• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

54 pub ?

Zaczęty przez ŁukaszI, 20 Gru 2009, 19:52:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

Fikou

ja grałem w Klubie 54 koncercik i powiem wam że trzeba było z właścicielami negocjować aby nieletni mieli wstęp i ustalone zostało że kontrola dowodów przeniesie się z bramki na bar. Właściciele lokalu dbają o koncesję i to się czuje jeśli się temat zgłębi. A po czym wy ludzie wnioskujecie że małolaty się bawią  w klubie tym czy tamtym, po twarzach? bo nie sądzę abyście im dowodziki sprawdzali. Mi sprawdzają dowód wszędzie bo nie wyglądam chociaż 23,5 roczku mam. W 54 też sprawdzali!!!
Ktoś to burak głupi co zionie nienawiścią a 3x się popisał nieładnie w ostatnim poście czarnym humorem jak mniemam dla wielu nie do końca zrozumiałym. Błagam o używanie słów gładkich i ładnych. Czemu nazywacie nierządnicami małoletnie wymuskane dziewczęta które kochają muzykę ?? czyżby ktoś z nimi poszedł na stronę? na to, to paragraf jest.

subiektywnie

i nie trzeba iść do zadnego pubu, zeby sie przekonac o suwalskim chamstwie :)

Fikou

chamstwo Subiektywny kolego/koleżanko jest ogólnopolskie a nawet ogólnoświatowe, bo chamstwo chociaż ma wiele twarzy i postaci to zawsze pozostanie materią o jednolitej barwie... nie ma podziału na suwalskie, warszawskie, gdańskie czy zakopiańskie.
Czy nie mam słuszności?

subiektywnie

połowicznie... bo u nas spotyka się to dużo częściej, może dlatego, że mieszkamy bliżej Rosji :)

Izabela

mi klub 54 sie podoba praktycznie raz w tyg tam jestem. i ochrona moim zdaniem jest bardzo wporządku. muzyka obsługa i cała reszta tez jak najbardziej ;)chociaz na poczatku przychodziło ciekawsze towazystwo mam nadzieje ze z czasem nie bedzie to wyglądało tak jak w kuźni

Fikou

a z pierwszej ręki nowiną jest iż w klubowym terminarzu zagęści  koncertami

:):)

Mam do was pytanie:) bo mam zamiar iść za tydzień do tego klubu a nie wiem jak tam ogólnie jest,jak muzyka i w ogóle czy warto mi jest tam iść..hm wpuszczają tam niepełnoletnich??

zosia

jakie koncerty będą? Widziałam że Night Come ma grać

Marcinowy

Zapraszam Bardzo na styczniowego SUMa :)
tym razem koncerty odbędą się w klubie 54, przy ul. Kościuszki 54, S-ki (informacja w imprezach).
Przed publiką wystąpią: Corner Band (blues, Suwałki)
oraz Jabberwocky (rock/ska/reggae, Augustów)
+ Rockowe AfterParty
22 styczeń, godz. 19.19. Wjazd 10pln  
Kolejny koncert z cyklu SUM już 5 lutego... ale o tym później.
Zainteresowanym mogę wysłać plakat koncertowy w JPG.
Prosze pisać na e-mail.
Pzdr All!  
...w SUMie dobre Koncerty widziałem :)

Fikou

no i luks koncercicho było. Dzięki :)

Unknown.

A dzisiaj \'hardcore\'.; jacys chetni?

Fikou

było bardzo dobrze. Dzięki komu trzeba za co trzeba :P

Unknown.

Koncert niewatpliwie udany. Dzieki wszystkim!

(Nie czuje konczyn..)

asdfg

pracuje tam menelstwo... zapewne nie wszyscy...

ja

zgadzam sie i towarzycho to głównie dzieci 16-17 lat .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk