• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

nauczki...

Zaczęty przez paola, 18 Mar 2010, 19:51:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

paola

witam wiem ze byl juz ten temat KIEDYS ale nie moge znalezc....ma ktos moze namiary na osobe ktora za kaske podpisze ze sie odbylo te 3 spotkania w poradni rodzinnej?

paola

taka osobe ktora aktualnie sie tym zajmuje bo mam nr ale osoba juz tego nie robi.....

marek p.

pójdź lepiej i posłuchaj, a nie kombinujesz...może nawet czegoś się nauczysz, a nie tylko wtórna i wyniszczająca antykoncepcja

jola

w kancelarii na chopina można odbyc nauczki w jeden dzien u bardzo miłej pani i tanio ;)

moni

paola w tak i dziwny otwarty i perfidny sposób piszesz o KORUPCJI? Faktycznie może się czegoś dowiesz ciekawego - nauczki generalnie dużo dają, jeśli wie się gdzie pójść....
m.

ja

Orientujecie sie moze czy teraz jedyna mozliwosc kursu istnieje w parafii św. Aleksandra i tam jest kurs 100zl i poradnia 50zl

anonimka

Trzeba strzelić pokazówkę przed rodzinką i zrobić kilka słitaśnych foci przed ołtarzem? Cały sens tego wydarzenia to zapewne drugorzędna sprawa. Nie, nie jestem wojującą katoliczką, wręcz przeciwnie - ale tego typu podejście jest żenujące. Decydujesz się na ślub kościelny to przyjmuj to z całym inwentarzem. Albo nie rób szopki.

lektor

poniekąd Cię rozumiem, ja ledwo wytrzymałem nauczki, ale muszę przyznać, że momentami było wesoło :D może warto tam iść dla samej ciekawości ;)
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

ArchaniolOna

no ja mam namiar do pewnej Pani ktora prowadzi takie nauczki :)
idziesz dwa razy po okolo 2 godziny o ile dobrze pamietam :)
placisz za to o ile tez dobrze pamietam 50 zl :)
Fara bara cira fara tonga... ^^

ja

ale to jest tylko poradnia tak? A kurs podobno trwa 5 niedziel i jedyna mozliwosc jego zrobienia jest w kosciele sw. Aleksandra. Niewiem czy dobrze slyszalam, dlatego prosze o informacje

ArchaniolOna

to nie jest wlasnie prywatnia tylko osoba :)
nawet nie musisz isc zalatwiac do poradni mazenskiej czy jak to sie zwie tylko ona od razu Ci wystawia :)
Fara bara cira fara tonga... ^^

jola

a u Pani na chopina idziesz na okolo 45 min za 60 zl i masz z glowy 3 spotkania

kotek

w kościele na chopina kurs trwa 2 dni (cała sobota i niedziela) i jest przeprowadzany jakos w lutym. Byłam tam i wiem, że niezły ksiądz prowadzi, bo wyszłam z płaczem takich rzeczy sie dowiedziałam.
MONIKA

ja

czy kurs ten jest przeprowadzany tylko w lutym?czy teraz nie ma mozliwosci aby go odbyc? Orientujecie sie moze gdzie indziej można szybko zrobic kurs? Bo przy Aleksandra trwa to 5 niedziel:/

Emi

HEJ. CZY KTOŚ WIE KIEDY W LUTYM PRZYJEŻDŻA TEN KSIĄDZ Z ŁODZI  NA TEN KURS???
Emi

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk