• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Projektanci

Zaczęty przez mm, 16 Lut 2010, 05:57:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

paplak123

[cytat](Czy \"wesoły inwestor\" otrzymał projekty wykonwacze konstrukcji i instalacji? - śmiem twierdzić, że w tej cenie nie).[/cytat]

Drogi Panie, pięknie Pan piszesz, ale bez branżystów (konstruktor, sanitarnik, elektryk...) projekt nie jest kompletny i inaczej wogóle się nie da uzyskać pozwolenia na budowę... to chyba zamyka temat.

p.s.
[cytat]rządzi stara nomenklatura...[/cytat]

Śmiać się tylko chce...  Pozdrawiam

jarek

Witam serdecznie wszystkich pasjonatów architektury.

ziomek

Co to za forum gdzie wszystkie wpisy są ostro cenzurowane przez moderatora, to może niech cenzor sam sobie pisze pytania i odpowiedzi sam je sobie czyta, więc po co umieszczać kolejny gniot w internecie, kocham ten debilny i jego zaje.....fajnych obywateli

Ewelina

Polecam Panią Karolinę z Madhouse Studio! Aranżowała nam wnętrza w całym mieszkaniu, wszystko na faktury i umowę. Słownie co do terminów. Każdą naszą sugestię od razu wprowadzała w projekt. Cały czas kontakt czy to mailowy, czy tez telefoniczny. nr tel 502100206 Może się komuś przyda

a

witam szukam nie drogiego projektanta do przeksztacenia  budynku gospodarczego na mieszkalny mozecie kogoś mi polecić?:))pozdrawiam
a

zbyszek

Witam. A ja szukam kogoś do wykonania projektu wymiany ścian drewnianych na murowane starego domku drewnianego- sam zrobiłbym pomału ale mam nieciekawych sąsiadów i wolę mieć wszystko ok.

gadom

Korzystałem z projektanta i tak średnio byłem zadowolony.
Najlepiej to znaleźć sobie jakiś gotowy projekt. Ostatecznie moja żona znalazła nam fajny projekt tutaj http://www.galeriadomow.pl/

norbert

Pytanie do osób zajmujących się projektowaniem budynków i instalacji ochronnych. Jakie są normy jeżeli chodzi o drabiny ewakuacyjne. W jakich sytuacjach należy je montować a kiedy nie jest to wymagane przez prawo.
Norbert

waldi

Jeżeli nic się nie zmieniło w tym zakresie to drabiny ewakuacyjne montuje się bez kosza ochronnego do wysokości 5 metrów w przypadku nieruchomości i wysokości 3m w przypadku ruchomości.
Jeżeli chodzi o aktualne przepisy, normy i wymagania to szukaj tych informacji chociażby tutaj: http://www.crynoline.pl/.
Jest to jeden z większych dostawców tego typu rozwiązań na rynku.

Alina

Marzena

Szczerze to chyba lepiej korzystać z usług fachowców i porządnych firm, które wykonają robote rzetelnie :)
Ja miałam budować dom, ale niestety z przyczyn prywatnych musiałam zrezygnować, natomiast korzystałam z usług http://www.hs-projekt.pl/ i na prawdę są godni polecenia, bardzo mili i pracowici ludzie pozdrawiam :)

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk