• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Miły, inteligentny singiel na wymarciu?

Zaczęty przez turkusowa, 08 Sie 2009, 13:41:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

tajna

kulturalne suwałki

vanillacat

Bywam w bUW na swoim wydziale bo nie pamietam czy juz wspomnialam ale studiuje teraz na uniwerku warszawskim. :) I takze rzadko widze tam mezczyzn bo przewaznie pryszczatych wyrostkow.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Weronka

mr mike to chyba jeszcze mnie nie znasz, jak tak bo jestem jedna rozsądna dziewczyna która niestety chodzi na dyskoteki bo nie zna nikogo w suwałkach i nie obraziłabym sie jakby ktos drinka zproponował

pan

witam wszystkich.
od roku jestem singlem i mam problem ze znalezieniem odpowiedniej kandydatki rzecz jasna(...).
przeważnie pieniądz na pierwszym miejscu, poza tym chciałyby jedna z drugą robić ze mnie renifera- głównie chodzi o zapewnienie transportu z mojej strony. nie odzywa się do mnie miesiąc i nagle pisze- zaprasza mnie na disco, ale żebym po nią zajechał... ręce opadają.
nie wspominając już o kłamstwach typu dziś nie mam czasu, bo muszę pilnować brata, a tym czasem wiem, że chciała się z moim kumplem spotkać. przecież oficjalnie jeszcze nie jesteśmy razem, więc po co oszukuje- przecież nie miałbym prawa jej zabraniać spotykać się z ludźmi...
kłamstwa nienawidzę- 100 razy lepiej nic nie mówić niż kłamać, bo przeważnie później i tak wyjdzie na wierzch.
mam 22 lat i chciałbym  wreszcie znaleźć drugą polówkę:)
w sumie już się wyszumiałem i przygody, zabawy nie nie interesują.
mój apel- wartościowe panny niech sie produkują:)

pozdrawiam P.
anastazja

vanillacat

Pan klamiemy wszyscy, byle nie za czesto ;) A tak naprawde prawdomowny czlowiek to jak perla, ciezko go znalezc.

pies

\"I takze rzadko widze tam mezczyzn bo przewaznie pryszczatych wyrostkow.\" i kto to mowi. zajebista laseczka. hahhaha

tajna

to zacznij chodzić  do głównego buwu na dobrej, wiele razy tam byłem i widywałem  często  trzydziestolatków, czterdziestolatków, nie tylko dwudziestolatków. Tam przychodzą nie tylko studenci, ale również doktoranci, doktorzy. Można spotkać również starszych ludzi, jest duża czytelnia prasy. Od jakiegoś czasu przychodzi do buwu sporo ludzi z laptopami, jest wi fi, więc nie tylko studenci czy doktoranci tam zaglądają, ale również osoby którym potrzebna jest duża biblioteka ze wszystkim na wierzchu - prawie wszystko jest na półkach. Rok temu znajomy przychodził do buwu codziennie przez 3 miesiące, uczył się pewnie z  8 godzin dziennie do egzaminu na radcę prawnego, ma 34 lata. I jest singlem: Ma nowe mieszkanie na bródnie, dobrze zarabia, pracuje w banku i tylko żony nie może znaleźć:) Jak go słuchałem to ładna, wykształcona, ambitna itd. jest właśnie w jego typie. Znajomy też pochodzi z małego miasta na mazurach. I jest równie niemożliwie
wymagający jak vanillacat:) Na szczęście ja nie mieszkam w wawie, bobym tam chyba musiał przejść pranie mózgu, żeby jakoś funkcjonować na co dzień:)
kulturalne suwałki

vanillacat

Ja mam wysoko poprzeczke uniesiona ale to fakt nie zadowalam ani sie byle czym ani byle kim :)

tajnapolska

czyli co? Ludzie nie są równi? Chciałaś chyba powiedzieć, że nie każda osoba ci odpowiada, nie każdy do każdego pasuje. Ale nazywać kogoś byle kim to było dobre w czasach rządów faszystów, a nie teraz.

turkusowa

...praca, wykształcenie, pieniądze, uroda... a \"TO COŚ\" ?? 8)

zaroowka

Vanilla - "wysoko uniesiona poprzeczka"? Tzn. co? Co oznacza "byle kto"? Osobę bez wartości?

Nie rozumiem...
...i chyba nie będę się starał.
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

płotka

narcyzm i próżność niektórych osób - np. vanillacat - budzi smutek i zmniejsza wiarę w wartość człowieka  ???  Pozdrawiam wszystkich  
Leszczy  :]

vanillacat

Zaroowka to oznacza ze jestem wymagajaca i tyle :) A Wy wszystkich traktujecie rowno, juz to widze :D kazdy zawsze ma osoby ktore lubi mniej, a ktore wiecej ktore szanuje a ktorych nie szanuje, takich ktore uwaza za gorsze nawet w desideracie jest takie zdanie, zawsze sie znajda lepsi i gorsi od Ciebie :) Najpierw spojrzcie do swojego ogrodka zanim do czyjegos zaczniecie wrzucac kamienie :) To ze macie gorsza samoocena i jestscie zazdrosnikami tez o Was swiadczy i to niezbyt poztywnie, a raczej bardzo negatywnie :)

zaroowka

[cytat]To ze macie gorsza samoocena i jestscie zazdrosnikami tez o Was swiadczy i to niezbyt poztywnie, a raczej bardzo negatywnie[/cytat]
Nie znasz mnie na tyle, żeby powiedzieć czy mam gorszą samoocenę, czy może uważam się za \"ideała\". Skąd więc taka opinia? Sądzenie ludzi po pozorach? Domysłach?
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk