• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Czy was to nie denerwuje??

Zaczęty przez famfatal88, 05 Maj 2010, 19:02:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

famfatal88

Który raz próbuję dodać ogłoszenie i za każdym razem jakimś \"dziwnym trafem\" nie trafia na stronę. o co w tym wszystkim chodzi ja się pytam... Administratorzy już przesadzają, jest wolność słowa i wyznania przecież. Co to komuna?? cenzura?? żyjemy w XXI wieku, paranoja. Czy wy też macie takie problemy?
Jeden pijak w małżeństwie to nieszczęście-dwoje pijaków to katastrofa

czip

a jakie ogłoszenie odbieranie email czy normalne?

famfatal88

Jeden pijak w małżeństwie to nieszczęście-dwoje pijaków to katastrofa

obywatel

Ja natomiast apeluję o utworzenie nowego działu z ogłoszeniami - nieruchomości. Obecny dział został \"sprywatyzowany\". Każde ogłoszenie objęte jest \"cenzurą\" i obowiązkowo musimy wiązać się umowami z firmą, która zajmuje się tym działem, w przeciwnym wypadku nie zamieszczają ogłoszeń.  

Zwracam się z prośbą do administratorów serwisu suwalki.info o natychmiastową reakcję i utworzenie nowego działu z ogłoszeniami - nieruchomości lub umożliwienie korzystania z obecnego bez ingerencji podmiotów zewnętrznych.

Jozina

Denerwuje... Tym bardziej, że ten portal napędzają właśnie ogłoszenia, o czym redaktory zdaje się zapominają.

Towarzyskie, nieruchomości i moto - to chyba klasyczne motory wszelkich mediów związanych z ogłoszeniami drobnymi. Swoją drogą ciekawe, dlaczego wątki ogłoszeniowe są cenzurowane bądź nie emitowane?

Przecież regulamin mówi jasno i wyraźnie o tym, że to wpisujący ponosi wszelką możliwą odpowiedzialność za słowa wpisane w ogłoszeniu, anonsie.

Więcej życiowego podejścia, Panie i Panowie, wszak więcej ogłoszeń to więcej klików, a o to chyba chodzi? Nieprawdaż?

Liczymy na szybką odpowiedź Adminów. Dziękuję.

vanillacat

Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

fresh

niestety, w świetla polskiego prawa wydawca też ponosi pewną odpowiedzialność za treści dodane na stronie: stręczycielstwo, oferty świadczenia usług seksualnych, nawoływanie do przemocy i inne muszą być moderowane przez adminów, nagminne są też przypadki użytkowników, którzy to samo ogłoszenia próbują dodać co drugi dzień mimo, że każde z ogłoszeń jest publikowane na okres 30 dni, pozdrawiam wszystkich użytkowników

obywatel

Zgadzam się, że jest dział nieruchomości, ale może warto zainteresować się tym, że jeśli chcemy dodać ogłoszenie musimy wiązać się umową z biurem nieruchomości lub nie podają naszego numeru tylko swój i \"kroją kase\" w naszym imieniu! Nie wspomnę już o tym, że czasami ogłoszenie wcale się nie pojawi.

Zwracam się z prośbą o utworzenie nowego działu związanego z nieruchomościami lub odcięcie podmiotów zewnętrznych od zarządzania obecnym.

prorok

ale ty obywatel upiedliwy jestes, forum master ci odpisał przecież: taka jest polityka firmy i tyle, ja tam się cieszę ze firma zarabia na czymś innym a ja mam dostęp do masy darmowych usług za friko, ale doskonale rozumiem, że portal z czegoś musi żyć

obywatel

rozumiem, trzeba było odrazu tak odpisać. każdy chce zarabiać, to jest normalne zjawisko

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk