• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

InsideOut 22.08.09 - Siedziba Teatr-akcji

Zaczęty przez szynka, 14 Sie 2009, 11:44:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

szynka

Impreza o jakiej każdy marzy, przekonaj się i dotrzyj tam gdzie wszystko jest możliwe, gdzie niebo styka się ziemią, a codzienna monotonność staje się odległa o setki tysięcy mil. To wszystko w zasięgu ręki, wyobraźni, słuchu i twojego ciała wirującego na parkiecie przy dźwiękach muzyki, która sprawi, że polecisz i uniesiesz się ponad wszystkimi jakby była stworzona tylko dla ciebie. Zapomnij o szarej ponurej rzeczywistości i nie strać tego wszystkiego, co Ci się może przydarzyć. INSIDEOUT metafizyczne dźwięki alternatywnej muzyki…

Wystąpią:
H’kim live act (DFC)
Kulakovski (DFC)
Blade (DFC/Vinyl Balet)
Muffin

Muzyka: minimal, electro, techno, breakbeat, d’n’b

Data: 22.08.09

Miejsce: Siedziba teatr-akcji (ul. Sejneńska 18, Suwałki)

Zaproszenia: 10 zł (przedsprzedaż Tel: 508 141 733), 15 zł (w dniu imprezy)

http://www.in-side-out.pl/

płotka

jest piguła gratis w cenie biletu - bo to będzie kolejna techniawka w innym stylu?  :]  miejsce - siedziba teatr-akcji - zmienia swój fajny undergroundowy klimat żywej muzyki... smutne to troche... ale co kto lubi  :]

szynka

Ehhhh. Widze ze glosu udzielilo jakies dziecko neo. Pigula na wejsciu? Czlowieku co ty w ogole piszesz? Nie chcemy zrobic cpalni. A miejsce takie i nie inne wlasnie ze wzgledu na ten klimat. Jezeli techno to dla Ciebie to co leci na vivie i w suwalskich klubach to brakuje Ci teorii na temat gatunkow muzki ... Jezeli jednak chcesz sie troche doedukowac, to zapraszam . Wez znajomych i przyjdz, wlasnie po to by zachowac ten klimat.

AAAAA

tylko poco ta przedsprzedaż czemu w dniu imprezy nie może być taka sama cena....lipa

AAAAA

jednak techno wżera się wszędzie. była miejscówka gdzie sie odbywały koncerty undergroundowe spektakle teatralne i wkońcu techno dzieci wyczaiły miejscówkę i włażą z buciorami mało wam lokali do zabawy w suwałkach!!!!!!!!!!!  

płotka

popieram aaaaa!, a do szynka: mam ponad 30 lat dzieciaku i nie mów mi o teorii na temat gatunków muzyki. Na pewno nie będzie mnie tam. A miejsce całkiem nie pasuje do syntetycznej/elektronicznej muzyki. szkoda, że ktoś się na to zgodził... Są pseudo cluby w mieście i inne blachoteki - zostańcie w nich.  Powodzenia  :]

szynka

Przedsprzedaz jest po to aby uniknac przypadkowych ludzi, ilosc miejsc jest ograniczona i mamy nadzieje ze wszystko sie sprzeda przed impreza. Czy malo lokali w suwalkach z techno?  Tak, bo nie ma ani jednego. Niestety w naszym miescie istnieje zbyt duzo snobow, ktorzy kojarza elektronike z tym syfem lansowanym przez suwalskie dyskoteki. Nie rozumiem w ogole dlaczego wiazecie nas z tymi \"pseudo clubami\"? Tylko dlatego ze uzywamy do grania tych samych (w naszym mniemaniu) \"isntrumentow\"? Dlatego ze uzywamy terminu techno, ktory jest dla nas zupelnie czyms innym? To inne spoleczenstwo ... To tak jakby pdo rock podpinac dode i wilki. Wjazd na impreze jest od 18 lat, wiec nie wiem skad stwierdzenie techno dzieci ...
Pozdrawiam

ymir

Ludzie, jeżeli czegoś nie znacie nie obrażajcie tego. Jeśli porównujecie tę muzykę z pospolitym techno to przepraszam...Radzę zajrzeć na stronę DFC i przesłuchać co nieco przed wygłoszeniem głupiego komentarza

płotka

ja wyrażałem tylko swoje zdanie na temat miejsca i el-muzyki, jaką prezentujecie i nie wnikam w szufladkowanie jej... na pewno jesteście niesamowitymi artystami i przyjdzie komplet publiki   :]  życzę wam tego Kochani Mistrzowie a przy okazji zarobicie na jakieś nowe winyle!  :D

ymir

Często zwykłeś wypowiadać się o tym na czym się nie znasz/nie interesujesz się?:]

skarabeusz

Techniafka...Jak ja kocham to określenie. A najczęściej mówią to osoby, które nie mają zielonego pojęcia czym jest techno lub słuchają Tjesto Atb i innych Arminów van Burków. A to ma tyle wspólnego z techno co ja z kapłaństwem :]. Krew mnie zalewa jak ktoś taki mówi, że słucha techno. Jeśli chcesz naprawdę poznać czym jest techno to może zacznij np. od Jeffa Milsa (jego the bells kawałek który jest ponadczasowy i ciągle wyrywa z butów :D), Svena Vatha. Panowie są na scenie klubowej naprawdę kilkanaście ładnych lat. No i niestety jak to szynka powiedział wyżej w suwałkach nie ma lokalu odpowiedniego do tego typu imprez. Sam byłem świadkiem sytuacji w Bramie, gdy podczas imprezy tematycznej (gdzie na plakacie było napisane jak wół: TECHNO, BREAKBEAT, HOUSE) podeszła \"przemiła\" Pani wiek ok 20 lat z hasłem czy możecie puścić coś ze słowami bo jeśli nie puścicie to 2 stoliki jadą do słis baru. Do takich ludzi to ręce opadają. Więc myślę, że miejsce jest odpowiednie. A o klimat mam nadzieję zadbają odpowiedni ludzie (których w S-kach jak na lekarstwo). Mnie niestety ominie ta impreza ponieważ mam już inne plany na ten weekend. Mam nadzieję, że wypali Wam ta biba i jeszcze nie raz usłyszę H\'kima w Suwałkach bo produkcje ma ciekawe :)
Pozdrawiam Paweł :]

AAAAA

czy wy jestescie tępi chodzi nam o miejsce. tak jak by w kościele katolickim zrobić modły muzułmańskie.....a wy nawijacie jakimi jesteście fanami tej muzy...

skarabeusz

To Wy jesteście tępi bo nie potraficie odróżnić muzykli która będzie grana na imprezie od hitów granych w pseudo klubach w Suwałkach.No i tak bo to miejsce jest ściśle przypisane tylko jednej określonej muzyce (czyt.reagge, dub itp) :lol:  :lol:  :lol:

untek

AAAAA

nie muszę sie zapoznawać bo wiem co to jest. ale w lokalach gdzie jest grana muza tego pokroju to koncertów punkowych sie nie robi a wręcz przeciwnie właściciele nie życzą sobie tego wiec nie nauczajcie o muzyce jeżeli ktoś ma pojecie o niej.15

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk