• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

niedziela AVATAR

Zaczęty przez JJ, 02 Lut 2010, 09:43:04

Poprzedni wątek - Następny wątek

JJ

byłam w niedziele w naszym kinie Bałtyk. nie często tam chodzę no i jak się okazało bardzo źle trafiłam. Film świetny. Ale zachowanie obsługi bardzo nie profesjonalne. Już nie będę się zagłębiać w \"usterki\", ale to że nikt nie był w stanie przyjść poinformować i przeprosić za zaistniałą sytuację to... brak słów!

lektor

More details please :) co to za usterki?
Ja o obsłudze nie mogę powiedzieć złego słowa, może nie jestem tam stałym bywalcem, ale jak dotychczas zastrzeżeń brak.
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

Informer

A co powiecie o tym, że jest zimno w kinie jak cholera? Tam nie można pójść i relaksować się światem filmu, kiedy stopy przymarzają do podłogi, skandal, bo pamiętam kino kiedyś, może bez szpanerskich głośników na ścianach, ale ciepłe i przytulne. Nasze kino ma klimat, coraz mnie takich kameralnych placówek, ale co z tego, jak nie szanuje się podstawowych praw widza - a prawo do wygody jest naprawdę ważne i owocuje ilością klientów. Najemca kina stwierdzi zapewne, iż koszty ogrzewania są duże, a ilość bywalców kina - niewielka, ale może trzeba pomyśleć na odwrót: gdyby kino było dobrze ogrzewane, może i ilość ludzi by wzrosła. PS. Ten wątek i tak poleci i wszyscy wiemy dlaczego :)

laur

Powinni zrobić podgrzewane fotele, uruchamiane za okazaniem biletu z danym miejscem   :-)
Jestem ciekaw przyszłości tej sali po wybudowaniu plazy...

garfield

W tej sali będą wyświetlane filmy nie komercyjne, a kina w Plazie to ten sam przedsiębiorca co Bałtyk. Dobre będzie to, że jedna sala ma wyświetlacz w 3D.
garfield

lektor

@Informer: z tym ogrzewaniem to niestety prawda, powinny przy tym brać pod uwagę lokalizację kina, S-ki to w końcu nie Hawaje ;)
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

lala

też byłam w niedziele na Avatarze. w czasie jednej z usterek wychodziłam z sali i idąc czułam ciepło od grzejników. Jednak kilka grzejników na takie duże pomieszczenie to za mało i cały film musiałam siedzieć w kurtce. u dołu drzwi będących z boku sali są położone jakieś szmaty, aby nie wiało z zewnątrz, ale to też nie zapewnia ciepła widzom.
Jakiś czas temu byłam na filmie \"Vicky Cristina Barcelona\" i trzeba było czekać pół godziny zanim puścili film, bo też mieli problem ze sprzętem.
lala

...

Mam pytanie... Ten film to pewnie z napisami, bo z lektorem to tak szybko by sie chyba nie pojawił co?

KINO

w tym przypadku zawinił niestety człowiek, który poniósł już surową karę; jedynie co nam pozostaje, to przeprosić widzów feralnego seansu i obiecać, że więcej takich sytuacji już nie będzie

Celek

Oglądanie Avatara w 2D jest bez sensu.

pokemon

Ja byłem na Avatarze w ubiegłym tygodniu i było cieplutko na sali,jak i projekcja była bez zastrzeżeń-film ****isty!!!

Iguanka

Dziwne, ze nie dalo sie w ciagu poprzednich kilku lat chociaz troche wyremontowac Baltyku. Ale chyba nikt o to nie zadbal, nawet o tym nie pomyslal.
..walczyć mogę tylko o coś, co miłuję. Miłuję tylko to, co szanuję, a szanuję jedynie to, co rozumiem.  ~A. Hitler

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk