• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Miły, inteligentny singiel na wymarciu?

Zaczęty przez turkusowa, 08 Sie 2009, 13:41:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

ktotam

Vanillacat sa i drinki bezalkoholowe (choc moze nieduzy wybor, niektore ciezko pic na trzezwo),
powodzenia na egzaminach, zdawaj je szybko i przyjezdzaj, nie ma co tracic czasu

HandsomeHank oby dni wolne od pracy byly sloneczne, wtedy laweczka tez bedzie dobra, bo sie tluc w nocy po parku, to rzeczywiscie nienajlepszy pomysl

HandsomeHank

jaa

W Białym są jeszcze seanse w kinie dla singli. Mi się nie podoba pomysł z ławką. Nie wiem jak jest z imprezą czwartkową dla singli, cięzko mi się tam wybrać. Mam obawy ze kazdy ma  swoją wstążkę i może być jakaś sztywna atmosfera???
Na rower chętnie :) Kiedy i gdzie zbiórka, i kto się wybiera??

turkusowa

ktotam

Bardzo lubie jezdzic na rowerze, ale wolalbym najpierw troche poznac ludzi z ktorymi bym jezdzil (bez podtekstow), dlatego jak wyzej ławka, impreza w Einsteinie, internet

ktotam

Chcialbym sie z Wami na goraco podzielic moimi wrazeniami po wyjsciu na impreze dla tzw. singli w Einsteinie. Poszedlem sam, zeby w pelni odczuc dramatyzm sytuacji, no i dramatyzm byl, bo na sali bylo okolo 10 osob (prawie wszyscy 40+), ale nie zauwazylem zadnych singielek, ani nawet singli. Dwie dziwczyny probowaly wejsc na impreze, ale przeczytaly plakat przy wejsciu i sobie sie oddalily. Podejrzewam, ze wzmianka o tych opaskach zadzialala odstraszajaco (biała, czerwona, niebieska).  A ja wszedlem do lokalu i wcale nikt mi nie proponowal zadnych opasek. Wg mnie na sali byly osoby, ktore olaly haslo \"impreza dla singli\" i dobrze sie bawily. Pytałem barmanki \"czemu nie ma singli na imprezie\", odpowiedź \"bo to sa nasze Suwalki\". Jedyne co moglem w tej sytuacji zrobic to wypic dwa piwa i sie oddalic, co tez uczynilem.
Wnioski:
Ludzie nadal wstydza sie byc singlem.
Fajne sa kelnerki w Einsteinie.
Lepiej juz isc na zwykla dyskoteke, niz sie katowac piwem w pojedynke.
Weście sie do roboty singielki.

jaa

hhhe
single też niech się ruszą, jak zaproponowałam spotkanie krajoznawcze to 1 chętny, z PTTK nie bedę jeździć ???

turkusowa

otuleniec

była mowa o spacerach, rowerze... itd... a jakaś singielka jeździ może na rolkach? :P

tak przejrzałem sobie ten temat i niestety niektóre spostrzeżenia są prawdziwe... cóż... trzeba wierzyć wciąż, że są w naszym kochanym mieście jednak wartościowi ludzie (z wolnym wakatem w sercu... tak zupełnie przypadkiem) wszak nie każda ostryga ma w sobie perłę...

Julka

Czytajac wszystkie wypowiedzi jest jestem w szoku....i to niekoniecznie pozytywnym :( Bywam w restauracjach,pubach oraz w innych miejscach i jak zauwazylam w Suwalkach nie ma takiego zwyczaju,aby chlopak podszedl porozmawiac z nieznana mu dotad dziewczyna.(a szkoda) Obecnie jestem singielka i jest mi z tym  dobrze, ale nie mowie,ze nie chcialabym poznac kogos.
Julka

jaa

Julka jak ktoś Ci się podoba to sama zagaduj, dzisiaj faceci są zawygodni i czekają na nasz krok...

otuleniec

jaa

@otuleniec to nie prowokacja tylko musisz iść na rolki :)

madeline

tak sobie czytam, i może jest jakiś miły Pan z którym mozna iśc na kawkę, nad jeziorko się wybrac albo na koncercie poszaleć. dodam że ja 35 lat i jeszcze nie formalnie ale praktycznie singielka

HandsomeHank

lol, ciekawe co by na to powiedział twój mąż.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk