• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

54 pub ?

Zaczęty przez ŁukaszI, 20 Gru 2009, 19:52:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

ty

infrared

Odnośnie tego clubu muszę dodać, że to wielka chołota i nic więcej!!! Ochrona chociaż nie powinno ich się tak określać to banda niewyżytych chamów. Zupełnie sobą nic nie reprezentują, rzucają się do ludzi bez powodu i biją! Zrozumiałe jest jesli ktos naprawdę staje się niebezpieczny, wtedy nalezy go wyprosić, a nawet wyrzucić ale jeśli za niewinność się dostaje to zaczyna się robić śmieszne. Podkreslam, że oni nie maja prawa nikogo uderzyć nawet jak ktoś miałby im na pluć prosto w twarz! Niestety nikt tego nie pilnuje,nalezy coś z tym zrobić przeprowadzać jakieś specjalne szkolenia ochroniarskie, a potem kontrolować!!! Ilość osób wpuszczana do lokalu też powinna być sprawdzana!
No cóż niestety nikogo to nie obchodzi!!!

nupex

no fajny klub tylko jest tam wielki syf jezeli chodzi o ludzi ktorzy tam przychodza. moim zdaniem jest tam za duzo ludzi. a jeszcze do tego nie ma wogole tam szatni i trzeba caly czas pilnowac swoich rzeczy i wogole. daj 5 na 10 punktow dla niego
Witam

XXX

I cały czas to samo ze ochrona taka siaka itp znam ten lokal znam ochroniarzy i napewno nie leczą swojch kompleksów a co do uderzenia to nie mogą to fakt ale rórznica pomiezdzy uderzeniem a obezwładnieniem osoby agresywnej to rórznica ! a czasem z boku to inaczej wygląda niz powinno stąd złudne odczucia.
A co do p.infrared przykro mi ale nie morzna napluc komuś o tak w twarz bo to niestety jest zniewarzenie a do tego dołuzmy glosne zachowanie alkohol i szarpanine i mamy czynna napasc lub chociarzby naruszenie netykalnosci osobistej ... :)
Chetnie bym chciał zobaczyc p.infrared na bramce i urzerającego sie z pijanymi osobami tłumacząc im ze wstep jest płatny 10zl a nie 5zł albo ze jest zbyt pijany by wejsc lub co najgorsze zobaczyc jak jest to morze zapłace i wejde sie pobawic !!!
Tomek

nieznajoma

zgadzam się z xxx należało by oceniać jak się samemu przekona jak to jest użerać się z pijanymi i do tego  czasem niezbyt miłymi osobami. Uważam , że jeśli komuś jest za dużo ludzi to po prostu idzie tam gdzie jest mniej i nie zawraca głowy.a sami dokładnie wiemy jak to jest na takich imprezach że są ludzie którzy przychodzą fajnie się pobawić a są i tacy którzy po prostu chcą zrobić dym i tego nie da się ot tak uniknąć.
nieznajoma

Obiektywnie i z bliska

xxx-smyku... po Twoich błędach łatwo Cię rozszyfrować.

Mówisz tak, bo tam pracujesz.

Nędza nie knajpa.

Nędza nie ochrona.

Tyle.

Subiektywnie i z daleka

w jakiej knajpie ty pracujesz \"obiektywnie i z bliska\"?
W knajpie gdzie są dyskoteki zawsze będzie przychodziła chołota i ludzie potrafiący zachować się. Tak to już jest, że takie imprezy przyciągają agresywnych idiotów - często przy kasie buraków i drobnych ciułaczy, których już łatwo rozpoznać po tępej twarzy... Tak to wszędzie wygląda.

infrared

Wy o czyms innym piszecie, ja zwracam uwagę na zachowanie ochrony, która nie powinna używać swojej siły po to aby kogoś pobić ot tak sobie bo nie mają co robic, bo im się nudzi albo chcą pokazać kim oni niby są, a przecież nie mają prawa, tylko niestety to nie jest dobrze wykwalifikowana ochrona tylko zwylki chłoptasie!!! A jeżeli chodzi o natłok, który tam panuje to, to jest wymóg z góry ustalony, że na ileś metrów musi byc odpowiednia ilość osób - dla bezpieczeństwa!!!!!!! Piszesz xXx że oni się użerają z ludzmi, którzy nie chcą zapłacić za wejście albo coć w tym rodzaju, ale oni tego nawet nie powinni robić! Mogą grzecznie i kulturalnie wyprowadzić albo nie wpuścić do lokalu, nic poza tym!!! Rozumiem,że jest to męczące i czasami traci się cierpliwość ale skoro wybrał sobie taki zawód to musi się z tym liczyć!!!
Nieważne jest czy to burak, czy \"ciułacz\" ochrona nie powinna używać przemocy!! ale załatwić to inaczej!

XXX

Proszę się od*****ć od moich błędów p. Obiektywnie i z bliska liczy się to co w treści a tam nie pracuje wramach ścisłości !!!
A tak poza tym to twój wybór gdzie spędzisz wieczór może w 7heven lub innej spelunie pokroju \"labiryntu\"
Tomek

XXX

P. infrared przykro mi to stwierdzic ale fakt jest taki ze niema co tej dyskusji ciągnąc dalej bo płeta jest ta sama za karzdym razem ochrona to ochrona tamto naprawde po nich to spływa bo to jest ta zła strona pracy nikt z nich nie potrzebuje byc lubiany bo to nie o to chodzi to nie lunapark a oni nie mają zabawiac gosci ! a odwróćmy kota ogonem i spójrzmy na przekrój klienteli przetaczającej sie po klubach i tego jak alkohol miesza im w głowach ! to że im się zalancza \"nieśmiertelność\" to ze są aroganccy nieraz chamscy itp. bo On Kowalski chce sie pobawić za wszelka cene nie raz kosztem innych i nie raz konczy to sie albo bijatyka albo izbą bo on chciał pokazać to co nie on! Naprawdę nie raz byłem świadkiem takich zachowan ze strony \"gości\" do obsługi lokalu do innych gości o ochronie nie wspomnę. Jestem naprawdę tym wszystkim zażenowany bo na 100 ochroniarzy znajdzie sie 15 tak jak to p.infrared opisuje i tak samo 100 gości 15 co robią chlew - niestety taka jest nasza polska rzeczywistość jezeli chcemy ją zmienić to nie przez takie fora tylko czynne działania  ...  
Tomek

infrared

xXx drogi kolego lub kolezanko wychodzi na to że nie rozumiesz tego co zostało przeze mnie napisane, przykro mi najwyrażniej słusznie cię oceniają!! Pozdrawiam!!!

clod

xXx zamiast do knajpy to lepiej do szkoły byś poszedł, albo poprosił kogoś starszego żeby sprawdził to co napiszesz, bo ze względu na ilość błędów nie da się tego przeczytać.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

admin

Ja tez zgadzam się co do tego clubu jeden duży syf moim zdaniem jest tam za duzo ludzi. Mało to jeszcze   trzeba caly czas pilnowac swoich rzeczy beznadzieja.

Fikou

dominik

ochrona jak ochrona ale obsługa tez beznadziejna
dominikxx79

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk