 P.S. Każdy facet jest świadomy tego, ze to na jego barkach leży odpowiedzialność za zapewnienie dachu nad głowa i finansowanie rodziny nawet taki patałacha!!!

aaa

i całą sprawę można skwitować :mężczyźni są z Marsa ,kobiety z Wenus.....
fdsdf

iks de

heh o czym wy wogole gadacie  xD szukacie milosci na necie ;> ?? i wy mowicie wogole o jakich kolwiek zasadach ? co byscie chcialy : inteligentnty i wogole . Mowicie ze jestescie takie dorosle ? To nie pisz takich Glupot na necie ! ;] zeby z kims byc trzeba go znac jakis czas i dopiero wtedy dowiesz sie czy warto z kms byc ;] ... a nie wy piszecie ze inteligenty , zeby mial wlasne zainteresowania , wyksztalcony ... to bedziecie go kochac za cos ;>?? czy mimo wszystko hmm ? ;> zastanowcie sie co wy robicie piszac takie posty na necie ;] widac ze jestescie nie ogarnieci i nie chcecie poznawac ludzi ... jak nie bedziecie znac roznych \"typow\" ludzi to nigdy nie bedziecie wiedzialy z kim chcecie byc ;] . ALE BZDURA  ...
PS . nie ogladajcie TV i za duzo nie wyobrazajcie sobie bo to nie Ameryka ani zaden film   hahaha xD  ja to juz bym Cie skreslil za te same napisanie tego posta ze szukasz chlopa ^^ naraa

anonimka

Czyli trzeba brać jak leci, \"mimo wszystko\"? A jeśli kobieta ma wyższe aspiracje, to jest powód by ją wyśmiać i mówić, że oczekuje cudu? ;) Załóżmy, że prezentuję pewien poziom - jestem wykształcona, dobrze zarabiam i szukam kogoś na stałe (czyli planuję założenie rodziny, powiększenie jej, pojawiają się kwestie mieszkania, płacenia wspólnie rachunków itd.) to chyba normalne, że szukam po pierwsze kogoś, z kim będę miała o czym porozmawiać, kto nie będzie spędzał wolnego czasu przed telewizorem czy monitorem komputera, kogoś z ambicjami, kogoś z kim mogę dzielić zainteresowania, kto utrzyma dom gdybym z pewnych powodów nie mogła pracować. To nie jest interesowność, materializm - to jest partnerstwo i odpowiedzialność. Rozumiem, że miłość nie wybiera, ale jeśli ktoś ma ambicje to może wszystko. Gorzej, że w Suwałkach trochę kiepsko jest z ambicjami, nie tylko u mężczyzn. Wiele osób \"wyfruwa\" z miasta chociażby na studia i już tu nie chce wrócić, bo rzadko znajdzie pracę zgodnie ze swoimi oczekiwaniami, i nie mam na myśli jakichś wydumanych oczekiwań.. Co tu dużo gadać - sama przecież wyjechałam.

Paweł

Temat ciekawy, pewne opinie jeszcze bardziej - sam jestem singiel.
Problem przynajmniej dla mnie - jak szukałem jakiejś dziewczyny jest jeden - nie mam z nią o czym rozmawiać, a i wolnych wolnych w moim wieku niewiele - emigracja.
Sorki ale z samymi cyckami i dupą nie spędze całego życia, a przelotne związki średnio mnie interesują mimo często nachalnych propozycji - autko i pieniadze to jednak straszny wabik ;/
Czasami bardzo ciekawe młode dziewczyny zazdroszczą blacharkom powodzenia u facetów i zaczynają zachowywać się jak one. Dziewczyny błagam nie !!!
To tak odemnie kilka zdań bełkotu.
Gdzie szukać - np Teatrakcje, tam raczej pustych lal i kenów nie spotkasz.

vanillacat

Rambo no nic nie reprezentuje bo zasuwa 24/h myjac naczynia, kiedy taka osoba ma czas sie ksztalcic, rozwijac swoje zainteresowania? Jak przychodzi padnieta do domu, i marzy tylko o tym by usiasc przed tv ewentualnie pojsc spac. Teraz czasy sie zmienily kobiety nie marza tylko o tym by siedziec w domu i czytaj Naj czy inne tego typu gazety dla kur domowych ale o tym by facet mial cos do powiedzenia interesujacego i na wiele roznych tematow, od polityki po wydarzenia na swiecie. Poza tym wiadomo ze nauczyciel to biedny zawod, mogl sie ksztalcic na menadzera i pracowac w firmie zamiast na budowie, tak w zyciu bywa albo idealy i marna kasa, albo dobry zawod. Co nie znaczy ze po trupach, ja takze wykonuje zawod z idealami, pomagam w skrocie innym ludziom chorym i nie tylko i mam w miare dobre zarobki, ale trzeba patrzec perspektywicznie. Doroslosc polega m.in na niezaleznosci i na samodzielnym utrzymaniu sie a takze innych osob kiedy sie zalozy rodzine.

Mały człowiek

Brawo RAMBO :) to po 1

po 2 Vanillacat 24/h heh niezłe i jeszcze do domu przychodzi i jest padnięta :) ile Twoja doba ma godzin ?

Zastanawiałaś się może nad tym że poza naczyniami ktoś taki obcuje też z ludźmi i niejednokrotnie są to ludzie oczytani bo mają nie za mało lecz za dużo czasu zarabiając na zmywaku bardzo przyzwoite pieniądze przez 8 godz dziennie i przyswajając sobie wiedzę z nudów.Dążenie do superkariery jakoś nie wydaje mi się żeby było w jakiś sposób związane z przyszłością w związku a menedżer jest osobą która raczej ma mało czasu[menedżer poważnej firmy] wiem bo przebywałem w takim towarzystwie i to dopiero ludzie z głową non stop w pracy a praca z 20/h [gdzie czas na ten związek?]

Powiem lepiej mam znajomego który pracuje na zmywaku w Anglii i 2 kierunki na raz czesze studiów i naprawdę to człowiek który korzysta z życia[dzine że ma czas nie ?]

ps. pozdrawiam wszystkich facetów których wyobrażenie o kobietach i ich ideałach psują idee Pani Vanillacat[zapewne jesteś singlem ...no cóż]

Pozdrowienia :)

vanillacat

Maly czlowiek nie porownuj edukacji w Anglii z Polska, bez urazy ale w Pl poziom szkolnictwa jest o wiele wyzszy i trudniejszy niz w Anglii, a ze korzysta z zycia studiujac na dwoch kierunkach i zmywajac gary, jego sprawa jak skonczy marne studia i bedzie niedouczony.  :)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk