• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Władza miasta=SLD a obwodnica

Zaczęty przez Wincenty, 31 Sty 2006, 09:14:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wincenty

Oto link, gdzie władze miasta wypowiadają się na temat obwodnicy:
http://www.um.suwalki.pl/PortalVBVS/DesktopDefault.aspx?tabindex=1&tabid=173
Dziwnym trafem  nie ma tam stanowiska innych znaczących ugrupowań. Dlaczego?.. W jakim celu została zawrta ta informacja? Dlaczego teraz kiedy SLD poniosło wielką porażkę w wyborach parlamentarnych i prezydenckich? Czy inicjatywa podejmowana przez partie, które nie mają zaplecza wyborczego może być zrealizowana? ....  Raczej nigdy tak się nie zdarza.

maciejan

z tego co wiem podobne komitety wspierania budowy obwodnicy utworzyły inne ugrupowania polityczne w Suwałkach - jakie masz sugestie co do umieszczenia jedynie stanowiska SLD? coś mi nie pasują przedstawione koszty budowy - zaledwie ok. 500 tys. zł?
człowiek z klawiaturą przed sobą

Toffik

To są cen w tys. zł. Tylko się z lekka pomylili. Nie 500 tys. tylko 500 000 tys. Czyli pół miliarda złotych. Przynajmniej tak to kiedyś kojarzyłem jak o tym mówili. I właśnie takie są realne koszty. Ale nie to jest chyba tematem rozmowy:)

Wincenty

Szkoda ze jest tak nisk swiadomosc spoleczenstwa na temt metod socjotechnicznych...

gryson

Jak już kiedyś napisałem: Suwałkami trzęsie nie ziemia a SLD i pożal się Boże prezydent przez SLD popierany... I równia pochyła... pochyła... może jakaś zmiana w czasie wyborów? Co Wy na to?

maciejan

człowiek z klawiaturą przed sobą

gryson

Porpzyjmy ludzi a nie partie! W tym własnie problem, że kierujemy sie schematem partii, a nie tym na kogo konkretnie głosujemy.

DiAbOlO

Co do tej naszej wymarzonej obwodnicy... to wypadałoby w końcu przestać piep...ć na temat tego, która opcja polityczna lepiej sobie poradzi z tym problemem... Mówi się tu np. o PiS-ie czy PO... Zawsze jak jest jakaś inicjatywa, to się to wykorzystuje do walk politycznych... I tak to u nas jest... Niestety...
PozdRo...

DiAbOlO

Borys

Niestety dzisiejsze protesty ic nie dadzą. To jest tylko awantura polityczna - jakaś kolejna gierka ludzi z SLD. Szkoda zę przez kilka lat - kiedy to mielei wladze na wszyskich szczeblach nie zrobili nic aby ta obwodnica powstała!!! Mało tego, cigle zminiali obcje wchodnia- zachodnia, a wyszło przez środek - ciagle naprawiana jest obwodnica wewnętrzna !!!
O zgrozo to jak pasek przez srodek brzucha!!!
Teraz kiedy stracili wladze  - robia kampanię wyborczą!!!
A i tak każdy wie, że powstanie jej w najbliższym czasie jest niemożliwe. Inwestycja musi byc realizowana razem. A nie ma docelowego przebiegu trasy Via Baltica. Więc można długo jeszcze wykorzystwać obwodnicę do lokalnych sporów.

DiAbOlO

Tu nie tylko SLD bawi się w gierki polityczne. Tu także \"działa\" PiS oraz PO. JA nie jestem ani za jednymi czy drugimi ale u nas w Suwałkach to już zrobił się chyba stereotyp by jechać SLD. Wystarczy poczytać nawet posty...
PozdRo...

DiAbOlO

TrUsT

Każdy jest winy i nie ma co gadać ja wiem ty wież wiec nie warto powtarzać
Kamil:D

gryson

Diabolo, znam dobrze ten beton z SLD i ich radnych i prezydenta, i wiem co mówię (piszę na ich temat).

Borys

poplupo

Przeczytałem ,zdaje mi się, z uwagą Wasze wypowiedzi .
Każdy z Was coś wie  w tej sprawie i nie tylko w tej i ja się z Wami zgadzam. Jednak uważam , że jeżeli dzięki zadymie ,
bo o normalnych rozmowach podobno można zapomnieć, powtarzam , dzięki zadymie można coś utargować to co za różnica z kim? może być sld ,pis kgb czy cia, aby posuwać na sze suwalskie sprawy do przodu. niech wreszcie coś zacznie się dziać, aby ludziom żyło się ciszej ,bezpieczniej. Akiedy przyjdzie czas wyborów to wtedy każdy z nas zagłosuje na człowieka wg swojej wiedzy i sumienia. mnie jest obojętne kto zarządza tym mająteczkiem , aby zarządzał mądrze po gospodarsku. Szkoda tylko , że wyborcy nie mogą w razie sytuacji ekstremalnej , odwołać swojęgo wybrańca. Sądzę , że taki bat zmusił by wielu do prawidłowych działań i starania się o drugą kadencję.
pozdrawiam popolupo

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk