• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Kebaby w Suwałkach-co o nich sądzicie

Zaczęty przez 28940, 01 Wrz 2009, 16:51:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

fiolka

Tak piszecie tu o SIS kebab wiec postanowiłam tam zajrzeć i spróbować, a tu zamknięte trafiłam 2 razy hmm wie ktoś co się stało nie ma żadnej informacji

clod

To chyba najlepiej świadczy o jakości kebabów z SIS kebab.
Każdy kto spróbował, więcej tam nie zaszedł i innym nie polecał.
W końcu psa z kulawą nogą tam nie było, więc trzeba było zamknąć interes.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

x

No to teraz pytanie do osób, które jadły kebab gigant z Plazy :)) Dobry? Ze składników wnioskuję, że pewnie podobny do Kebapu z Mickiewicza?

Tomek

moje wrazenia z jedzenia w gigancie sa nie mile, jadlem tam dwa razy, cos z tym miesem jest nie tak albo sosami, dostalem sraczki i przez nich nie moglem isc do pracy, na mickiewicza jest lepszy, zreszta gigant jak i sis sa z elku, kombinatorzy nr 1, wiadomo co z sisem bylo wiec czy warto ryzykowac w gigancie, jestem za promowaniem jedzenia z suwalk a nie elku. grill bar jest ok

twój dietetyk

zjadł giganta i się dziwi że rozwolnienia dostał

poproś mamusię by ci jajeczniczke zrobiła, płatki na mleczku, może trochę owoców dorzuć, a nie żywisz się paszą dla tuczników...

Tomek

a twoj dietetyk to co taki cwany >? sam pewnie wpie... krowie mleko z platkami

w gigancie po prostu daja hu... dla psa a nie czlowieka

Fikou

XXX

A mi w gigancie wszystko smakuje.. tortilla zwłaszcza :)
Tomek

asdfw

A jak wam smakuj a kebeby w Pinokio bo jak dla mnie to sa przepyszne:)

P.

fiolka

Od dłuższego czasu jem na Minkiewicza w Kebap i jest dobrze Widać że świeże wszystko tam mają i sos ostatnio jeszcze bardziej smaczny.

penelopka

a ja wam coś powiem ten kto nie pracuje ciężko przy kebabie nie wie co to znaczy i nie wie że większośc kebabów jest robiona na oczach klientów może sobie dyskutować że \"to psie jedzenie\" ale ja pracuję w jednym z takich barów i gdyby było tak jak mówicie że syf itp nie polecałabym. Ale jest inaczej. Każdemu zdarzają się wpadki ale wszyscy jesteśmy ludzmi . A co do smaków każdy z nas ma inny tak gust jak smak więc jednym smakuje tu innym tam.I dobrze.

david565

Czy jadł z was ktoś kebab na kościuszki przy lodziarni na schodkach na przeciwko II LO ??
suwalski czlek

XxxXxx

zaroowka

A ja polecę \"Pinokia\" - jeśli ktoś lubi ostre (naprawdę ostre papu) - to polecam wziąć kebaba z najostrzejszym sosem (zaznaczyć w zamówieniu). Mają świetną salsę robioną z papryczek, niestety nie wiem jakich. Bardzo ostrą. Dobrą. Podnosi włosy na głowie, a niektórych potrafi sprowokować do niekontrolowanego płaczu.  ;)
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk