• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

FIRMY BUDOWLANE -OPINIE

Zaczęty przez Tomaszo, 01 Lut 2010, 11:32:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

malinoska

Zostawiam namiary na firmę http://teknobud.pl/oferta_roboty_drogowe.html oni mają bardzo szeroki zakres usług. Oferują między innymi roboty drogowe, mają dobrych inżynierów, operatorów, pracowników fizycznych, znają się na rzeczy. W ramach robót drogowych zajmują się takimi rzeczami jak:poszerzanie nasypów, niwelacja terenu, roboty ziemne, skarpowanie itp. Oprócz robót drogowych wykonują również takie prace jak roboty kolejowe, stabilizacje chemiczne podłoża, czy podbudowy z kruszyw.

Misia34

Jeśli chodzi o budowę magazynów, a także obiektów biurowych, usługowych i przemysłowych, to polecam firmę Depenbrock Polska, z której ofertą można się zapoznać na stronie internetowej http://depenbrock.pl/oferta/generalny-wykonawca. Firma ta działa już na rynku od wielu lat i ma bardzo dobre opinie, więc na pewno warto skorzystać z ich usług.

marek256

Robota zrobiona perfekcyjnie, bez żadnych pomyłek i poprawek. Dodatkowo doradzą też w innych
kwestiach budowlanych. Kolejna zaleta to terminowość, jak powiedzieli, że zaczną od poniedziałku to
tak zaczęli. Z czystym sumieniem polecam wszystkim firmę Grunt usługi budowlane.

adi09877


Maser

Bardzo dobra firma budowlana zajmująca się stawieniem obiektów jak składy, hale, mury z dużych bloków betonowych to ADZ System. Bloki stawia się jeden na drugim w bardzo szybki sposób np: można wybudować solidne ogrodzenia, a potem je rozłożyć i wstawić w inne miejsce.

http://adz-system.pl/
[email protected]
519 535 700
34-120 Andrychów
ul.Słowackiego 4a

dobra firma

Firma 'Wymarzony Dom',Polecam,fajne chłopaki.doradzili, zbudowali i niedrogo.mojwymarzonydom.com.pl 

remigiusz

U mnie w firmie remont pomieszczeń dla pracowników robiła firma RBC - Roman Buszko Construction https://g.page/rbc-roman-buszko-construction Ceny niestety nie znam, ale robotę wykonali super i całkiem szybko.

alexaa

Przy takich tematach, warto też wspomnieć o firmach typu https://betblok.pl/bloki-bloczki-elki-klocki-betonowe.html  . Ponieważ tam możecie dostać klocki, elki, bloczki betonowe, tak samo i materiały ognioodporne. Gdy będziecie chcieli wykonać przestrzenie magazynowe do specjalistycznych warunków.

mario88

Myślę, że przy okazji warto tutaj wspomnieć i o firmach takich, jak https://www.bartosz.com.pl/oferty/uklady-pompowe-do-wody-i-sciekow/zestawy-hydroforowe/ . Ponieważ u nich możecie zamówić sobie układy pompowe do wody, jak i ścieków, a także uzdatniacze wody, odżelaziacze.

mario88

Natomiast, jak już jesteście na etapie wykończania swojego domku, to możecie przeczytać sobie artykuł chociażby https://grupamo.pl/porady/plytki-do-kuchni-strefa-nad-blatem/ . Tam dowiecie się jakie przykładowo zaaranżować ścianę między szafkami w waszej kuchni. Jakie płytki zastosować?

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk