• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Mc Donald\'s

Zaczęty przez miliion90, 23 Lut 2010, 22:44:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

miliion90

Witam! chciałbym usłyszeć wasze opinie, jak w tytule, chodzi o Mc :lol:
czyli ogólnie: spoko czy chamownia :P

marek p.

ale o co pytasz? poziom obsługi? personel? menu? goście? otoczenie? tłok na parkingu? ruch przy boisku? uporządkuj myśli, bo nie ma co uogólniać i zadaj pytanie jeszcze raz

ja

kiedys ania przybylska startowala do pracy w mc donalds i pizza hut jak była mloda i nie przyjeli widzicie jak to jest a reklama mc donalds leci teraz z pokazaniem jak to mozna kariere tam zrobic hehe [ a watek o ani i mc donalds byl u wojewodzkiego w programie ]
a slyszeliscie o Jacku KArpińskim polski Bill Gates stworzył w 1970 roku minikomputer szybszy niż wprowadzony dziesięć lat później IBM PC ....Karpińskiego odsunięto od kierowania Zakładem Mikrokomputerów w zakładach MERA .....Od 1978 roku Jacek Karpiński zajął się więc hodowlą świń i drobiu pod Olsztynem. Reporterowi Polskiej Kroniki Filmowej powiedział, że woli prawdziwe świnie, od tych ludzkich.
W tym kraju jest wielu mądrych ludzi ale niestety sie marnuje
http://manageria.gazeta.pl/manageria/1,85811,5061578.html

.

A wiedzieliście że zwierzęta pastewne i oceany powodują wydzielanie większej ilości gazów cieplarnianych niż ludzie?

lektor

@. a to ciekawe spostrzeżenie :) nie wiedziałem ;) chociaż w sumie para wodna też jest gazem cieplarnianym, a jej w atmosferze sporo, pewnie głównie z oceanów ;)
Fotograf Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka oraz tradycyjnie 8)

koń

idioci, temat posta jest chyba trochę inny....dla mnie ogólnie knajpa w miarę ,szama ok, te idiotki śmieszne trochę ale co tam:P

.

No to żeby nie tworzyć już nowego tematu to tutaj zapytam, co uważacie o spożywczaku na ul. Kościuszki?

lektor

r u joking? a co można sądzić o spożywczaku? zresztą jak to pytanie jest poważne, sprecyzuj chociaż, o który ci dokładnie chodzi :)
Fotograf Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka oraz tradycyjnie 8)

vanillacat

Mc normalnie, w S jest ok. Teraz mozna poszukac sobie na stronie Mc jest promocja-mozna zdobyc bon o wartosci 50 zł-jezeli sie wysle linka do 20 osob.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Tomarz

uwielbiam sytuacje, gdy któraś dziewczyna z personelu próbuje dogadać się z jakimś klientem-obcokrajowcem, kiedyś sam zamawiałem coś po angielsku i ciężko było ;)

ewa

MC ogólnie ok tylko obrzydza mnie widok pracowników MC palących pod drzwiami i póżniej taka idzie kotleta ladowac w bułe:-/tomarz a jak Ci ciężko było dogadać się to naucz się angielskiego :-)
ewa

sole

głodny sytego nie zrozumie, jeżeli taki pracownik pali to ma prawo wyjść sobie na przerwie i zajarać, a chyba rzeczą normalną jest to ze ręce myje, i jeszcze jedno określenie \"taka\" to czyli jaka??
sole

david565

Praca w mc jest nieco gorsza napewno niż w KFC.
suwalski czlek

xxy

ewa schowaj swoją opinię w kieszeń, pracownicy Mc pracujący na kuchni myją ręce podczas pracy przynajmniej raz na godzinę, gdy schodzą ze stanowiska i ponownie wracają myją ręce płynem dezynfekującym, już po paleniu to tyn bardziej, Pracownicy mają na pewno czystsze ręce od ciebie na co dzień. to tyle.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk