• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Jak spedzacie Sylwestra?

Zaczęty przez vanillacat, 29 Gru 2009, 09:39:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

vanillacat

Samotnie, w gronie przyjaciol, z ukochanym/ukochana z przyjaciolmi? W S czy poza S, a moze sie ktos wybiera na Sylwester na powietrzu?
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Marcinowy

W sylwestra jadę na wesele kumpla do W-wy :) 2 in 1
...w SUMie dobre Koncerty widziałem :)

ArchaniolOna

czesc :)
ja spedzam sylwestra z mezem w domku :)
pozdrawiam.
Fara bara cira fara tonga... ^^

centralak

a Ty Vanilia chyba się nudzisz albo chcesz się wkręcić gdzieś...

joanna

anonimka

Miałam spędzić w domu, ale w końcu wyszło tak, że z mężem będziemy w Suwałkach i jeszcze myślimy co tu zrobić. Będzie jakaś miejska impreza? :)

Karty

Jak zwykle Vanilla wykazała sie kreatywnością i stworzyła kolejny temat na swoim poziomie.

martanessa

;)

clod

Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

anonimka

Ktoś wie jak będzie z tą miejską imprezą? Nie mogę nigdzie znaleźć informacji na ten temat.

vanillacat

Wlasnie na stronie Urzedu Miasta nie ma nic na temat Sylwestra w S, to co w tym roku nie bedzie?  :o Ja spedzam Sylwestra w gorach :)
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

subiektywnie

w zeszłym roku nie było, być może w tym też nie zrobią. Obiło mi się o uszy, że to z powodu lodowiska, ale gdyby chcieli to mogliby zamknąć Kościuszki, może się nie opłaca

pussycat

anioł

OOO!fajnie,ze ten temat ktoś poruszył, mogłyby pojawiać sie już jakieś wstępne propozycje w restauracjach,barach itp.widziałam tyko oferte Swiss Baru i u Jawora, a tak cisza.... przed burzą....ech te Suwałki mało rozrywkowe ....!!!jeśli coś ktoś słyszał nich pisze.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów:)
anioł

SZYMON

Witam .  Sylwestra to ja spedzam w domku :D  niema z kim isc na tego sylwestra !

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk