• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

OBI i Tesco w S

Zaczęty przez vanillacat, 20 Wrz 2009, 11:44:14

Poprzedni wątek - Następny wątek

gun

Kochani czym wy się martwicie. OBI to market budowlany, nawet ciekawy, ale wg mnie dosyć drogi w porównaniu z Castoramą czy Leroy Merlin. Czekajcie na kolejne. W Suwałkach to będzie nowa jakość, czegoś takiego nie ma, a na pewno się przyda. Majsterkowicze i budujący się, pokochacie go. Osobiście TESCO nie lubię, ale to kwestia gustu. Jeżeli ktoś planuje tę inwestycję, to na pewno ocenił potencjał rynku. Jeszcze kilka tego typu sklepów znajdzie sobie klientów. A mniejsi, jak są dobrzy i dbają o klienta to przetrwają.

clod

OBI jest droższy od castoramy i Leroya ale za to produkty są lepszej jakości i markowe.
Jak ktoś lubi kupować tandetną chińszczyznę to już jego sprawa. Ja już mam dosyć ludzi, którym coś nie pasuje, coś nie działa, a niczego dobrać nie można, bo chińskie badziewo ma niestandardowe gwinty czy otwory.
Leroy to taka większa biedronka.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

gun

Zarówno w OBI jak i Leroy znajdziesz najtańszy chiński shit. To znak naszych czasów, że prawie każde proste narzędzie można kupić do 3 - 4 zł. Markowe i w jednym i drugim kosztuje dużo więcej. Jakość nie zawsze idzie w parze z ceną, to po prostu kwestia marży, która w OBI wydaje się być większa. Nie porównywałbym Leroya do Biedronki, różnorodność asortymentu, obecność towarów markowych i jakość obsługi to cechy, którymi Biedronka raczej się nie szczyci.
Zresztą o czym tu gadać, w końcu planowane jest otwarcie OBI a nie Leroya.
Wracając do spożywki, to w Suwałkach brakuje wysokiej jakości delikatesów, w których byłby spory wybór ciekawych, niecodziennych towarów. Może ktoś w końcu zaryzykuje i otworzy coś dla klienta bardziej zamożnego, który przedkłada jakość i możliwość wyboru ponad cenę. A może taki istnieje, a ja o tym nie wiem.
Pozdrawiam

clod

Już w kwietniu będą wreszcie delikatesy dla nieco bardziej wymagających klientów, lubiących zjeść coś dobrego, wyszukanego, coś czego w naszych sklepach nie uświadczysz.
http://www.delima.pl/
Delima będzie w centrum Plaza.

klientka

Bardzo fajnie chcesz kupuj,a nie to wybierz \"Warszawkę\" ja ukochanego za****ia nigdy nie zamienię,a odnośnie marketów przynajmniej prywaciaki nie będą nam łupić skóry i sprzedawać owoce-zgniłki,lub omulałe wędliny.Sami sobie wybierzemy co nam pasuje.Moje pieniądze i mój wybór!
monika

tymtyrymtym

Jestem za OBI. Na pewno będzie taniej niż u tych Złodzieji z SABO i STOBUD . Narzucaja taką marżę że głowa mała.
wert

clod

do tymtyrymtym

Właścicielem naszego SABO i STOBUDU jest jedna i ta sama osoba, więc jeżeli używasz imperatywów (bez pokrycia) to nie pisz o nim w liczbie mnogiej.

tymtyrymtym

Do clod

Skoro piszesz "naszego SABO i STOBUDU" to twoja wypowiedź jest pozbawiona znaczenia ze względu na błędne użycie kategorii semantycznych. W odpowiedzi na twoją nic nie znaczącą wypowiedź podam przykład ,aby nie pokrytemu imperatywowi stało się zadość.

Jakiś czas temu w hurtowni elektrycznej Szulc kupiłem lampę z czujnikiem ruchu za 35zł, następnego dnia tą samą lampę ,tego samego modelu,o tych samych parametrach widziałem w STOBUD za 85zł. Więc jak wytłumaczysz mi tę różnicę cenową ,która wynosi 50zł.
Czy to jeden złodziej czy kilku dla mnie to jest zwykłe okradanie ludzi.
Takich przykładów mógłbym wymienić mnóstwo. Na każdej śrubce.na każdej rurce, na każdym gwoździu i żarówce jest marża że ręce opadają. Ludzie patrzcie co i za ile kupujecie.

"Postępuj zawsze według takiej maksymy, abyś mógł zarazem chcieć, by stała się ona podstawą powszechnego prawodawstwa"
wert

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk