• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Policjant straci pracę! Może nowy Pan komendant zrobi porządek ze swoimi podwładnymi

Zaczęty przez darioz, 09 Lis 2009, 19:28:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

darioz

"Funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, który spowodował wypadek na ulicy Pułaskiego, zostanie wydalony ze służby. Policjant w momencie zdarzenia miał we krwi prawie 2 promile alkoholu.
Audi, którym jechał Leszek T., uderzyło w ciężarówkę. Mężczyzna z urazem głowy i kręgosłupa trafił do szpitala. Badania wykazały, że był pod wpływem alkoholu. - Za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu i spowodowanie wypadku grozi mu kara pozbawienia wolności do lat dwóch, grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jego przełożeni mogą podjąć decyzję o wydaleniu policjanta ze służby – mówił w ubiegłym tygodniu Ryszard Tomkiewicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Suwałkach.
Leszek T. jest policjantem od 18 lat. Komendant suwalskiej policji zdecydował w poniedziałek (09.11), że funkcjonariusz straci pracę.
Sprawą policjanta zajmie się prokuratura z Sejn lub Augustowa. Z uwagi na dotychczasowe miejsce zatrudnienia Leszka T. i współpracę z miejscową prokuraturą, Prokurator Rejonowy w Suwałkach wystąpił o wyłączenie tej jednostki z prowadzenia postępowania."

Co o tym wszystkim sądzicie?

x

Policjant też człowiek, narozrabiał i teraz odpowie za swoje błędy jak każdy inny obywatel, jaki widzisz tu problem?

czip


anka07

jak jedna szerokiemu gronu znana pani naczenik z um jechała z promilami i ją zatrzymali to sprawie szybciuteńko łeb ukręcili i pani naczelnik stołeczka nie straciła a ponadto przez kanty pani naczelnik niejedna osoba w związku z tą sprawą miała problemy.. prawo prawem a (nie)sprawiedliwość musi być!  nie to, żebym broniła policjanta-co to to nie! pijany kierowca to pijany kierowca bez względu na zawód czy funkcję..

dok7

Sprawa jest prosta: Wsiadł za kółko po pijaku. Myślał (jak wszyscy pijani kierowcy) , że akurat mu się uda. Nie udało się. Koniec, kropka.
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło !!! :D :)

Arens

Jak dla mnie , wątek nie ma większego sensu.
Jechał na procentach, złapali i reszta wiadomo.
Nie ma co osądzać, oprócz tego że policjant płaci podwójnie, jak złapią pijanego grabarza czy stolarza to na ogół pracy nie traci.
Głupio zaprzepaszczone 18 lat pracy.

Ale jak wyżej bardzo dobrze określił to dok7 , myślał jak każdy nawalony, że mu się uda. Gratulacje.
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem że na świecie żyje tylu idiotów " - S.Lem.

vanillacat

Arens ale funkcjonariusz publiczny a takim jest policjant powinien zachowywac sie wzorowo, z drugiej strony czlowiek jest tylko czlowiekiem, ale co by bylo gdyby zabil dziecko? jedno jest niepodwazalne-zasiadanie za klokiem w stanie upojenia alkoholowego powinno byc karane nieodwolanie wiezieniem i wysoka grzywna.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

fransowy

Vanillacat a czy nieodwołanie więzieniem i wysoką grzywną powinno być również karane przekraczanie prędkości lub wymuszanie pierwszeństwa przejazdu?

administrator

Nowa odsłona forum.


Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk