• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

54 pub ?

Zaczęty przez ŁukaszI, 20 Gru 2009, 19:52:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

Tadeusz

wnioskuje po ip, po godzinie wpisu i mailu. Co z tego ze IP w vectrze? jakos ja mialem wewnetrzne i pokazywalo mi inne niz u reszty w vectrze.
Tadeusz

XXX

Jak to dobrze mówić o czymś o czy się nie ma pojęcia to ze ochrona czy jak to wy nazywacie buraki z ulicy próbuje elokwentnie i kulturalnie porozmawiać z klientem lub go grzecznie obudzi czy wyprowadzić to 9/10 takich przypadków kończy się zaczepkami od strony klienta bo co to nie on bo już mu wóda i browar we łbie zamieszała !!! wczoraj sam byłem świadkiem takiej akcji jak \"gość\" nie mógł zrozumieć ze wstęp jest płatny i był natarczywy i opryskliwy względem ochroniarza!!! Podsumowując naj łatwiej jest oceniać i wydawać osądy ale ilu z was by się zamieniło z nimi na miejsca ?!  
Tomek

Wadim

Ale to, że z jednym zjebem ma do czynienia musi przenosić się na stosunek do innych gość i potencjalnych gości lokalu?

Dla mnie wygląda to na to, że gdyby taki nie stał na tej bramce, to sam byłby uspakajanym zjebem.

ŁukaszI

Byłem tam wczoraj po 20 i ochrony ani bramki nie zanotowałem. Możliwe, że kiedy jest tryb \'PUB\' to tego nie ma. Musze jeszcze zobaczyc jak to wyglada w trybie \'KLUB\' ale niestety jutro znow pakuje manatki i wybywam na Wybrzeże. Także mam nadzieje, ze do Wielkanocy jeszcze się rozkręci i ochrona (o ile faktycznie sa takimi burakami) sie zmieni.

Co do samego klubu - masa miejsca, wystrój troche kiczowaty, ale przynajmniej w 1 temacie PRL. Brakuje miejsca bez papierosów, ale moze za duzo wymagam.
Ceny są w miare normalne, mozna powiedziec, ze porównywalne do Warki. Troche większy wybór piwka, które jest w miare ok.

Nie jestem jakims super wyjadaczem, ale pare lat na studiach sprawilo, ze wydzialem sporo pubów i pozwolę sobię ten przybytek jako pub ocenić na 3/5.

zasadzka

Pewnego razu bylam tam w trybie \'PUB\" :P (jak to zgrabnie ujal ktos wyzej) Pan z ochrony byl jeden ale dopóki nie wyłonił się, na jego plecach, napis \"OCHRONA\" myslalam, ze to stary kierowca tira :) Ogolnie to nie mam zastrzezen do lokalu, ale rewelacją tez nie jest. Moze w trybie \"CLUB\" jest inaczej :)

zima

czy był ktoś w II dzień świąt w klubie? Podobno pogotowie było gdzieś słyszałem... co tam się działo? Masakra

jaaa :)

Czytając Wasze wypowiedzi co do tego tematu,przykro mi,ale nie mogę się z Wami zgodzić.
54 jest miejscem gdzie można fantastycznie się wybawić,muzyka jest w porządku,obsługa również :)
Wystrój nie jest kiczowaty tak jak np. w Seven.
Te miejsce ma swój klimat-po prostu.
I jeżeli komuś nie odpowiada ochrona,to niech idzie do jakieś speluny.Tam się na pewno Wam wszystko podobać będzie.
Ale po ilości osób jaka tam przychodzi,można stwierdzić,że dla większości wszystko odpowiada,nawet ta \"arogancka\"ochrona.Ludzie przychodzi po to,aby się tam pobawić,a nie patrzeć kto zgarnia za bilety,kto nakleja opaskę.Jeżeli kulturalnie się bawicie,to nie macie z nimi do czynienia-tyle.
Moim zdaniem \"ochrona\" robi swoje i za to im płacą.
A że czasem zachowują się jak się zachowują,ale nie ma co się dziwić,ile można użerać się z pijanymi klientami,który chce zapłacić dychę za wstęp a np w Święta było po 2 dychy.
Na odczepnego by wpuścili,a oni by mieli w plecy i sami ze swojego marnego wynagrodzenia za wieczór by musieli płacić za kogoś.
Bawisz się kulturalnie to nikogo za fraki nie biorą.
A jeśli są tacy,którzy przychodzą tylko po to,żeby wdać się w jakąś bójkę,to nic dziwnego,że wyprowadzają-niech leją się pod lokalem,a nie w .
Po co niepokoić innych kilentów.?

Jak najbardziej polecam :)

peeter

jaaa:) Nie zgadzam się, że wystrój w seven jest kiczowaty....jest po prostu inny, bo to inny rodzaj lokalu (przecież seven to nie jest PUB więc nie ma co porównywać)....a poza tym o gustach się nie dyskutuje....komuś się podoba 54 a komuś innemu seven...ale to nie musi od razu być powód do tzw. czarnego PR-u...pozdrawiam myślących.....jak dla mnie oba lokale są ok....w zależności od nastroju wybieram jeden z nich i myślę, że o to chodzi.....pzdr

ŁukaszI

@jaaa :)

W moim poprzednim poscie szczerze napisałem co myslę i nie był to żaden czarny PR. Poprostu tak odebrałem ten klub. To, że wystrój jest troche kiczowaty to nie znaczy, że jest jakoś specjalnie zły.

Niepotrzebnie się napinacie, chociaż nie wiem jak wygląda impreza w 54 to wiem jak wygląda w \'7\'

W \'7\' ochroniarz coś fuka, że wjazd jest od 20 lat. Jako, ze 20 urodziny już dawno za mną to nie było problemu z wylegitymowaniem sie i wejsciem. Wchodzę na góre i co widzę? Gorące 15ki :p Przepraszam za off-topic, ale poprostu mi sie nasuneła taka dygresja.

Co do \'PUB\' to jak pisalem wyzej nie ma dla mnie różnicy między Warką a 54, więc to raczej dobra ocena, bo chyba nie ma w Suwałkach lepszego miejsca na \'piwko\'.

Jak jeszcze zatroszczą się o niepalących to może wysuną sie nawet na prowadzenie. (W Warce nie dymią tylko przy barze, w 54 nie ma krzeseł przy barze :D)

Ktos

a CO MYŚLICIE O WPUSZCZANIU 16-17 LETNICH DZIEWCZĄT I SPRZEDAWANIU IM PIWA A OCHRONA JEST DLA NICH TYLKO MIŁA
poprawiono przez moderatora.F
Narod wspanialy tylko ludzie chu**

ja

WSZYSCY NARZEKAJĄ NA OCHRONĘ A NIKT NIE PATRZY SWEGO TYŁKA. WIELU LUDZI PRZYCHODZI NA DYSKOTEKI PO TO BY WSZCZĄĆ AWANTURĘ. ŻEBY NIE TE \"BYDŁO\" JAK NAZYWACIE OCHRONIARZY Z PEWNOŚCIĄ NIE JEDEN RAZ DOSTALIBYŚCIE W MORDĘ. WEDŁUG WAS OCHRONA POWINNA ROZDAWAĆ CHYBA LIZACZKI I GŁASKAĆ PO GŁÓWCE.

ja

A WRACAJĄC DO TYCH MAŁOLETNICH dziewcząt TO "KTOŚ" POMYLIŁ LOKALE I TRAFIŁ CHYBA DO 7 HEVEN
wymoderowano. F

subiektywnie

w \'7\' nigdy nie byłam, nie wiem jak tam jest... ale nie pójdę, bo wystarcza dla mnie informacja, ze bawi się tam regularnie brat mojej koleżanki... który ledwo 16 lat skończył i wcale na więcej nie wygląda...

Ktos

w 54 też same małolatki 16-17 lat i nie gadaj że nie bo byłem i widziałem

Ktos

gdzie jest miejska komisja rozwiązywania problemów alkoholowych gdzie straż miejska gdzie policja za takie rzeczy czyli sprzedaż alkoholu dla \'\'nielatów\'\'\' powinni zaabrać zezwolenie na sprzedaż dożywotnio .ps ochrona chyba powinna sprawdzać dowody osobiste a nie patrzeć w oczka laleczek

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk