• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Blogi suwalczan

Zaczęty przez tajnapolska, 21 Maj 2010, 10:38:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

tajnapolska

Jeden z najbardziej popularnych blogów o literaturze w serwisie gazety wyborczej pochodzi z Suwałk:  http://www.blox.pl/html/4849665,262146,237,242.html?602%2CP
Chodzi o tajnapolska.blox.pl

lektor

Ja swój prowadzę pod adresem: http://blog.tyczkowski.com :)
O języku niemieckim

PS. Śmierdzi mi tu spamem, ale co tam :p
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

anonymus mystery man

Alez zes znalazl blog, gorszego juz chyba nie bylo, do kitu jest, nudny, duzo glupot i ewidentnie amatorski - pewnie jakiegos dzieciaka z gminazjum.
Jestes pewien, ze to ktos z Suwalk? Moze znasz jeszcze jakies blogi suwalczan, w sumie z checia bym sie przyjzal opinii \"rodakow\" ;)
Moze nie do konca w temacie, ale na przyklad w serwisie wykop.pl zauwazylem, ze sporo osob jest wlasnie z Suwalk.

anonymus mystery man

PS. zanim skonczylem pisac pojawil sie wpis lektora. Moj wpis odnosi sie do bloga ktorego znalazl autor tematu.

lektor

anonymus mystery man

Twój blog lektor jest naprawdę przyzwoity, ładnie wykonany, nie razi przepychem. Przede wszystkim jest to blog tematyczny, na pewno nie dla wszystkich. Ja akurat niemiecki znam(powiedzmy trochę lepiej niż podstawowo), nawet lubię i po pobieżnym przeczytaniu Twój blog sprawia wrażenie kompetentnego. Także pisz dalej i powodzenia, będę co jakiś czas do Ciebie zaglądał, aby nieco odświeżyć wiadomości ;)
Pzdr

lektor

Dzięki za miłe słowo i oczywiście zapraszam po dawkę wiedzy ;)

tajna

kulturalne suwałki

lektor

Jaki cel i sens ma publikowanie treści tych samych recenzji na wielu stronach? Dla google to zdublowana treść, przez co strona może (ale nie musi oczywiście) dostać bana i zniknąć z wyników wyszukiwania. pzdr

tajna

Na bloxie są również dodawane opisy i zdjęcia z wydarzeń kulturalnych, a na blogspocie tylko recenzje.
kulturalne suwałki

clod

Tajna zakładasz kolejny wątek na forum służący tylko i wyłącznie Twojej własnej autopromocji. To już zaczyna być nużące. Przestań śmiecić!
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

fresh

no troche racji ma clod, tem at jest ciekawy ale taka nachalna autopromocja to może tylko zniechęcić ludzi, ja tam uważam że blog spoko ale mogłeś poczekać aż ktoś inny o nim  napisze a podać przykłady innych ciekawych

yyy

A admin może postąpiłby odpowiedzialnie i skasował wątek/zbanował użytkownika łamiącego reglamin.

lektor

Dobrze mówiłem, że zajeżdża spamem :/
@admin: delete this topic ;)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk