• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Kto jest za usunięciem tego forum proszę sie wpisać poniżej

Zaczęty przez agneziaj, 18 Gru 2009, 20:53:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

Staruszek

Kierowniku, nie pamiętasz, bo masz w pamięci innych \"mężczyzn\". Nie mam nic przeciwko twojej orientacji. Dopóki nie muszę walić po łapach.

Kierownik

No widzisz Starcze. Moje hemoroidy i moja orientacja sexualna zdominowały ten wątek. Przez Ciebie staruchu.

Henryk

czy ktoś odważy się w końcu napisac wprost, którego admina trzeba \"wymienic\"? bo teraz ta dyskusja jest bez sensu - TA pani sie nie nadaje, każdy wie, o kogo chodzi - ja na przyklad nie  wiem... no jeśli już coś komuś zarzucamy, to może by swoja wypowiedz poprzec merytorycznym argumentem?

Kierownik

Poszukaj sobie wypowiedzi tej pani tutaj na forum i będziesz mógł wyrobić swoje zdanie na temat tej dziewuchy. Najprawdopodobniej jest tylko jeden admin płci żeńskiej na tym forum.

buka

Mowa o vanillacat? Po części zgadzam się z Kierownikiem, ale bez przesady, tak od razu pozbawiać kogoś stołka. Może nabija sobie posty mało znaczącymi wypowiedziami, ale nie \"widzimy\" całej działalności.

Karty

Nabijać sobie posty to może zwykły forumowicz a nie admin. Admin jest od pilnowania porządku na forum, a pani Vanilla wprowadza tu komunistyczną cenzurę, usuwając po prostu wszystkie posty które nie zgadzają się z jej poglądami. Poza tym praktycznie każdy temat jest zaśmiecony przez wypisane przez nią ****izmy przez co ciężko znaleść jakieś sensowne wypowiedzi.

Kierownik

Czyj cyrk, tego małpy.
Właścicielom portalu odpowiada. A że portal na tym stracił wiele, to już inna historia.

Staruszek

Karty, Kierowniku, tam gdzie Waniliowy Kot nie rozrabia (wpisy na stronie głównej) jest znacznie większy śmietnik i cenzura zarazem. To nie takie proste zapanować nad rzeszą frustratów, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie mając podstaw gramatyki i wychowania, koniecznie chcą zaistnieć. Koncepcja, by moderator był jednocześnie uczestnikiem forum wydaje się ciekawa. Ale rozumiem, ze się wam nie podoba, bo jest czymś nieznanym. A nieznane, to niebezpieczne. A nuż ugryzie?

fresh

panowie! trochę pokory! ja tam jestem z pomocy naszego kociaczka bardzo zadowolony, a jej umiar i rozsądek wam też by się przydał przy wyrażaniu swojej opini, uważam że bardzo dobrze sprawuje się w swojej roli i spełnia nasze oczekiwania, jak się komuś nie podoba nikogo na siłe nie trzymamy, jest całe mnostwo innych interesujących, demokratycznych, obiektywnych i użytecznych portali w Suwałkach ;)

Kierownik

Fresh,
jak to leci? Kto z kim przestaje, ...........
Toż to ten wasz kociaczek nawet poprawnie pisać nie potrafi. Ma przecież możliwość korekty tego co napisała, ale Ona tego nie dostrzega.

Staruszek

Kierownik i ktosik... robicie, co możecie. Po suwalsku. I... niestety. Przykra sprawa, ale posada waniliowego kota jest zajęta. Bo może ją zająć tylko waniliowy kot, a nie pozbawione poczucia humoru i wyobraźni gniewne mruki. Śpijcie dobrze. Niech wam sen odejmie napięcie... Dziś rączki mogą być pod kołdrą.

m2

Gorąco popieram. Poziom tego forum to żenada i wstyd dla miasta. To także miejsce, w którym \"forum admini\" leczą się ze swoich kompleksów i czują się ważni bo mają  \"władzę\".  

redia

Vanilla jest na tym forum od kilku lat - wpisy, ze forum na tym straciło, są niedorzeczne - straciło dopiero teraz, traci cały czas czy może akurat teraz coś wam zaczęło nie odpowiadac? Poza tym admin to nie redaktor, ma tu tylko pilnowac porządku - [cytat]Toż to ten wasz kociaczek nawet poprawnie pisać nie potrafi. Ma przecież możliwość korekty tego co napisała, ale Ona tego nie dostrzega.[/cytat] A co do zarzutów dotyczących \"żenującego\" poziomu forum - jak by to ując - forum tworzą sami mieszkańcy tego miasta...

vanillacat

Kierownik pokaz mi moje wpisy, ktore niby nie pasuja do forum :) Widac ze zazdrosc przez Ciebie przemawia, w ogole jak kobieta "rzadzi" to zaraz sie odzywa rzesza nieudacznikow, z jakimis pretensjami bo zazdrosci :):) A taka jest prawda, ze sie wypowiadam i w malo znaczacych tematach i w tematach wagi powaznej. Jestem takze tak jak i Wy uczestnikiem forum i urodzilam sie w S, takze mam prawo sie wypowiadac na tematy dotyczace naszego miasta :), szczerze to widze tylko jeden powod dla ktorego tak niektorych to drazni, po prostu osiagnelam wiecej co poniektorzy i to boli :)
Wracajac do dyskusji to jest jedno akurat w S forum, akurat te na ktorym teraz piszemy gdzie odzywa sie masa ludzi, bylo jeszcze forum i jest nadal na gazeta.pl jednak tam juz nikt nie zaglada, forum umarlo. Dodatkowo jest jeszcze inne forum, ale tam nie pisze mimo ze pisalam i jestem zairejestrowana bo tamto forum zdominowala kobieta z Poznania, wiec uwazam ze jezeli sens jest w ilosci postow to tamto forum na sens natomiast jezeli w jakosci to nie ma, a ze ja stawiam na jakosc to wole sie tam nie wypowiadac :) Forum o Suwalkach powinni tworzyc ludzie z S, owszem mile sa widziane wypowiedzi ludzi spoza S ale nikt przeciez tak naprawde oprocz nas nie zna S i tutejszych spraw tak jak my, rdzenni mieszkancy Suwalszczyzny, ktorzy naprawde interesuja sie miastem i daza do poprawy jego jakosci :)
PS Fresh dzieki za kociaczka :D
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk