• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Suknie ślubne

Zaczęty przez uniesiona, 25 Sie 2009, 19:26:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

uniesiona

Czy są salony ślubne w Suwałkach, gdzie jest naprawdę w miarę tanio?

bill

JC

W bubynku KRUK-a na górze jest Salon sukien ślubnych i wieczorowych \"MONIA\". Jest tam duży wybór i w miarę tanio.

kasia24

w komisach taniej albo z ogloszeń można znależc fajne sukienki za grosze

j

a ja proponuje salon w alfie na 2 pietrze,suknie na swoje wesele kupiłam w białym , a pozniej okazalo sie ze w suwałkach jest taka sama i 200 zl tansza, a poza tym pani tam pracujaca jest naprawde mila i nie wciska ludziom kitu mowi w czym jest dobrze,a w czym zle, i nie wazne ze np. sukienka jest tansza .. pozdr..

uniesiona

ellaella

ja mam do sprzedania piękną suknię:)

witka

tu sukienki ojej zawrotne ceny i zero wyboru bo jak to jedna ekspedientka się wyraziła \"nie warto\" zamawiać nowych, modnych wzorów bo klientki i tak biorą te sprzed 5-8 lat....ha ha

wredna

A słyszał ktoś o salonie sukien ślubnych za torami jadąc w stronę Augustowa tuż za rondem? Podobno szyją tam suknie ślubne niedrogo i porządnie. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć info na temat tego salonu. Strona podana na bilbordzie została zamknięta albo nie istnieje.

witka

na tym bilbordzie chyba adres jest podany ale hmmm czy nie drogo to zależy komu skoro dwa razy tyle co podobną wyporzyczyć to hmmm może i nie drogo ha ha

wredna

Byłam pod tym adresem niestety nikogo nie zastałam, brama zamknięta, żadnego więcej info poza ową stroną. Na razie nie podjęłam jeszcze decyzji o tym czy wypożyczę suknię, kupię czy też uszyję. Jestem na etapie szukania i orientowania się w ofercie.

nnnnnnnnn

Czyli w sumie dziewczyny jakiego salonu w suwalkach wam brakuje? Z \"nowosciami\" ktore wiadomo ze beda mialy swoja cene czy czegos w rodzaju \"komisu\" z sukniami slubnymi - w miare przystepne ceny zakupu i wypozyczenia sukienek ale w zamian za to suknie juz na przyklad jeden raz uzywane? Co ma dla was wieksze znaczenie - nowy model, tegoroczny, ktorego zadna kobieta przed wami nie nosila czy moze sliczna sukienka ale nie koniecznie \"nowosc\" w przystepnej cenie?

wredna

Ja wcale nie szukam nowości - w sensie hitu sezonu. Widziałam katalog z najnowszymi sukniami - ogromne, upinany dół, kolorowe - i wcale mi się nie podobają.
Nie zależy mi również na tym by sukni nie nosiła żadna kobieta przede mną.
Jednak nie zdzierżę zniszczonej i pozaciąganej sukienki.
Cena owszem nie jest bez znaczenia ale jeśli znajdę tą wymarzoną to nie spojrzę na cenę.
Jednak podejrzewam, że opinii na ten temat będzie wiele i każda z nas trochę inaczej do tego podchodzi.

witka

podejść jest mnóstwo ja jak szukałam sukienki to obskoczyłam każdy salon po kilkanaście razy i nie dość że nic nie znalazłam to na dodatek cenowo byłam zaskoczona wiedząc że np w Białymstoku za takie modele wypożyczenie kosztuje mniej no ale dojazd itp jasna sprawa marża dodatkowa masz tu na miejscu i za wygodę płacisz jak ze wszystkim, sukienkę kupiłam już raz nałożoną i teraz sama może ją sprzedam.a jesli chodzi o szycie to odradzam chyba że prosta suknia wtedy może się opłaca.

wredna

Witka a jaki salon Twoim zdaniem ma największy wybór, gdzie warto pójść?

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk