• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

drewno na opał

Zaczęty przez poszukiwacz2, 18 Sty 2010, 15:10:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

JJ

Eko groszek
i ja poproszę o kontakt na gg 2221620

Obserwator:)

polecam przejrzeć dział ogłoszeń tam widziałam ze 3 dni temu nie przesadzam ale z 6 pewnie ogloszen w tym temacie.
Niech sie rzeka nie kojarzy z rzeką łez...

saylentblok

jeżeli  jest  ktoś  zainteresowany  drewnem  na  opał  to  posiadam  dąb  i  mieszane  olcha-brzoza.mieszkam  poza  Suwałkami   więc  jeśli  ktoś  się  zdecyduje , to mogę  przywieść  ,ale  nie  mniej  niż  20  metrów,  a dąb  wcale  nie  kosztuje  200zł  za  1mp  nawet  z  transportem  pocięciem  i  porąbaniem.

O.J.

saylentblok, ja jestem zainteresowany kupnem drzewa na opał mieszanką. Kupię 20 - 40 metrów z transportem, pocięciem i porąbaniem, tylko na wiosnę, bo muszę wysuszyć do palenia na następny sezon. Chciałbym znać cenę za metr. Może podasz jakieś namiary na siebie.

saylentblok

O.J. To  jest  mój  Nr.  GG  28290947  tam  udzielę  ci  wszystkich   informacji  na  temat  drewna.

hare1988

sprzedam brzoza lub olcha pocięte do 50m3 kontakt [email protected]
marcin

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk