• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Co sie stalo z kominem ?

Zaczęty przez ŁukaszI, 21 Lis 2009, 17:21:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

ŁukaszI

Jwt. moja siostra cos mi pisze, ze zmienil sie wlasciciel, pojawila sie kasa za wjazd i w ogole.

Ktos z bedacych na miejscu wie o co loto ?

zl

luk

czy to prawda ze tam skini przychodzą???

Mouzes

No barmanem jest teraz Robert. Nie pije jak Slawek ^^ nie rzyga po katach ;p
Dzis w ogole cale \'tornado\' bylo wynajete i nawet sie wbic nie dalo...
Szatan mowil ze w piatek bylo jakies 30 ludzi i na bramie 300 zl zarobili, ale podobno za dyche dostajesz 2 piwa od razu chociaz nie wiem czy to prawda.
A skini owszem przychodza.
Mam tu przywiazanie jakbym sie wiozl na Manhattanie ;)

ŁukaszI

no cóż, ale co sie tam wybawiłem to moje. dziesiątki wyjść ze znajomymi.

2 sylwestry tam nawet organizowalem

2005/6
2006/7

ciesze sie, ze bylem raz na imprezie w tym roku. niestety nie wiedzialem, ze to ostatnia impreza.

R.I.P Kominku

luk

ojej... smutno to zabrzmiało jakoś ;( ja tam nie pójdę ze względu na klientów, dokładnie chodzi mi o skinów... nie jestem tolerancyjny dla nich i ich poglądów. Pozdrawiam

Mouzes

Co z tego ze tam sa skini?
Rownie dobrze moze Ciebie zaczepic jakis metal O_o
Jakos nikt tam wiekszego problemu nie robi, wszyscy siedza, pija, rozmawiaja i dobrze sie bawia.

Hary

Tak to prawda że dycha wjazd ale o tych 2 piwach gratis to pierwsze słyszę byłem w piątek ale piwka gratis nie było  :o

A Ci którzy będą chcieli iść się napić to i tak się wybiorą bo gdzie indziej się napić tutaj chodziarz konkretny Klimat jest :D

luk

nie lubię skinów za ich faszystowskie poglądy. To tyle. A w mordę to od każdego można dostać...

:)

....nie pij wódki nie pij wina weź karabin zabij skina...

rod

To nie udało ci się tutaj z inteligencją wyskoczyć :) nawoływanie do agresji.. czy to nie łamanie regulaminu? ;)

Mouzes

np. jestem lysy, nie jestem skinem, znam kilku, bez powodu nie bija O_o, nie ma sie czego bac.. w ogole Komin ma to cos do siebie co przyciaga... chociaz jak teraz Robert urzeduje to nie to samo... Grzyb na scianie zamalowany... mniejsze lawki na dole, troche siara ale idzie wytrzymac. Zobaczymy jak dlugo bedzie z tym placeniem na bramie.

tadesz

hmm skini bardziej kojarza mi sie z rasizmem a nie faszyzmem jak ktos napisal. Poza tym metale nigdy raczej wiekszych problemow nie sprawiaja a ze \"skinami\" to roznie bywa . Szkoda komina i tyle

ŁukaszI

proponuje nie zbaczac z tematu :) zreszta to takie zabawowi skini. cos tam pokrzycza, pojda na wigry, spuszcza głowe jak przechodzą obok cygany, pokozacza w gimbazie :P

nie wiem czy sie duzo w tej materi zmienilo odkad nie ma mnie na codzien w suwałkach.

ale wrocmy do komina, albo zamknijmy wątek

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk