• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

internet radiowy suwałki

Zaczęty przez juuustys, 26 Wrz 2009, 20:02:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

juuustys

Witam, mam pytanie dotyczące internetu radiowego np. iPlus, Play itp. Jak jest u nas w Suwałkach z zasięgiem ?? czy warto jest wogólę decydowac się na niego w naszej mieścinie ?? doszły mnie słuchy, że chyba jednak nie, ale wolalabym usłyszec to od osób, które miały z nim do czynienia :)

huehue

na stronie kazdego operatora masz mapke z zasiegiem, sprawdz sobie

ktosik

jest do dupy. nic nie zastapi zwyklego kabla. ja mam 15MB i jestem kozak ;>

z

iPlus tylko do gg i poczty, no chyba ze gg trzeba bedzie sciagnac, to wtedy tylko do poczty ;)

gosc

Polecam Orange z opcja cdma (w s-kach jest zasieg hsdpa natomiast poza miastem mozna korzystac z cdma (ok. 1 Mbps) no i oczywiscie limit jest 3gb

huehue

taa, hsdpa/hsupa jest już znośne, dziękujemy Ericsson :*

ja

iplusa nie polecam !! nawt jeden dzien internet mi nie dzialal a rozwiazac umowy tez nie bylo mozna dopiero po konsultacjach z prawnikiem i wyslaniu wielu pism udalo sie !

juuustys

A dzś słyszałam, że iPlus jest całkiem całkiem. Nie wiem jak to możliwe, że jednej osobie pasuje a drugiej nie. Albo jest zasięg albo go nie ma... chyba wybiorę park :D

ja

Ponoc nadajnik plusa jest na szpitalu a ja w okolicach kauflandu mieszkam i net mi nie dzialal naawet na chwile nie wyszukiwalo sieci. Nie wiem moze cos sie zmienilo w ostatnim czasie i jest lepiej. Jak masz juz brac iplusa to popros na jakis okres na przetestowanie bez podpisywania zadnej umowy

juuustys

no byłam kilka dni temu w Plusie i chcieli mi dac na próbę 7 dni tylko jest \"ale\" - trzeba opłacic aktywacje czyli chyba 50 zł, wiec to trochę drogo jak na jeden tydzień ???

tajna

ja mam play online, w mieście śmiga całkiem dobrze, ale jak ktoś dużo jeździ, np. pkp, to lepszy jest blue connect
kulturalne suwałki

kamil

hehe ty chyba juz sie zdecydowalas na tego iPlusa ;) tylko brakuje kropki nad i
jak do domu to po kabelku+routerek na szafke i masz radiowke ;p w pracy i tak masz net ;)
camusyy

juuustys

i tu cię zdziwię bo nie iPlu tylko jak coś to Play bo działa na tych samych nadajnikach a jest tańszy:p

brak

poter

Stanowczo odradzam internet radiowy SKYNET od emouse, pingi 300+, transfer  niesamowicie niestabilny.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk