• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pies do bloku

Zaczęty przez foto, 25 Sty 2010, 13:38:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

ArchaniolOna

sam kolo zamknij sie w budzie :)
a najlepiej przy 30 stopniowym mrozie :)
Fara bara cira fara tonga... ^^

EDDA

Foto ja polecam Ci pinczerka mały śliczny i grzeczny...sama posiadam taką psinkę.
A Ty Kolo po co się wypowiadasz, skoro nie lubisz zwierząt to po co się wypowiadasz!!!!!!!!!!!!!!!

garret

Ja polecam po pierwsze zapoznac sie z rasami poszczegolnymi a po drugie na jakie pytanie trzeba sobie odpowiedziec szukajac psa znajdziemy tutaj.
 A ja powtarzając za Mrzewińską powiem.
Nie kupuj sobie psa. Pies to same kłopoty.
A jeżeli już masz kupować kup rasowego jezeli nie stać Cie weź w typie ze schroniska. Nie daj zarobic pseudohodowcom.
Dzisiaj owczarek niemiecki z metryką kosztuje okolo 700 pln bez papierow z byle hodowli kojcowej 200-300 pln ale człowieka widzia raz dziennie - taki pies to same kłopoty.
W przypadku Yorkow ceny tych z papierami i bez o zgrozo!!! są zbliżone a widziałem kilka ofert sprzedazy nie rasowych drozszych od tych z metrykami.

Pomocne adresy w wyborze psa trzeba tylko wiedziec czego chcemy.
http://www.pedigree.pl/?d=143
http://www.podajlape.pl/dogselector.php

foto

Wypełniłem oba testy i najbardziej pasujący pies to Spaniel Angielski... Louisa miała rację :). Wiecie może gdzie niedrogo można takiego pieska nabyć?

ewa

ewa

jolka

Witajcie.!
Najlepiej wziąśc pieska z nie puszystą sierścią. może być duży albo aby rasa nie była zobowiązująca to wysiłków na podwórku(NIE HUSKY ITP) może być rottwailer/ amsaf z dużych aby nie był puszysty , gdyz w lato by się meczył w bloku.
A przy żadkim wychodzeniu radze wziąść dorosłego psa.!
Nie z schroniska, gdyż one mogą nie być przyzwyczajone do bloku i do nocowania w domu i tp.
Były przyzwyczajone do siedzenia na podwórku i mogły się załatwiac 24h. bez żadnych zobowiązan.

Najlepiej po osobie, która psa trzymała w bloku.!

karolek

JAMNIK - Charakterny, pelen radosci, zabawny -  zawsze mily :)

Mialem w swoim zyciu juz 3 psy tej rasy i wiem ze dom bez niego jest pusty :)

ktoś tam

Bardzo polecam Yorka ! Pies mały i nie wymagający wielkiej przestrzeni (w mieszkaniu).Jako rasa dość długo znana(nie w Polsce)została przystosowana z psa \"angielskich drukarzy\"na psa salonowego.W dzisiejszym dniu jest to typowy piesek (pod wzgledem wielkości)nadający sie do mieszkania w bloku.Ponadto jego siersć jest prawie jak ludzkie włosy(pod względem budowy i składu)Tak,więc nie lnieje,nie uczula.Jedynym mankamentem jest to ,że trzeba dbać jak o własna fryzurę(czyli czesać,myć,uzywać odzywek,chodzić do fryzjera)Poza tym idealny przyjaciel lubi spacery(no może nie w deszcz,ale załatwia szybko sprawę i do domku)Straszny przytulak i miłosnik pieszczot-nie znosi obcych i doskonale pilnuje \"swojej rodziny\"Mały waleczny piesek kochający,lubiący zabawę i kochający \"swoją rodzinę\"Polecam!

Ps.Jak ktoś napisał [cytat]do bloku tylko shih-tzu[/cytat]Popieram w 100%

michał

Ja osobiście polecam beagla z hodowli i rodowodem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wincal

halina

Bolończyk suczka ,sa to psy radosne ,lubia sie bawic  sympatyczne polecam dzieciom.Tylko latem ścinamy włoski;nie uczulaja.
halina dziemian

Sloneczko8

Tak na prawdę jeśli masz czas i jesteś osobą aktywną możesz mieć w bloku prawie każdego psa. Mam znajomych którzy w trzy pokojowym mieszkaniu trzymają Labladora i bardzo często z nim chodzą. Tak samo moja koleżanka w mieszkaniu trzyma Husky i chodzi z nim codziennie po 3 godziny a weekendy bierze go na wycieczki. Jeśli tylko masz dużo czasu i jesteś aktywną osobą to możesz wybierać w psach. Wbrew pozorom często psy w ogródkach domowych mają gorzej niż te blokowe bo często właściciel myśli, że pies się w ogródku wybiega i się nim nie zajmuje. A pies blokowy zawsze ten długi spacer musi mieć czy się właścicielowi chce czy nie :)

elf

Większość ras można trzymać w bloku. Psa trzeba wychować i stworzyć mu odpowiednie warunki w domu. Musi mieć swoje posłanie. Jak nie wiesz jak je przygotować możesz zobaczyć
http://www.hubuform.pl/pl_poslania,31.html . Musi też mieć opiekę. Trzeba chodzić na spacery.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

boniu3

Pies w bloku nie męczy się tak jak w przypadku budy. Zdecydowanie polecam mieć psiaka w bloku, nawet duże rasy - sam posiadam psa rasy Golden Retriever ponad 9 lat, od zawsze mieszkam w bloku na 1 piętrze bez windy. Chodzę średnio 4-5 razy dziennie na spacer.
Zobacz jak sprawdzić numer imei telefonu z systemem Android, iOS, Windows. Sprawdź przed zakupem używanego Iphone aby zobaczyć jego gwarancje.
UpolujNagrode.pl - konkursy internetowego.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk