• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

54 pub ?

Zaczęty przez ŁukaszI, 20 Gru 2009, 19:52:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ktos

hy a co do ochrony to są ochraniacze a nie ochroniarze  taka subtelna różnica w nazwie  a w działaniach wielka
Narod wspanialy tylko ludzie chu**

XXX

Ktosiu nie wiem co masz do tego lokalu i do ochrony ale widze jedno ze pałasz wręcz odrazą do tego lokalu i ochrony w nim ! Tak zapytam dlaczego ? bo cię wyprowadzili bo nie wpuścili za 10zł a wiazd był 20zł czy po prostu lubisz ściemniać i robić złą reklam dla lokalu zagranie konkurencji ?
Osobiście jestem tam co tydzień i nie raz w tygodniu i "16-17 letnich dziewcząt " nie widziałem poza twoją siostrą i dziewczyną bo ciebie nie wpuścili bo dowodu jeszcze brak !!! A poza tym w tym lokalu od samego początku przekrój klienteli jest naprawdę szeroki od 18 a nie 16-17aż po pełne 40 i dalej !!!

Tomek

XXX

a co do tej subtelnej różnicy to ty ją znasz doskonale bo ochroniarze po tobie i ciebie sprzątają a ochraniaczami to sobie rozporek wypychasz by być bardziej męski dla swego kumpla geja !!! ale jak byś chciał się spotkać na wymianę zdań przy piwku i Kubusiu dla ciebie to zapraszam !?  
Tomek

jaaa ;)

TYLKO I WYŁĄCZNIE DO KTOSIA:
Drogi "Ktosiu"myślę,że nie będziemy załatwiać naszych rodzinnych spraw na forum.Tylko wytłumacz mi,skąd wiesz,że wpuszczają tam "16-17 letnie dziwek"skoro nigdy tam nie byłeś,może i najprawdopodobniej nie wiesz jak tam jest i gdzie to jest.?ogarnij się trochę,jeśli chcesz mi coś powiedzieć prosto w oczy to zrób to w normalny sposób a nie.
A dziwki te sobie poszukaj w burdelu bądź w Twoich znajomych na nk.Mnie tak nazywać nie będziesz-zapomnij.

No widzisz,dziwnym trafem I.P teraz mamy inne :)

ŁukaszI

Gdzie jest moderacja, kiedy jest potrzebna ? Tnie linki do konkursu fotograficznego a nie widzi panoszącego się niemerytorycznego chamstwa.

Jak nie dajecie rady to moge Wam pomoc jako moderator ;)

XXI

Oddaje głos na ŁukaszI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ktos

nie nazwałem Cie  tak dobrze wiesz to słowo nie było do Ciebie wiem gdzie to jest  . nie byłem tam bo .......to chlew . skąd wiem o 16-17 od lekarza który był tam w święta interwencja po kulturalnej imprezie . co do normalności to sama wieszz że sie nie da Tobie w oczy czegokolwiek powiedzieć .jeśli Cie uraiłem to przepraszam

Ktos

URAZIŁEM TO PRZEPRASZAM .Ps wszystkiego dobrego w 2010 r

XXX

Oj biedny ktosiu motasz się w zeznaniach jak zwykły .... usłyszałeś od jakiegoś lekarza który podejrzewam usłyszał od kolegi lekarza przy flaszce na dyżurze ze tam coś się działo. A pyzatym byłem świadkiem tego całego zajścia i muszę cię zmartwić ze lekarze z pogotowia nawet się nie pokwapili zejść na dół do pubu tak tak tam się schodzi na duł jak byłeś to wiesz ... - ups ty tylko słyszałeś/kłamałeś :P a mało laty mogłeś widzieć gapiące się co się działo przed wejściem do lokalu bo bo zostały odprawione z kwitkiem i ze spuszczonymi głowami odmaszerowały do 7 heven :)
A pyzatym chciałbym zauważyć ze też poczułem się urażony twoją wypowiedzią i też poproszę o przeprosiny a co ja gorszy !? :P
A co z naszym kubusiem ...?
I najlepszego w nowym 2010 r.
Tomek

Ktos

xxx wymoderowano się też najlepszego

Ktos

XXX

No ktosiu to dałeś popis swego buractwa i braku umiejętności konwersacji ale popracujemy nad tym jak się spotkamy :P Suwałki małe miasto ip. można namierzyć  :@
Tomek

zaroowka

[cytat]Suwałki małe miasto ip. można namierzyć[/cytat]

Have fun...  :]
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

ŁukaszI

[cytat]Have fun... :][/cytat]

Przeciez wystarczy dotrzec do ktoregos admina z vectry i sie dogadac ;) Tu akurat nie ma roznicy duze miasto - male miasto

I dalej podtrzymuje swoja chec spolecznego moderowania tego forume.

peeter

xXx namierzaj jeśli uważasz, że to jest rozwiązanie:) swoimi propozycjami namierzania dowodzisz, że to Ty jesteś burakiem...a małolaty w 54 też widziałem...i akurat w seven było ich mniej...ale skończcie to obrzucanie się błotem bo to akurat do niczego nie prowadzi...komuś podoba się seven a komuś 54...wiadomo, że jest w suwałkach walka o klienta...ale nie trzeba od razu wzajemnie się obrażać.....pozdrawiam

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk