• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Kebaby w Suwałkach-co o nich sądzicie

Zaczęty przez 28940, 01 Wrz 2009, 16:51:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

luka87

witam, caasami jadam kebaby, wole pizze chociaz nie z telepizzy ;) a co do kebab to na minkiewicza ostatnio sraki dostalem wiec nie wiem co tam dali, w koko tez kiepsko no i w imbisie nie staraja sie za bardzo, w sisie mi smakuje sa dobre a miesko raczej czesto zmieniaja chociaz czasami moze za bardzo zesmaza ale ejst ok, poza miastem to u turka w elku moze byc, w bialymstoku nawet mi smakowalo z ryzem w galerii biala a za granica w szkokholmie troche bylem i tam bylo rewela bez porownania

dok7

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło !!! :D :)

sis_kebab

Witam.

Jako Kierownik Lokalu Sis Kebab pragne poinformowac ze wszelkie nieprawidlowosci zostaly poprawione a o sugestie naszych klientow prosimy kierowac bezposrednio w lokalu lub pod mail.  [email protected]  , usprawni nam to  prace oraz sprawi ze smak kebaba bedzie ciagle dopracowywany, posiadamy mieso kurczak  oraz cielecina mielone dlatego \"skwary\" raczej nie wystepuja. Sosy zostaly dopracowane, Wiecej informacji w sprawie reklamacji sugestii i innych pytan prosimy kierowac na powyzszy mail.

Zamowienia przyjmujemy na 503 166 188

Pozdrawiamy
SIS KEBAB

sis_kebab

P.S

Jeśli smakują Wam Nasze Kebaby i nie tylko one, powiedzcie to swoim znajomym, jeśli maja Państwo jakieś zastrzeżenia - nie mówcie nikomu tylko Powiedzcie Nam,  Tak abyśmy mogli ciągle dopracowywać Naszą ofertę.

Pozdrawiam

Yummy

ahahahahaha ;D wybaczcie, ale rozśmieszyło mnie ostatnie zdanie ;D No tak, jeśli smakuje to reklamujcie, a jeśli nie, to buzia na kłódkę - po co ktoś ma się dowiadywać, że gdzieś nie warto pójść. Niech pójdzie sam się przekona ;)

Co do tematu - jako kolejna osoba polecam kebab/kebap na Minkiewicza. Jest znakomity, pyszne mięso, dodatki, sosy. Mmm :)

jaa

a ja nie polecam kebaba na minkiewicza, mięso to chyba z kurczaka,dodatki koszmarne, najtansza kapusta-pekinska a do tego jaki drogi!

karol

Mi najbardziej smakują kebaby w imbisie!!! w koko sie spiepszyły. a w sis barze bylem z kumplami tylko raz i ostatni raz,wiec tyle:)
karol

Arian

Co do SiS Kebab. Uważam że najlepsza jest tam tortilla z cielęciną. Samo mięso jest bardzo smaczne (rzeczona cielęcina) no i ja lubię cienkie ciasto a nie grubą niesmaczną moim zdaniem bułkę. Z moich doświadczeń wynika ze jest to najlepszy kebab w mieście. Drugie miejsce to Imbiss Bar.

sis_kebab

każdy musi trafić w swój gust :)

cytat : \"Mi najbardziej smakują kebaby w imbisie!!! w koko sie spiepszyły. a w sis barze bylem z kumplami tylko raz i ostatni raz,wiec tyle \"

a wiec proszę określić co nie smakowało, wszelkie sugestie są wnikliwie analizowane i poprawiane.

Zuzia

A moim zdaniem najlepsze są w Imbisie, dlaczego?Dlatego ze nie ma najtanszej kapusty pekinskiej tylko kapusta biala i czerwona, jest kukurydza i reszte dodatkow, kebab jest tani duzy i smaczny i to podstawa. Kebab to nie same mięso, ale równiez dodatki a jak ktos stawia na ilosc a nie na jakos to potem robią się negatywne komentarze;)Więc IMBIS BAR GÓRĄ ;)

28940

do sis_kebab
uważam że mielibyście najlepsze kebaby w mieście( gdyby nie bułki, które wszystko psują) Mięso macie rewelacyjne- właśnie cieniutko krojone, prawie ze prześwitujące, jest najlepsze a nie grube - żylaste kawały, które niestety w większości kebabów w mieście są. U was mięso jest najlepsze, dla mnie najbardziej zbliżone do prawdziwego kebaba, gdyby bułki były lepsze, byłbym na pewno waszym klientem. Pozdrawiam

sis kebab

Witam.

Temat z bułkami będzie rozpracowany, proszę tylko powiedzieć co nie smakuje w Naszych bułkach a my zorientujemy się co możemy zrobić w tym kierunku.

Zapraszamy

Pozdrawiam

Suwalki

**** to spróbuj i się dowiesz, przecież sami wiecie najlepiej.. dla mnie kiszka, imbisssss najlepszy :D

kiedyś zamówiłem od Was z dowozem i nie dość że były zimne to jeszcze paskudnie nie dobre z twardym mięsem.. z ****
!! Nie polecam !!!!!

Suwalki

szczerze

Byłem jakos w tamtym tygodniu wlasnie w sis kebab-jedna wielka tragedia!!Co do mięsa to wielkie kawały i tak twarde ze nie dało sie zjesc, co do warzyw- kolejna masakra, kapusta czerwona-obrzydlistwo!!Jak to mozna jesc ludzie???Co do bialej kapusty-doprawcie ja lepiej bo tez cięzko ja zjesc.Jedynie co było jadalne to pomidor , chyba az 2 kawalki dostalem!Ogólnie TRAGEDIA-nie dosc ze zmarnowana kasa, ja głodny to kebab musiał wylądowac w koszu bo nie dało sie go jeść.NIGDY WIECEJ!Popieram poprzednika-bleeeeeeeeeeeee

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk