• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Plebiscyt na Knajpę roku 2009

Zaczęty przez fresh, 01 Sty 2010, 13:15:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

Iza

jetem stala bywalczynia kuzni i moim zdaniem to bez watpienia  w ostatnim czasie czuje sie tam fantastycznie i bezpiecznie a to dzieki wspanialej i nowej ochronie tego lokalu ...polecam wszystkim goraco to strzal w 10!!!!!!!
Iza

lady_ZGaGa

W poprzednim poście napisałam, że klub 54 powinien uczciwie zapracować na knajpę roku i szczerze życzę im , aby kiedy minie rok 2010 otrzymali ten zaszczytny laur. A teraz muszę niestety dać wielkiego minusa temu lokalowi. Klub organizuje koncert, dyskotekę jednego wieczoru. Wiadomo,że zjawia się zwolennicy jednej i drugiej rozrywki, panowie ochroniarze zbierają po 10zł i wszyscy karnie czekają na \"swoje\" Koncert przedłuża się i jak się okazuje dyskoteki nie będzie, nikt z pracowników nie raczy poinformować klientów o tej zmianie. Jeszcze jedna uwaga, może komuś wydać się błahostką, ale w lokalu w którym bierze się pieniądze za wstęp, kelnerzy powinni raczej zbierać zamówienia przy stolikach, a nie klienci muszą fatygować się tłoczyć  przy barze, gdzie po drugiej stronie jest 5-6 barmanów, którzy sobie nierzadko przeszkadzają .Jeśli lokal chce trzymać jakikolwiek poziom, należy pomyśleć o zmianie.
Dla mnie osobiście koncert był niemałą ucztą, ale moi znajomi i kilka osób przy  sąsiednich stolikach wyrażało szczerze swoje niezadowolenie. Właściciele klub, to było bardzo nieprofesjonalne.
Pozdrawiam i życzę zmian na lepsze.

koncertowicz

piszesz lady zgaga, że koncert był niemała ucztą więc może warto było przyjść mimo, że dyskoteki nie było i rzeczywiście klub nie ładnie zrobił nie informując o zmianie. A czy przyjdziesz 5 lutego na koncert hardcorowy? ;)

Dawid


czarnaa

oczywiście, że kuźnia :) przyjemna atmosfera, wspaniały menadżer i ochroniarze też dobrze wykonują swoją robotę :) naprawdę gorąco polecam!   ;)

John

Klub 54 - za koncerty!!! W kuźni ich nie ma tylko blachoteki. Pozdro!
John

administrator

Nowa odsłona forum.


Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk