• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

drewno na opał

Zaczęty przez poszukiwacz2, 18 Sty 2010, 15:10:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

poszukiwacz2

witam. zima trzyma i w związku z tym chciałabym się dowiedzieć gdzie teraz w Suwałkach czy okolicach można kupić tanie drewno opałowe. bardzo proszę o nr tel.

ab

a mam pytanie czy interesuje moze zakup wegla groszek

Marcin

mnie bardzo interesuje a w jakiej cenie?
Marcin

Ada

poszukiwacz ja kupuję u p. Szeraszewicza z Sidor tel. 605761882. olszynę ma po 100 zł za metr, to chyba najtańsze drzewo u niego.

ab

Eko groszek - Właściwości: granulacja 5-25mm ... ciepło spalania  28-29MJ ....kaloryczność stan analityczny (Qia) 26-27MJ ..... kaloryczność stan roboczy  22-23MJ .... zawartość popiołu 4,8%  ....... cena tak mysle 550zł

marek p.

najtańsze, bo kradzione pewnie, ale kradzione czy nie pali się tak samo :-)

Ada

marek p. zachowaj takie komentarze dla siebie

bolojang

Olcha- jedno z najmniej kalorycznych drzew do opalania. Chyba że w cenie jest porąbana jak trzeba i z dowozem  :] to chętnie wypróbuję. Dąb jest jednak co by złego nie mówić najlepszy.
Oto zestawienie kaloryczności przyjmując 10 za najlepszą:

bolojang

http://images39.fotosik.pl/246/b5ad052103e2b077.jpg
ps. do admina
proszę to wkleić dobrze
...co za forum aby nie można było edytować postów-żal.pl-jak mawia mój syn  :lol:

Ada

bolojang a orientujesz sie po ile chodzi dąb?
ta olszyna nie porąbana, za porąbabie chyba 25 zł doliczyć trzeba do metra. w cenie 100 zł jest dowóz.

bolojang

Dąb wyjdzie 2 razy drożej niestety, 200zł za 1mp to minimum plus koszt porąbania.
Poza tym dużo osób ogłasza się tu na stronie w dziale inne i może mają również dąb, ceny do ustalenia najgorzej jak ktoś chce małą ilość-wtedy ciężko z dowozem  :/

kaloryfer

Eko groszek - Właściwości: granulacja 5-25mm ... ciepło spalania 28-29MJ ....kaloryczność stan analityczny (Qia) 26-27MJ ..... kaloryczność stan roboczy 22-23MJ .... zawartość popiołu 4,8% ....... cena tak mysle 550zł
Czy mogę dostać jakiś kontakt? Byłbym zainteresowany, mój mail: [email protected]

JJ

Eko groszek
i ja poproszę o kontakt na gg 2221620

Obserwator:)

polecam przejrzeć dział ogłoszeń tam widziałam ze 3 dni temu nie przesadzam ale z 6 pewnie ogloszen w tym temacie.
Niech sie rzeka nie kojarzy z rzeką łez...

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk