• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Kardiolog dziecięcy

Zaczęty przez BETTI, 05 Lut 2010, 09:49:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

BETTI

Mam pytanie czy wiecie gdzie mogę udać się do dobrego kardiologa z 3-letnim dzieckiem? Oczywiście prywatnie, bo z tego co wiem to w szpitalu już nie ma kardiologa i ile taka przyjemność kosztuje?
kułakowska beata

d1d4

ja ze swoją córką jeżdżę do poradni w DSK w Białymstoku, ale możesz np skorzystać z usług fachowców w Centrum Zdrowia Dziecka w W-wie, trochę na wizytę poczekasz, ale może warto.

Marcin

My jeździliśmy do pani Poskrobko (czy jakos tak) w Białymstoku prywatnie - koszt takiej wizyty to ok. 100zł
Marcin

życzliwa

Dr Poskrobko jest na prawdę świetnym lekarzem, sama mnie prowadziła kiedy wykryli u mnie wade serca, ale potem skierowano mnie do Centrum Zdrowia Dziecka w Wawie i tam byłam leczona do 18 r.ż- polecam serdecznie dr Kowalczyk. W warszwie są super specjaliści, życzliwi i wykonują kompleksowe badania. Teraz wiem, że trafiając tam miałam najlepszą opieke.

BETTI

A jakiś konkretny namiar mogę prosić do tego kardiologa?
kułakowska beata

Marcin

KARDIO VITA SP.J. NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ KARDIOVITA
Białystok
ul. Orzeszkowej Elizy 32 lok.21
15-084 Białystok
Telefon: 85 743 19 91
Marcin

życzliwa

Do Centrum zdrowia dziecka trzeba mieć skierowanie a dane znajdziesz na ich stronie
http://www.czd.pl/index.php?id=958

BETTI

kułakowska beata

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk