• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Sala weselna

Zaczęty przez Edyta21, 03 Maj 2010, 18:28:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

ewa

Czy wiecie coś na temat sali Zacisze na Staszica 3 , jak tam jedzonko i obsługa? chcę zarezerwowac tam salę na wesele
ewa

jola

Byłam na weselu w sali Zacisze która mieści się na Staszica 3 A a nie 3  i mogę cię zapewnić iż jedzenie i obsługa jest na 6.
Stoły  się uginały od jedzenia bardzo smacznego .mają fajną wiatkę na papieroska gdzie można sobie posiedzieć a nawet zatańczyć.
bez obaw możesz zrobić tam rezerwację.

brak

44

temat wesela śledzę już od kilku miesięcy, ale dopiero teraz mogę się wypowiedzieć, gdyż sam nie dawno miałem wesele w SZELMENCIE. Nie bawię się w udzielanie się na forach, ale po tak profesjonalnie zorganizowanym weselu właśnie w WOSIR Szelment zapragnąłem Ich polecić wszystkim. Jedzenie smaczne i nikomu nie zabrakło,nikt nie był z całą pewnością głodny! Napoje, soki itp do oporu!!!Kelnerki dawały radę!Okolica REWELACYJNA!Goście mogą wyjść na taras bez obawy oberwania w mordę jak to bywa na weselach w Suwałkach!!!Gratisowy pokój dla nowożeńców-niby nic takiego, ale można poczuć się wyjątkowo! Dla mnie bomba! Jedyny problem to to, że salę trzeba rezerwować duuużo wcześniej! Każdemu polecam WOSIR Szelment!

jasiu

ja też polecam Szelment, a tak w ogóle to sala na WOSIR jest dzierżawiona przez Stary Szelment tak więc i obsługa i kuchnia są takie same. WOSIR obsługuje tylko wyciągi.

rudi

mam pytnie, co sądzicie o \"Jedynce\" ?? szczególnie mam na myśli catering \"Al-Mir\" ?? który od jakieoś czasu obsluguje wesela tam organizowane...

?????????

Kolego WESELNIK!!!
Również byłam na weselu w Szelmencie i z tego co wiem to Państwo Młodzi o wszystkich sprawach są informowani.
I jeżeli chodzi o napoje gazowane to Młodzi mogą dokupić we własny zakresie. Natomiast co do menu to Nowożeńcy wybieraja zestaw i za ile płacą tyle mają.
Także miej zarzuty do Państwa Młodych a nie do firmy która organizuje wesele.

anka07

Rudi, co do \"Jedynki\" to mogę się podzielić opinią, ponieważ w czerwcu miałałam tam własne wesele. Jedzenie jest pyszne, jest go dużo, świetnie przygotowane-nie ma do czego się przyczepić( a poczepiać się to ja nawet lubię:)), obsługa fantastyczna, wszystko kapitalnie zgrane. Będę ich polecała każdemu kto zechce zapytać o zdanie i gdybym miała wybierać jeszcze raz, to na 100% postawiłabym na \"Jedynkę\" i katering Al-Mir. Polecam. w razie jakichkolwiek pytań zapraszam na gg 4725702- jestem na \"świeżo\" w temacie, więc mogę coś niecoś podpowiedzieć. Pozdrawiam.

kasia

A jaka sale byście polecili na studniówke ?? Chodzi o okolo 300 osób. Może coś innego niż Holiday??
Kasia

marta

no dobra, piszecie że w szelmencie fajnie, jedynka też -ale ceny-podajcie ile mniej wiecej to kosztuje-gdzie taniej?-jedynka szelment, ułańska a może zacisze-i co bardziej się opłaca sala w jedynce+catering, czy może full serwis

anka

Zdecydowanie opłaca się w Jedynce, ponieważ oni tam mają swój własny catering, kapitalną kucharkę i świetną obsługę, a jedzenie jest pyszne. Nieadwno koleżanka miała tam wesele i podziela moją opinię. A co do konkretnych cen, to mają chyba dwie czy trzy opcje, my wybraliśmy opcję umiarkowaną i było w sam raz, niczego nie zabrakło, wręcz dużo zostało. Jeśli chcecie jakichś konkretów, zapraszam na gg 4725702

Inka

ceny w takich salach jak Szelment, Karczma Polska, Starówka, Suwalszczyzna, Jedynka wynoszą około 130 - 140 zł os. w tym jest zazwyczaj sala obsługa sprzątanie itp, różnica polega na tym, że w tej cenie jedne firmy oferują mniej inne więcej jeżeli chodzi o jedzenie. Podczas poszukiwań odpowiedniej sali i cateringu proponuję prosić o przykładowe menu, adekwatne do ceny.
PS. Jeżeli zdecydujesz się=ę na Jedynkę to w tej sali obsługuje tylko jedna firma cateringowa, którą chwali Anka, w cenie masz wiec salę łącznie z cateringiem.
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.
Św. Tomasz z Akwinu

jola

Sala Zacisze myślę że ma dobre ceny 90zł/os,( sala gratis myślę że to dobrze bo przynajmniej odpada dodatkowy koszt) . Byłam na weselu w sierpniu ,jedzenia było  bardzo dużo , a wszystko miało domowy smak. Bardzo mi się podobało.

44

Szelment w tym roku miał 125 zł za osobę (bez alkoholu, ciast i owoców), podobno na przyszły rok ma byc drożej :/

anka

Inka, jeśli chodzi o Jedynkę, to może nie tyle, że  obsługuje ich jedna firma cateringowa, oni mają na miejscu kuchnię i chyba dwie kucharki. Kiedyś tam była tylko sala do wynajęcia+ catering na własną rękę, od ponad roku mają własny catering.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk