• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

DJ na wesele

Zaczęty przez smieszka20, 02 Mar 2010, 13:42:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

danek33

Odezwij się na priv, mogę podać parę kontaktów do dj-ów. A z akordeonistą to z tego co wiem jest to opcja, którą można wziąć lub nie. Ale proszę pamiętać że to jest zależne jakich mamy gości, bo brak akordeonisty może skutkować sztywnością gości, przez co przełoży się to na dalsza zabawę na parkiecie. W naszym regionie zabawa przy stole jest ważnym elementem weselnym. Oczywiście jest też ważne jaki jest to akordeonista, bo mamy różnych jakościowo. pozdrawiam
FOTOGRAFIA REPORTAŻOWA - www.danek33.pl

mps s-ki

Jeśli chcesz bez akordeonisty to pomyśl o DJ z gitarzystą :)
Fajna opcja :) daj znać na priv to podam namiar.
Pozdr.
mpstudio

ratm4n

Panowie, napisałem do was priv jeszcze w tamtym tygodniu i albo coś szwankuje, albo nie dostałem jeszcze odpowiedzi, prosiłbym kontakt na priv.

danek33

pewnie coś szwankuje.. nic nie dostałem
FOTOGRAFIA REPORTAŻOWA - www.danek33.pl

mps s-ki

W tej sprawie też nic nie dostałem.
Jak Ja wyślę Tobie priva to możliwe że też nie dojdzie.
Wal śmiało na maila [email protected] , przypomnij się że to chodzi o DJ z forum suwałki info . Postaram się pomóc, a jeśli nie ja, to danek33 z pewnością również pomoże :)
Pozdrawiam.
mpstudio

yokass

Witam proponuje usługi w zakresie prowadzenia imprezy , w zależności od państwa młodych , dj+akordeonista bądz tez sam dj zapraszam [email protected]

ania78

ostatnio bawiłam się  na weselu grał dj twins  z  białegostoku  poprostu bosko  muza  o co nie zaytaliśmy to miał poprostu zasakiwał nas  utworami  całe wesele  śpiewało biesiadę jak zrobił to szok , oczepiny konkursy też super  na prawde  dj godny swojej reklamy oraz polecenia .  oświetlenie  1  klasa  lasery  ,  iskry podczas 1 taca młodej pary ,konfetti masyzny do baniek naprawde  super polecam polecam !!!

JULIA

Polecamy siebie i jesteśmy najlepsi nie bądźmi naiwni  auto reklama mile widziana  przez wpis   / ania 78 / życzę powodzenia  kto wybierze . KISZKA

brak

marta

Zespół GRAFIT z OLECKA ma swoją stronę internetową? Czy coś?

ratm4n

Witam ponownie, pisałem już w tym wątku (mój post jest z 2011-07-09 13:33). Szukałem DJa na wesele, bez discopolo i pragnąłbym opowiedzieć moją historię.

Ślub planowany był na koniec sierpnia, wszelkie spawy okołoślubne zaczęliśmy późno, bo w czerwcu. Wielkim fuksem dostałem namiary na mego DJa (imię zdradzę później), po prostu poszedłem do sklepu muzycznego i zagadnąłem sprzedawcę. Dostałem numer telefonu, zadzwoniłem, fuksem akurat w dzień mego ślubu miał wolny termin, umówiliśmy się na wstępną rozmowę, przyjechał oczarował moją (jeszcze wtedy przyszłą) żonę swoją kompetencją i humorem, obgadał wszystkie szczegóły, był bardzo wyrozumiały dla naszej wizji (przypominam: brak disco-polo). Następnego dnia sam z siebie obejrzał salę, przekonał nas do rozważenia zmiany (gdyż była po prostu bardzo mała) i o dziwo, sam wynalazł nam 2 sale, które jeszcze miały wolne terminy! Na jedną z nich zdecydowaliśmy się po obejrzeniu i obgadaniu szczegółów z właścicielem (DJ sam nas woził, gdyż nie jesteśmy zmotoryzowani, jego własna inicjatywa). Przepadła nam zaliczka za pierwszą salę i catering, ale trudno.
Co do wesela: było idealnie, na każdym kroku widać było profesjonalizm i humor naszego DJa. Nie zawiódł nas w najmniejszym stopniu i co do joty spełnił swoje obietnice, a goście bawili się przednio, I TO BEZ DISCO POLO!

Wszyscy gratulowali nam DJa i sam widziałem jak pod koniec podchodzili do niego i prosili o wizytówkę.

Zanim przejdę do meritum: to nie jest \'artykuł sponsorowany\'. Ktokolwiek mnie zna i/lub był na naszym weselu wie, że mówię prawdę, a z moim DJem w każdej chwili pójdę na kawę/piwo/wódkę gdyż jest to po prostu fajny gość. Tak więc polecam z całego serca.

Meritum: Andrzej Czekay to najlepszy DJ jakiego spotkałem w życiu, gorąco polecam!

xxxxxxx

a cena??? czy to nie jest tak ze koles tylko tym się zajmuje i cały dzień czeka na telefon????

ratm4n

Nie jestem 100% pewien, ale Andrzej utrzymuje się z grania, z tymże on nie robi tylko w weselach, widziałem jego studniówki, czy imprezy muzyczne po całej Polsce. Np proszę wpisać w googla \"leszczyński+czekay\". Co do ceny to da się dogadać to raz, a dwa, że i tak wyszło nam taniej niż jakiś tam zespół. Poza tym wątpię by ktoś inny byłby w stanie poprowadzić imprezę tak jak on. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Zresztą nic nie szkodzi zadzwonić i zapytać, telefon jest dostępny w Internecie...

robert

Witam, ostatnio znajomi byli na weselu prowadzonym przez Dj Słome. podobno bylo bardzo fajnie. Lecz nie dostalem duzo informacji poniewaz znajomi tak zabalowal,i ze duzo nie moga powiedziec o weselu tylko tyle, że bylo nieziemsko dobrze. Może był ktoś z was, na weselu prowadzonym przez niego?
 Ja mam wesele za rok we wrzesniu i tak sie zastanawiam czy to dobry wybór...?
robert winckiewicz

T&O

Witajcie, osobiście polecamy DJ Andrzeja Czekay, który prowadził nasze wesele. Zabawa była przednia, goście praktycznie nie schodzili z parkietu. To co DJ wyczyniał za konsoletą wprawiało niektórych w podziw, a nawet zachwyt;) Zawsze byliśmy za zespołem na wesele, ale raczej bluesowo-jazzowym, a na naszym terenie to raczej trudno o taki...ale Pan Andrzej usatysfakcjonował nas w pełni, gości po opiniach i pochwałach również, (nawet tych zapalonych fanów bawienia sie przy Disco Polo;)) Dj Czekay to ciekawa alternatywa godna polecenia choć zapewne nie dla każdego...nie ma typowej biesiady, ani muzyki disco polo, są za to ciekawe zamienniki, potrafi poderwać każdego do tańca. Warto zaryzykować:)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk