• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Suwalki wieś tuning

Zaczęty przez Wojtek70, 10 Paź 2009, 09:54:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

skarabeusz

po Suwałkach jeszcze jeździ jakże piękny Opel Calibra z wielkim skrzydłem z tyłu. Pewnie dlatego, że od czasu do czasu lubi polatać  :lol:  :lol:  :lol:

multitask

x

calibra sama w sobie jest już wiejskim tuningiem

czip

realista

Calibra sama w sobie jest ladna, gorzej jak zacznie sie zmieniac ;) Krol pod tym wzgledem w Suwalkach to te Audi bordowe... z tylu lampy jak w Skyline, z przodu tez cos tam mial + ogromny wlot na masce, czesto widzialem owe Audi zaparkowane obok kosciola Łuby ;)

A moze jakies bardziej optymistyczne akcenty Suwalskiego tuningu ?:) Szczerze mowiac nie wiele tego, przyzwioicie wyglada ten srebrno-czarny Golf V stylizowany na R32 oraz niebieski VW Transporter/Multivan z Kowalskiego...
realista

Tadeusz

pomaranczowy focus , w sumie biala vectra nie najgorzej wyglada ale tam tylko styling zrobiony
Tadeusz

zaroowka

Akurat ten pomarańczowy focus to nie wiem czy to tuning (felgi może ma zmienione) - zdaje się po prostu Focus RS... A on wygląda tak fabrycznie. Jest (albo był) jeszcze jeden w Suwałkach RS ale granatowy.

Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

multitask

zaroowka

O dokładnie. Pomięszało mię się.  ;)

Choć RS też ładny.
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

skarabeusz

Ten Golf V to wersja GTI. Nawet ładnie się prezentuje ;)

czip

ten golf 5 co ma maskę czarna ? z Potaszni chyba nie było golfa GTI z 2.0 TDi ma zmieniony program podobno na 170 km ładny ale to nie gti

2.0 GTI (TFSI)    4    16    1,984 cm³    147 kW (200 KM)    280 Nm    2004 do 2005
2.0 GTI (TFSI)    4    16    1,984 cm³    169 KW (230 KM)    300 Nm    od 2005
R32    6    24    3,189 cm³    184 KW (250 KM)    320 Nm    od 2005

skarabeusz

Być może mój błąd. Ale na przednim grillu widnieje GTI. Cóż w dzisiejszych czasach wszystko można przerobić. Jakiś czas temu widziałem Seata Leona II Cupra R koloru czerwonego, tylko nie zwróciłem uwagi na tablice, zapewne nie z Suwałk. Szkoda bo auto jest nieziemskie  :]

realista

Owy golf na 99% to Diesel, byl swego czasu na allegro kilka razy ;) Aczkolwiek mimo, ze diesel, to calkiem niezle odejscie ma :)
realista

multitask

jezdzi podobny ford probe jakis blekitny cos takiego, okrutny, lata z 30 cm nad ziemia hehehe

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk