• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Problem z sąsiadami

Zaczęty przez foto, 02 Wrz 2009, 15:41:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

foto

Czy spółdzielnia mieszkaniowa może w jakis sposób zareagować, czy raczej nie ma sensu im tego zgłaszać? Chodzi dokładnie o Suwalską Spółdzielnie Mieszkaniową.

natalia

Niestety - spóldzielnia nic nie pomoże.

U nas - po wielokrotnym zwracaniu uwagi sąsiadom, po kolejnej interwencji policji - z pomocą dwóch młodych policjantów udało się rozwiązać problem. Policjanci owi zaproponowali by wnieść sprawę do sądu. Załatwili wszystko sami, nawet nie musiałam swiadczyć w sądzie. Po zapłaceniu 200 zł grzywny, sąsiad, choć wściekły na mnie, trochę spasował z muzyką.

Ikaria

Ha,ha,ha...Okazuje się,że nie tylko na ul.Franciszkańskiej...bez kulturalny  naród mieszka...(przepraszam wszystkich,którzy znaleźli się tam ...przypadkiem...a z zupełnie innej planety są...)To jest tak,że albo ktoś jest dobrze wychowany...taktowny...i zna się na rzeczy,albo...wszystkich ma gdzieś,szczególnie jak ...strzeli sobie piwko,albo coś mocniejszego...Wtedy taki jełop(pardon)nie pomyśli ...o sąsiadach z bloku,bo on wielkim paniskiem się się czuje,królem osiedla ...wręcz...!!!Cha,cha,cha...Pomijając już fakt,że taki facio nie poduma sobie,że może za ścianą jego chałupy jakaś staruszka,albo człowiek chory jest...nie pomyśli też,że ta jego muza ...na full puszczana...może się komuś nie podobać,wnerwiać...Co mu tam???
Biedni tacy ...przyziemniacy,chociaż wiem,że wysokie o sobie mniemanie mają...
No cóż???W takim mrowisku przyszło nam żyć,ale ...niekoniecznie musimy się poddawać...jakimś pędrakom i dupkom...!!!
Tak dumam,działam sama ...na razie nie wzywam   służb powołanych do utrzymania porządku,ale ...być może...na ten krok się zdecyduję,jeżeli moje argumenty...bez echa pozostaną...
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów...
Walczmy z hołotą...odważnie,rozważnie...i skutecznie...
frania kozlowska

Zofia

Własnie chodzi mi o Suwalską spółdzielnię mieszkaniową, tam składaliśmy skargę ale to nic nie pomogło.Doręczyli tylko im pismo,że została złożona skarga nic wiecej............. A polica w moim przypadku chyba niewiele mi pomoże??????

laur

A może kupić sąsiadom filcowe kawalki pod nóżki krzesła.......

chłop

a moi sąsiedzi mają za złe, że w nocy spuszczam wodę w sedesie, a co ja mam zrobić jak muszę

jeno

jeno

chłop

:lol: całą noc nie da rady,to już nie te lata

evita

Słuchajcie a co zrobi z takimi ,co ciągle mi kradną kwiatki z klatki schodowej,ktoś z sąsiadów ma już niezłą kolekcję,dziś to już mnie wkurzyło!

szatanek

Jak się hoduje nielegalne zioła wcale nie takie tanie to nic dziwnego, że kradną!

ehehe

odwal sie od sąsiadów co szuraja krzesłami po podłodze !  ich mieszkanie i sobie szuraja, a ty włacz se telewizor i nie słuchaj albo kup im dywan  8)

wolność Tomku w swoim domku xD

evita

wiesz szatanek...no po prostu bardzo śmieszne,ubawiłam się

ArchaniolOna

a ja mialam sasiadke ktorej przeszkadzalo ze siedze sobie na balkonie i sie smieje, toc tez jest moja wlasnosc i moge na balkonie robic co chce nie prawdaz ?? :P
Fara bara cira fara tonga... ^^

Obserwator:)

a ja wam wszystkim zycze zebyscie nie mieli powazniejszych zmartwień w życiu niz sąsiedzi szurajacy krzesłami czy upierdliwe staruszki..
Niech sie rzeka nie kojarzy z rzeką łez...

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk