• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Miły, inteligentny singiel na wymarciu?

Zaczęty przez turkusowa, 08 Sie 2009, 13:41:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

mlody1000

hmm
środki ochrony bezpośredniej to co z nożem do chleba mają chodzić , trochę zły pomysł bo za dużo zboków by narobiło się w parkach.  najlepiej zrobić np  temat na forum i każdy by podał np gg i opisał czego oczekuje itp  tylko takie  sformułowania jak zadowolę ,zaspokoję , szukam sponsora , szukam sponsorki , z gestem były od razu kasowane  a a reszta sama by się potoczyła  

jaa

tak jak wyżej ktoś wspomniał, to ja siedze w domu, nie wychodze na dyskoteki itd, koleżanki na ławeczke też nie mam, mogę iść do kina, kregle lub na rower.
Nie szukam na siłę, chyba już się przyzwyczaiłam. Czasem tylko czasem brakuje bratniej duszy, znajomych.

mlody1000

Moja droga \"jaa\" z ogromną i miła chęcią wybiorę się z tobą na rower  :)

turkusowa

A ja mogę pójść z Tobą do kina :) tylko nie wiem czy jesteśmy w tym samym przedziale wiekowym  ;)

ktotam

Nie no naprawde uwazam, że taka laweczka czy alejka bylaby dobra alternatywa dla imprezy dla singli w Einteinie, bardziej subtelna, przeciez kazdy przypadkiem moze usiasc na lawce czy spacerowac po parku, a co do bezpieczenstwa, to centrum miasta, sa kamery, a dziewczyny sie okazuje nie sa takie bezbronne; Turkusowej juz sie noz w kieszenia otwiera ;)

zl

specjalna laweczka??? :) a co jezeli fajna dziewczyna usiadzie na lawce obok, albo z 2 strony alejki.... juz po ptakach niema szans zagadac bo zla lawka?

fajnie ze jakies pomysly sie pojawiaja ale ten moim zdaniem jest najzwyczajniej glupi.

HandsomeHank

\"ławeczka\" się przypomina jak się to czyta :]

vanillacat

Ja Wam powiem tak, ze jak bede w S co niebawem nastąpi to ide na te impreze dla singli w Einsteinie :D zobacze czy tam mozna spotkac wartosciowego faceta, ktory nie bedzie obwieszony zlotem (bleeee) tylko takiego, ktory bedzie sie schludnie prezentowal oraz interesujaco prowadzil rozmowe :)
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

ktotam

\"zl\" wolisz miec fajna dziewczyne po drugiej stronie alejki, czy po drugiej stronie miasta nie wiadomo gdzie, kto Ci kaze trzymac sie jednej lawki, chodzi o to aby obie strony mialy mozliwosc wycofania sie jesli ta druga osoba sie nie spodoba, z drugiej strony na laweczce moze byc tez taki tlok ze nie bedzie juz gdzie sie wcisnac

ostatecznie mozna tez na wszelki wypadek potraktowac gazem albo palalizatorem (jesli to legalne, bo nie wiem)
:)

HandsomeHank

Jakoś nie jestem przekonany co do tej imprezy w Einsteinie, bo wydaje mi się że ta impreza przypomina wycieczkę po muzeum Wsi, ale kto wie może warto tam zajrzeć chociażby po to żeby zmienić zdanie.

ktotam

mlody1000

O proszę kategoria\" -\"Towarzyskie \"  na naszym serwisie została podzielona na kategorie    ;)  brawo , wielki PLUS

turkusowa

HandsomeHank

A.d. Ostatni post turkusowej, z tą ławką to raczej słabo, bo jak sie pracuje i cierpi się na chroniczny deficyt czasu to ławka nie zda egzaminu bo będę mógł na niej usiąśc o 20-21 :) To juz wole Einstein\'a :D

vanillacat

ktotam jeszcze konkretnie nie moge powiedziec dokladnie (bo mnie akurat trzymaja egzaminy jeszcze w wawie)ale tak na 60% to po 10 lipca.
A tak przy okazji czy tam serwuja bezalkoholowe drinki w Einsteinie? (bo ja zero %)
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk