• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

polecane stacje instalujące LPG

Zaczęty przez wrok, 05 Gru 2009, 17:20:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

wrok

gdzie dobrze zamontują instalację LPG ? (może być w Augustowie lub Białym)

Karpie

Augustów- Kopiczko
Suwałki- zakład na jodłowej, nazwy nie znam

konrado

wasilków pod białymstokiem (tel. mogę poszukać) autoryzowany zakład BRC (ci co mają lpg wiedzą o co chodzi) - rzetelnie, kompleksowo, szef sam sprawdza auta, regulacja silnika kompem, niezbędne wymiany, brak kolejek, bo trzeba się umawiać na telefon...jedyny znany mi zakład, który doradza stosowanie lubryfikatorów do silnika...

ja

Ja polecam zaklad na Ul. Spacerowej w Suwalkach jak sie nie myle jest to za jedna z piekarni. Nazwy tez nie pamietam ale naprawde dobrze montuja. Sam jakis czas temu tam wstawialem i nie narzekam a duzo jezdze  

dsk

polecam pana Szpakowskiego, to chyba właśnie ten na spacerowej, za piekarnią Jasia. obsługa fachowa, i wsio na telefon. ja bardzo zadowolony i polecam.odradzam pana z okolic różanej. ostatnio znajomemu świec nie dokręcili i wyrwało...
NiEwYrAŹnIe To WiDzĘ

karollo

byłem kiedyś na spacerowej trzy razy i nigdy nie miał czasu pan gazownik , nawet umiawiałe sie telefonicznie

erefes

Ja polecam na Łanowej u Pana Fredka szybko i solidnie montowałem jakiś czas temu i nie narzekam.
Są ludzie którzy błądzą i będą błądzić jeb... policje tylko Bóg może nas sadzić!!!

clod

Nie polecam pana z Łanowej. Jego ulubione powiedzenie to jest : "Nie da się."

Nie zna się po prostu. Kiedyś miałem do wymiany tylko reduktor gazu, a on nawet dobrze nie spojrzał tylko od razu, że instalacja do wymiany, nie da się naprawić, a jego oczywiście jest najlepsza, a moja to szajs.
Dla ścisłości to była mazda 626 z instalacją gazową fabrycznie w Holandii wstawioną, do tankowania u nas woziłem mosiężną przejściówkę.

Polecam fachowca z Kalinowej, naprawił mi wszystko jak się należy i jeszcze sporo kilometrów na tamtej instalacji, która według pana z Łanowej nie miała prawa działać,  zrobiłem.

Polecam też p. Gryniewicza z Olecka, ma stację diagnostyczną i zakład "Beka" na ul Ełckiej.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

DiAbOlO

Tak jak karollo nie polecam Szpakowskiego ze Spacerowej. Próbowałem umówić się na regulację i wymianę filtra gazu. Powiedział mi, że dziś pewnie da radę. Jednak spytał czy u niego była wstawiana instalacja. Powiedziałem, że nie. Na to mi walnął \"to dziś nie da rady\". Na moje pytanie o dzień jutrzejszy padła odpowiedź, że \"jutro też nie\".
I wszystko jasne...
Będąc w Augustowie zrobiłem te rzeczy...
PozdRo...

DiAbOlO

pechowiec

Ja również nie polecam pana z Łanowej. Wręcz odradzam i radzę omijać jego zakład z daleka. Tak jak ktoś już wcześniej wspomniał, po prostu się nie zna. Należy do tych ludzi, którzy potrafią tylko zamontować instalację i wziąć za to pieniądze. O właściwym przystosowaniu instalacji gazowej do silnika i poprawnej regulacji nie ma tu mowy. W moim przypadku problemem jest przede wpływanie jazdy na benzynie na jazdę na gazie i odwrotnie - co nie ma prawa się pojawić, poza tym duże spalanie. Byłem na kilku regulacjach, bez większych rezultatów. Tylko marnuję czas, pieniądze i przede wszystkim nerwy. Nawet dokumentów potrzebnych w Wydziale Komunikacji nie potrafi właściwie wypełnić - musiałem jeździć dwa razy na poprawki. Można powiedzieć że to moja wina, jednak kto spodziewałby się że tak prostą rzecz można źle wykonać. Nie mówiąc już o montażu instalacji gazowej. A ten pan który napisał \"Ja polecam na Łanowej u Pana Fredka szybko i solidnie montowałem jakiś czas temu i nie narzekam.\" to chyba montował instalację w Polonezie lub Żuku. Bo tylko w takich samochodach w tym zakładzie zamontują prawidłowo instalację. I to nic pewnego - słyszałem tylko taką opinię. Szkoda tylko, że po fakcie, tak samo z tym tematem. Wpadłem na niego przypadkiem, niestety już po montażu instalacji w moim aucie. Gdybym miał tą wiedzę którą teraz posiadam, nigdy nie pojechałbym do tego zakładu.

pszczolka

Może ktoś powie jak jest w Raczkach bo słyszałem że dobrze robią ale chcę się upewnić.

lukasz

Witam.Mpże ktoś się orientuje gdzie wysłać papiery i jakie o wydanie ****likatu na butlę lpg.Z góry dziękuję za szybką odp. A tak nawiasem to pana z łanowej nie polecam

przemo

W okolicy suwałk jest tylko 2 fachowców od gazu Na Kalinowej i na Sportowej, Pracownik tego z Kalinowej otworzył własny interes na Sportoweji gość jest po prostu świetny. Zakładał mi gaz do cronosa auto działa idealnie zero spadku mocy. Odebrane auto jest czyste nie upaprane smarami, w warsztacie czysto aż miło wejść i tak jak dba o pożądek tak robi robote czyli perfekcyjnie. Co do cen jest najtańszy  w suwałkach ale i na 100% najlepszy. POLECAM Sportowa 14a

nie mogę tego powiedzieć o Fredzie który zakładał dla ojca w audi ciągle tylko jeździł do niego na poprawki, szpak gadał że coś tam ttrzeba nawymieniać. Na kalinowej pracownik(ten co ma teraz własny warsztat) otworzył maskę coś tam pokręcił coś porobił zajeło mu to 10 min a auto do dziś dnia działa perfekcyjnie.
przemo

przemo

Łukasz przerabiałem ten temat. Czasami poważne warsztaty kserują kwit na butlę. A jak nie to patrz z jakiej firmy masz butlę i szukasz adres w necie, piszesz do nich by wydali ****likat podajesz im nr z butli i tyle.fd0
przemo

robert

Panowie z kalinowej wyregulowali autko super, ale montaż butli mi zwallili! Nie miesciła sie, wiec pewnie młotem potraktowli wypuklenie co wyszło w dół i czepiało o tłumik, ale znalezli sposób przespawali mi uchyt w tłumiku nic nie mowiac. Jakie moje zdziwienie było jak mi ten uchyt odpękł. Zajechałem na wymiane filtrów to wspomniałem o tym, a szef na to ze na reklamację jest miesiąc od montarzu i wielce zdenerwowany ze on tego nie robił!!!! Samo sie pewnie  przespawało!!! hehehe smieszna sytuacja mina faceta  bezcenna !! Polska - jak cos nie przykombinują i nie spartolą to nie mogą życ!!!!
robert winckiewicz

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk