• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Impreza firmowa

Zaczęty przez marzenka88, 28 Gru 2017, 13:34:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

marzenka88

28 Gru 2017, 13:34:16 Ostatnia edycja: 06 Sty 2018, 17:36:22 by marzenka88
Niebawem planujemy na mieście imprezę firmową. Szef zadecydował,że liczy na naszą kreatywność więc postanowiliśmy, że postawimy na prezentację firmy i zamiast typowego wyposażenia znajdą się pufy z http://www.adsystem.pl/pufy-reklamowe-beanbag/ oraz stoliki reklamowe. Która z restauracji pozwoli Nam na przemeblowanie i wprowadzenie własnych mebli na ten jeden wieczór? Oczywiście za opłatą.

okoń 88

Może pod kogutkiem  coś się uda

ania789

Proponuję również usługi Dj'a http://witoldslimak.pl/tag/dj-rzeszow/ . Impreza stanie się dużo ciekawsza nie tylko dzięi muzyce ale też ciekawych i opryginalnych konkursów :D

madam4

Tego typu imprezy warto dużo wcześniej dobrze zaplanować. Dobrze przygotowany na takie imprezy jest ten obiekt http://expokrakow.com/pl/kalendarz.html Można tam zorganizować imprezę nawet dla wielu osób. Często macie takie imprezy u siebie w firmach?

bunecka

U mnie w firmie przeważnie mamy imprezy wyjazdowe :) To bardzo fajna sprawa bo można się i pobawić i pozwiedzać. W tym roku mieliśmy przyjemność imprezować w domu weselnym ACAPULCO w Kamionce Wielkiej, która leży na pograniczu Beskidu Sądeckiego oraz Beskidu Niskiego. Zabawa była przednia- spacery po górach, świetnie zorganizowany bankiet w ośrodku i pyszne swojskie jadło jakim zostaliśmy uraczeni w tym miejscu.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk