• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

INTERNET Z VECTRY

Zaczęty przez nupex, 07 Mar 2010, 10:46:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

nupex

Mam do was pytanie co sadzicie na temat internetu z vecty???  Czy macie tez taki problemy z nim?? U mnie naprzyklad jest tak ze sciagam plik ktory ma 200mb i sciaga mnie raz okolo 30 minut a raz godzine. Moze mi ktos powiedziec co z nim dzieje sie?? I dlaczego on tak dziwnie chodzi??
Witam

danek33

w tej chwili mają przeciążone serwery
czyli więcej użytkowników niż wydolność sprzętu
w tym miesiącu mają dojść nowe
więc zostaje tylko czekać na lepsze czasy  ;)

i nie ma czym się przejmować
u innych dostawców też jest ta sama bajka

na stronie: http://www.speedtest.net/
masz fajny program do testowania prędkości swojego internetu
wystarczy wcisnąć \"Begin Test\"

i zobaczysz jaką masz faktyczną prędkość
FOTOGRAFIA REPORTAŻOWA - www.danek33.pl

Daniel

a ja z kolei kiedys jak mialem pingi na speedtest.pl 10-30 teraz mam ponad 100 . Czyli pograc w gry na sieci sobie nie pogram , i oczywiscie oni tego nie naprawia
:]

dfgsdfsd

a co tu maja do rzeczy serwery ? Pliki ściągami z internetu a nie z serwerów vectry u vectry też nie przechowujemy żadnych plików. To jakie serwery posiada Vectra nie ma przełożenia na naszą prędkość.. Vectra to dostawca Internetu i Tv a nie usługodawca hostingu. Co do prędkości to u mnie jest znacznie niższa niż w umowie, jeżeli chodzi o pingi również jest różnie.. Nocą grać się da, za dnia faktycznie nie koniecznie.

nupex

Dzieki danek33 duzo mi to pomoglo. a twoja strona jest fajna a zdjecia ktore robisz sa rewelacyjne. np te co robiles na imprezie na dabrowce na ktorej widzilismy sie
Witam

zdzis

dobra, jest umowa, nie wywiazuja sie zniej to mozna ich podac za to do sadu czy nie?

Dj Szycha

Posiadam Internet 8mb/s z vectry i jak dla mnie jest dobry , cena dobra , sciaga przynajmniej u mnie maksymalnie , na speed testach i innych stronach wyskakuje mi 7,5 mb/s najmniej nie mam z nim problemów i polecam . Jeszcze kilka miechów temu miałem 1mb/s i tez nie było z nim problemów. Jak Dla Mnie vectra jest spoko . Niech Bit Będzie z Wami :) DJ Szycha
Dj Szycha

nupex

szycha a ile placisz za internet z ta predkoscia?? moze wiecie jaki jest cennik predkosci internetu w vectrze??
Witam

ŁukaszI

to problem nie tylko w vectrze.

u mnie tez ostatnio cos sie psuje :

http://www.speedtest.net/result/741488106.png

Internet

A u mnie w porządku a płacę coś koło jak dobrze kojarzę 6o parę  złotych, zresztą masz cennik na stronie vectry i nigdy nie miałem problemów z internetem, do tego router i mam bezprzewodowy internet w domu. Polecam

http://www.speedtest.net/result/741495189.png

Daniel

haha łukaszI , moje marzenie miec taki ping jaki ty masz tam na tym screenie . Dodam ze u mnei problem z vectra jest na calym osiedlu , bo 3 osoby maja to samo a mieszkaja w innych blokach
:]

zaroowka

[cytat]to problem nie tylko w vectrze.

u mnie tez ostatnio cos sie psuje [/cytat]

Co się psuje, że tak zapytam?

Dostawca sieci - TASK. Sprawdzasz prędkość do Bydgoszczy, domyślam się, że chodzi o BYDMAN - TASK jest z nim połączony via Pionier (nie wiem tylko czy przez 10GbE czy 1GbE)...

Co więc jest nie tak?
Kiepskie łącze? Test pokazuje 8Mbps/28Mbps przy 11ms pingach... W czym rzecz?
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

obiektywnie i z bliska

ja mam net i kablówkę z vectry (pakiet platynowy bodajże)

Net jest 6 mb (to chyba ten stary jeszcze), ale wciąż działa oferta 2x i 4x

Czyli w nocy mam de facto 24 mb a późnym wieczorem 12 mb

Całość kosztuje mnie około 120 zł (razem z kablówką)...

Nie ma problemów z transferami...

Uważam, że to chyba najlepsza opcja w suwałkach...

ŁukaszI

@zaroowka

dobrze mowisz, jestesmy podpieci do sieci pionier, ale ostatnio chyba za duzo komputerów przybyło i download jest wysycany.

2 poprzednie jakies z czasow normalnosci :

http://www.speedtest.net/result/743563080.png

http://www.speedtest.net/result/217489707.png

co do suwalskiego internetu to od chyba 8(?) lat korzystam z uslug CSK (z witosa), niestety nie używam go tak często jak kiedyś, ale jak już uzywam to jest w miare, chociaz z rok temu bylo lepiej :D

kontynuujac offtopic ogolnie ciezko byc Suwalczaninem w rozjazdach, bo nie jest sie na biezaco z tym co sie dzieje w naszym miescie, a nie jestem z tych, którzy po jakims czasie mówią \'u nas w warszawie/gdansku/itp\'

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk