• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

SALA ZABAW- OPINIE

Zaczęty przez luiza185, 15 Kwi 2010, 12:40:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

luiza185

Witam drogie panie, co myślicie o powstaniu nowej sali zabaw dla dzieci od 1,5 roku do 5 lat. Będą stoliki mebelki zabawki wszystko z atestami i certyfikatami. Będą organizowane zajęcia edukacyjne, plastyczne i sprawnościowe. Również imprezy okolicznościowe np urodzinki z animatorka. Sala zabaw polegać również będzie na pilnowaniu dzieci, gdy ich rodzice chcą w spokoju zrobić zakupy. W tym czasie zajmę dzieci zabawą. Pociechy będą zostawiane za opłatą i nie dłużej niż 2 godziny. Proszę o szczere opinie!!!

kasia

bardzo dobry pomysł. by mogło byc od 1 roku do 5 lat.i w zależy w jakim miejscu by miało powstać.
Kasia

JJ

pomysł fajny. tylko, że coś podobnego ma być chyba w plazie

matka

bardzo dobry pomysł ,przydałoby się coś takiego,tylko ciekawe ile to by kosztowało?
gunia

luiza185

Nie byłoby to drogie myślę że na poczatek żeby zachęcić dzieci  żeby zapoznały się to z 6 zł na godzine. Otworze tez sklep z bajkowa odzieza dla dzieci czy to drogie panie jest przez was poszukiwane???? fifi swinka peppa bob budowniczy disney? i wiele innych

kika

Jestem za rewelacyjny pomysł, w innych miastach juz dawno coś podobnego powstało. Mam roczne dziecko i jedstem przekonana, że korzystałabym z czegoś podobnego m. in. dlatego,że e ma kontaktu z rówieśnikami, więc tymbardziej chciałabym żeby powstała sala zabaw
Powodzenia życze
kika

luiza185

Prawie 700 osób obejrzało mój wpis, proszę o szczere odpowiedzi!!!!

Mama

super pomysł kiedy coś takiego powstanie?

gosc

gosc

Ciekawe ile będzie to kosztować? Ubrań u nas nie ma, ale sala zabaw to coś w plazie ma być jakiś Fantasy Park ale pewnie ceny nas zszokują he he. Powodzenia życze

wiolka

witam uważam, ze to jest bardzo dobry pomysl, poniewaz u nas takiego sklepu niema a mysle, ze i ceny nie powinny byc zbyt wysokie, takze czekam z niecierpliwoscio kiedy pani otworzy ten sklep i zycze powodzenia !!!!!!

!!!!!!!!!!!!

:D  ;)  SUPER, JUŻ JEDNA KLIENTKĘ PANI MA, POZDRAWIAM SERDECZNIE I ŻYCZE POWODZENIA :D

kasia

No no, tego jeszcze u nas nie ma, myślę że da radę pani to pociągnąć pomimo, że plaza jest, ale tam ludzie będą bali się chodzić, ze względu na stan techniczny budowli, Powodzenia
Kasia

AA

Pomysl dobry, tylko pozostaje kwestia lokalizacji i ceny. Poza tym,zeby nie okazalo sie,ze to drugie przedszkole z zasmarkanymi dziecmi:) Bo chetnie bym zostawila tam dziecko na godz, poltorej,zeby ciekawie spedzilo czas,ale zeby nie byla to poczekalnia u lekarza:) A ciuszki tez super, aby w rozsadnej cenie:)

anetka

witam !!!, własnie przeczytałam o tej sali i mysle ze jest to bardzo dobry pomysł. Ja osobiscie napewno skorzystam, tylko prosze napisac gdzie i kiedy to bedzie no i oczywiscie za ile... Pozdrawiam !!!

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk