• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

co za głupie ogłoszenia!!

Zaczęty przez famfatal88, 15 Gru 2009, 14:08:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

famfatal88

Wkurzają was te ogłoszenia, ciągle te same... poszukuję osób do odbioru meila bla bla bla...
ludzie pożądni szukają czegoś konkretnego a nie takich pierdołowatych ogłoszeń... ile można tego tu zamieszczać?? bez sensu, taki kit jak praca w cyfrze+ :)
Jeden pijak w małżeństwie to nieszczęście-dwoje pijaków to katastrofa

ja

bo to sa naciagacze zreszta naiwni
zaplacili po 50zl a teraz sami musza zarobic i wciagnac kolejnych naiwnych

Anzelm

Ludzie porządni piszą się przez \"RZ\". A na marginesie, może ktoś z was próbował tej pracy przy mailach? Na czym ona polega i czy rzeczywiście można cokolwiek zarobić? Czy jest to sensowna propozycja na parę groszy dla dorabiającego licealisty lub studenta?

czeslaw

czesław

einstein

mysle ze admin powinien sie zajac tymi ogloszeniami i usuwac je Tez mam ich dosc  ???

leoo

Dokładnie famfatal88 i einstein! Już mnie dobija to jak co dziesiąte ogłoszenie to jest normalne, a reszta mail mail mail mail... Administratorzy strony powinni coś z tym zrobić, bo to jest chore.

Anzelm

Ale słuchajcie, to są tylko opinie nie poparte niczym. Dla mnie to są mity. Występuję w roli naiwnego. I pytam: czy ktoś z was pracował w tych mailach? Czy został oszukany? W jaki sposób? JEŚLI JEST, JAK MÓWICIE, MYŚLĘ, ZE WARTO SOBIE O TYM SZCZERZE POGADAĆ. Ze szczegółami i przykładami. Choćby po to, żeby ostrzec innych.

famfatal88

ja ostrzegam przed cyfrą, nie idzcie tam pracować no chyba że jesteście zdesperowani :) kiedyś mój szwagier też w to sie bawił i gó... z tego miał, za odbieranie e-maila z reklamą(jednego!!) dostawał 1 gr więc policzcie ile musiałby człowiek klikać na 5000 zł... jak dla mnie paranoja

Anzelm

na czym polega odbieranie maila?Ile to trwa? Ile maili do odebrania dziennie przychodzi? Dalej nie ma konkretów.

vanillacat

Takie ogloszenia polega na tym ze dostajesz maila zwrotnego z informacja ze jezeli chcesz zarobic tow ejdz na stronke i wyslij maila zwrotnego -takze jedno wielkie oszustwo!
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Anzelm

Rozumiem. Coś w rodzaju łańcuszka św. Antoniego dla naiwnych. Dzięki za wyjaśnienie.

jaro

A co sądzicie o ogłoszeniach związanych z pracą w MLM?
jaro

tajnapolska

czy były już ogłoszenia do pracy w multikinie?

famfatal88

Nie było i nie będzie, po rodzinie jest już pewnie obsadzone. W Suwałkach ja nie masz dobrych pleców to i robity nie dostaniesz. Nawet do biedronki już po rodzinie biorą.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk