• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

u chórmistrza z II LO zdaje się śpiewająco

Zaczęty przez foto, 19 Sty 2010, 21:29:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

foto

nauczyciel muzyki złamał na początku roku szkolnego nogę, przez te kilka misieęcy nie mieliśmy lekcji i żadnego zastępstwa; przyszedł czas wystawiania ocen - o powrocie Ołowia dowiedzieliśmy się od sekretarki, która rozesłała wszystkim wiadomość na naszej-klasie żebyśmy przygotowali zagadnienia na zaliczenie materiału... niektórzy się dowiedzieli, bo mają konto na nk, niektórym powiedzieli znajomi, inni nic nie wiedzieli... też macie takie doświadczenia z tym nauczycielem?

zl

cos mi sie wydaje ze wlasnie tracicie szanse na latwe dobre oceny :))

Karty

tragedia... o takich pierdołach to sobie pogadajcie na naszej-klasie

cezary

Pozdrawiam Pana Ignacego :) wspominam bardzo pozytywnie godziny muzyki i wychowania obywatelskiego. Co do zaliczenia to podpowiem, że slowa Hymnu każdy powinien znać! Powodzenia...
cezary

anonimka

Coś kiepsko zgrana ta klasa, skoro nie wszyscy wiedzieli o zaliczeniu ;) Ja, gdy kończyłam to liceum w poprzednim tysiącleciu nie miałam w planie zajęć z muzyki (mat-inf), ale słyszałam, że czasami ten pan bywa "problematyczny" - w równoległej klasie problemów z zaliczeniem nie miały tylko osoby śpiewające w chórze. Chociaż w Twojej sytuacji skłaniam się ku opinii Zl - to jest szansa na dobre oceny, znacie pytania i możecie je opracować. To, że nie byliście na tyle solidarni, żeby przekazać każdemu, kto nie ma dostępu do forum NK zagadnień na zaliczenie, to Wasz biznes. Nauczyciel zachował się fair i nie zaskoczył Was pytaniami, tylko pozwolił się przygotować. Na studiach takie sytuacje będą na wagę złota ;)

clod

A to ktoś pamięta?
\"Wszystkich przesłucham do chóru! I niech mi się dziewczyny nie wykręcają, że przechodzą mutację, bo ja wtedy powiem, że mam okres!\"

Ps. Czasy się zmieniły, mamy XXI wiek. Już w podstawówce prawie wszyscy mają konta na nk, nie wierzę, żeby w LO, ktoś nie miał. A jeżeli zdarzy się ktoś taki to naprawdę jest wyjątkiem, który pewnie i komórki nie posiada.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

lektor

@clod: Zobacz kurczę, że ja konta na nk nie mam, to pewnie i komórki nie posiadam :P rolling on the floor laughing :D
Może to dlatego, że nie jestem już w LO ;)
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

clod

Odsetek ludzi nie mających konta na NK wśród dorosłych jest bardzo duży. Mnie chodziło o młodzież w wieku gimnazjalno licealnym. W dzisiejszych czasach osoba nie mająca komórki czy konta na nk jest w szkole wyalienowana, nie ma o czym gadać na przerwach z rówieśnikami, czasem staje się powodem do wyśmiewania się.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

KOLO

Ja powiem tak: Miałem z tym człowiekiem sporo problemów. To jest nawiedzony człowiek który tylko widzi siebie a uczniowie to według niego ludzi drugiej kategorii chyba ze spiewasz w chórze. A swoją drogą niby z niego wielki pan dyrygent a po weselach DISCO POLO gra i śpiewa! Żenada!  :o  :o  :o
KOLO

lektor

[cytat]W dzisiejszych czasach osoba nie mająca komórki czy konta na nk jest w szkole wyalienowana, nie ma o czym gadać na przerwach z rówieśnikami, czasem staje się powodem do wyśmiewania się.[/cytat]
Z tym się zgadzam, ale nie uważasz tego za trochę smutne? Może brak konta na nk czy na innym portalu społecznościowym powinien być w dzisiejszych czasach brany za coś oryginalnego. Wy macie, ja nie, więc należę do swoistej elity a zarazem mniejszości \"niemających\" ;)
Z jednej strony wybryk natury, z drugiej natomiast indywiduum...
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

córa

vanillacat

To juz od dyrektora szkoły zalezy, po 1) powinniscie miec zastepstwo, a po 2) to rzeczywiscie swietnie ze z jednej oceny dostaniecie ocene koncowa  :D
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Ktos

sekretarka jest naprawdę obrotna i pomysłowa :D a po co chodzić po szkole i rozgłaszać tą wiadomość? przecież nk jest tak popularna, że kobieta przyjęła założenie, że to będzie najlepszy i najszybszy sposób powiadomienia uczniów o tej sprawie... :) gratuluję pomysłowości :):)
Narod wspanialy tylko ludzie chu**

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk