• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

nauczki...

Zaczęty przez paola, 18 Mar 2010, 19:51:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

gwiazda

madzia nie wiem jaki teraz będzie ale tamten był nie za miły.Tak wszyscy dostają potwierdzenie, odbywa się to w Kościele po Mszy, jeszcze w czasie nauczek idziecie do Kościoła i uczą was co mówić i robić przy ołtarzu jak będzie mówić przysięgę i takie różne inne rzeczy.Co do zapisu to w ten sam dzień przed wejściem na sale sie płaciło i się wchodziło.Później umawiasz się do poradni rodzinnej, na 1 piętrze jest bardzo miła Pani, płaci się nie pamiętam ile-chyba 50 zł trwało to chyba 20 min i to wszystko.

Emi

a jeśli już ktoś papier z poradni ma to nie trzeba już iść co??? eee, się przeżyje:):) a tak dla zainteresowanych, szczególnie tych osób które w tym roku biorą ślub 6 marca w restauracji amon-ra są targi ślubne, warto pojechać i zobaczyć co oferują itd.
Emi

madzia

a te targi ślubne nie są przypadkiem \"Na Starówce\" a nie w amon-ra? bo tak słyszałam :)
madzia

madzia

dzięki gwiazda za odpowiedz :) a słyszałam ze ksiądz ma być ten sam co zawsze :) i właśnie słyszałam ze taki jest nie za miły :/
madzia

Emi

no też słyszałam ze na starówce, ale w tamtym roku było w amon ra. ja też dziękuje za wszystkie cenne informacje:) i pozdrawiam:)
Emi

madzia

wie ktoś może gdzie można odbyć spotkanie w poradni rodzinnej przygotowujące do ślubu?
madzia

madzia

gwiazda mam pytanko słyszałam że u tej Pani co piszesz z poradnią małzeńska to słyszałam ze spotkanie u niej kosztuje 50zł i chodzi się trzy razy pojedynczo czyli na osobę wychodzi 150zł a dwie osoby to juz 300zł to strasznie dużo ale nie wiem czy to jest prawda :/
madzia

gwiazda

madzia no ja tam byłam z narzeczonym a nie pojedynczo i Pani od razu spytała czy chcemy 3 spotkania czy jedno, wiem ze za jedno trochę więcej trzeba było zapłacić wiec wybraliśmy jedno , pokazywała tylko jakieś tablice o zapłodnieniu i antykoncepcji dała jakieś materiały do domu i trwało to na prawdę ok pół godz, zaświadczenie dała i do domu:)Więc nie wiem kto ci tak naopowiadał chyba że przez rok by się aż tak zmieniło.

sysia

Witam,
proszę o informację czy jeszcze w najbliższym czasie odbywają się takie przyśpieszone nauczki?z góry wielkie dzięki! :)
sysia

madzia

dzięki gwiazda za odpowiedz :) wiesz na nauczkach była ta Pani z poradni i mowiła ze chodzi sie do niej pojedynczo ale zapytam czy jest mozliwosc pojscia razem :) a reszte to od ludzi słyszalam ale wiesz roznie to bywa, nie zawsze prawde mowią a ile zapłaciłas za tą wizyte?
madzia

Ola

Pani z poradni jest świetna:) Zapłaciliśmy 60zł za spotkanie i dogadaliśmy się tak, że wpisała nam date pierwszego spotkania a resztę dopisaliśmy sobie sami. Ogólnie godzina szybko zleciała i bardzo fajnie się rozmawiało:)

Aleksandra

A gdzie jest ta porednia?, i czy mozna prosic o jakis kontakt do niej ?. I czy jest mozliwość odbycia tych zajec w najblizszym czasie, prywatnie?.... (W aleksandra jest 10 spotkań, czyli 10 niedziel)
Aleksandra

martyna20

Poszukuje nr tel do osob, u ktorych mozna przeprowadzic (szybko i sprawnie) kurs przedmalzenski. Prosze o pomoc!

WWA

czy macie numer do Pani z poradni przy ulicy Chopina?

milka

czy wiecie gdzie mozna odbyć nauczki/kurs przedmałżeński w okresie lipiec-wrzesień (nie chodzi mi o drogę na skróty)?
It is the face of my soul- each of us has heaven and hell in him

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk