• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

54 pub ?

Zaczęty przez ŁukaszI, 20 Gru 2009, 19:52:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

red

nie ma już koncertów... porażka klubu te dyskoteki, niektóre koncerty były dobre... szkoda, ze juz nic sie dzieje

kif

Guutek  chlew to ty masz w domu...

peeter

kif nie szukaj problemu na siłę - ja tylko stwierdzam fakty a o moim domu nie wiesz nic...pozdrawiam

kif

Tak samo jak ty o pracy ochrony jak nie pasuje to siedz w domu...

Aneczka

Ten klub byl kiedys naprawde bardzo fajnym klubem bylam na dyskotekach co piatek i sobota teraz niestety jak pojde na jakis czas to jest dobrze. Moim zdaniem klub spadl co nieco nizej jak w tygodniu ochrona stala byla w porzadku potem i przez soboty i piatki teraz w tygodniu  dresy wchodza gdzie kiedys bylo zero dresu bylo .Osob coraz mniej przychodzi tochyba cos nie halo jest . Pozdrawiam :P
Aneczka

fantasmagoria

Aneczka, a tak po polsku to co chciałaś powiedzieć, bo nic nie zrozumiałam:)

masas

co sie dzieje w 54 ? jak imprezy ?

waldek

burdel sie dzieje, co impreze ktos lezy z morda obita przed klubem. Dobrze przynajmniej cale suwalskie chamstwo sie w 1 zbierze i niech tam siedza
WALDEK JARMUŁOWICZ

mało istotne

jedno jest ważne dla Waszego życia : lokal który jest jako dyskoteka, pub, karczma, restauracja, bar itp. nazwy, powinien mieć przynajmniej 2 wyjścia w tym jedno ewakuacyjne dla określonej liczby osób (BHP) a ile lokali w naszym mieście to posiada? więc wiadomo kto w mieście gra nie jasno....dziwi mnie to , że VIP naszego miasta zasiada w takich lokalach gdzie nie ma takich zasad a powinne być! to wszystko! widać ze dalej łapówy lecą...do przemyślenia dla wszystkich....

halina

podobno selekcje wprowadzili w weekend ? czy to prawda bo jezeli tak to z mila checia wroce sie tam pobawic
halina dziemian

masas

ha  ja zadnej selekcji nie widzialem ha

keysi

a jak tam po sobocie w 54 ?? słyszałem ze było dość wesoło :) nie stety nie mogłam być moze podzieli sie ktos wrażeniami pozdrawiam

keysi

czyli impreza udana hehe pozdrawiam

zaroowka

Prosiłbym o kulturalną rozmowę. Jeśli nie - będę ciął posty - tak jak dwa ostatnie.
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

gosc

Cześć co tam w 54 słychać może ktoś wie bo dawno mnie tam nie było.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk