• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Miły, inteligentny singiel na wymarciu?

Zaczęty przez turkusowa, 08 Sie 2009, 13:41:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

singielka

\"ciche\" mówisz, to takie nie do poznania :] Też jestem \"cicha\" nawet jak ktos mi się podoba to pierwsza nie zagadam a ponoć jestem nie na czasie bo teraz dziewczyna pierwsza zaczyna znajomość. W związku z tym już sie pogodzilam, że tak szybko jak Kolega nie spotkam miłości.  ???

daylight85

miałam na myśli osoby, o których mówił \"mało wiedzący\". o takich, które czytają to forum ale się nie wypowiadają :) tak na marginesie to może są chętni na koncert u2 z 3D :) brzmi ciekawie

farniente

@daylight85, dobry pomysł z U2 w 3d (polecam!!!), byłem, widziałem i mi się podobało, można prawie dotknąć Bono.

mało wiedzący1983

@singielka. Oczywiście, że za godzinę będę na filmie;)

singielka

fajnie, ja jednak nie idę. To czekamy na relacje :)

mało wiedzący1983

Hm, czyli wszyscy chcieli tylko nikt nie przyszedł...Singli praktycznie nie widziałem; ludzi sporo było, jednakże prawie każdy z kimś przyszedł...Film obejżałem, jak dla mnie średni. Ale chociaż miałem okazję zobaczyć jak wygląda nasze nowe suwalskie kino. Swoją drogą to nie zdziwiłbym się gdyby teraz, po takim podejściu do tematu przez singli w S, pomysł wspólnego spotkania rozmył się na dobre...W sumie to i byłaby jakaś nauczka:)

singielka

Mam wrażenie, że rozkręcilam temat z kinem wiec 10 zmian na minutę i jednak byłam  ;) i sama kolego wiec nie mow ze kazdy z kims bylo.

Spotkanie w kinie ma sens jak ustalimy miejsca i potraktujemy to w stylu \" poszłoby sie do kina ale nie ma z kim a samej/samemu sie nie chce\".

@mało wiedzący1983 w poszukiwaniu milości może skorzystaj z moich wcześniejszych wskazówek :D

Film jak dla mnie za drastyczny.

mało wiedzący1983

@ singielka. Koleżanko, napisałem prawie każdy a nie każdy a to jednak różnica.

turkusowa

brak

singielka

farniente

Kino nie wyszło i ludzie zwątpili w \"masowe\" organizowanie. Święta za pasem i trzeba się przygotować. Mam takie pytanie co czujecie jak słyszycie w sklepach kolędy?

A tak na marginesie to co sobie ten admin się rozpanoszył i usuwa posty?

singielka

Narazie unikam sklepów, chodze tylko po jedzenie a tam nic nie grają.  Święta ok, gorzej boli Sylwester no ale nie pierwszy taki wiec tez bedzie dobrze.
 ;)

farniente

Aby nie było, że bez powodu pytam się o kolędy. Już tłumacze, dzisiaj poszedłem do galerii (nazwy nie wymienię, bo admin usunie) , zaparkowałem auto na parkingu podziemnym i wjechałem schodami a tu \"dzingus bels dzinguls bels\" i tak się wnerwiłem. Dlaczego się wnerwiłem, trudno powiedzieć, chyba nie lubię amerykańskich świątecznych standardów. A jak u was nastroje podczas przedświątecznych zakupów?

Aj nie przejmuj się Sylwestrem, też to jest dzień biznesowy wymyślony, aby pozbyć się produktów, które zostały z świąt. Pocieszające może być to te na początku stycznia będą mega przeceny w sklepach - czyli kolejne zakupy.

singielka

Ja nie lubię zakupów więc odkladam na ostatnią chwilę  ;) .

Naszych kolęd nie puszczają w marketach bo to nie miejsce.
A takie \"dzingus bels\"  na okrągło albo Kevin sam, bez tego nie było by tradycyjnych świąt.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk