• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Zmiany na forum

Zaczęty przez lektor, 22 Maj 2010, 15:25:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

lektor

Zmiany na forum miło mnie zaskoczyły, zawsze to coś nowego :) Jak widzę jednak po dodaniu awatara forum się rozjeżdża, więc może niech ten wątek służy zgłaszaniu (konstruktywnych) uwag i sugestii.
pzdr
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

prorok

dobry pomysł, no na poczatku zawsze jakies drobne błędu się zdarzają

jarek

na innych suwalkskich forach wszystkie te opcje są już od dawna

fresh

a tu te opcje (prawie wszystkie) były od zawsze, tylko nie wszyscy potrafili je znależć albo ich używać ;), pozdrawiam forumowiczów

prorok

błąd z awatarami już poprawiony :)

belnea

OoO jakie zmiany widzę same pozytywy jak na razie 5 z +
:)

vanillacat

Dobrze ze jest pogrupowane na działy dodatkowe :) Odnosniki z linkami tez ulatwia uzytkownikom kierowanie ich na poszczegolne strony -i te avatarki z boku calkiem siltasne  :D  :D
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

tajnapolska

Jak najbardziej na plus. Chciałoby się kliknąć na ikonkę z kciukiem do góry: lubię to! - jak na facebooku:)

lektor

a może to nie jest taki głupi pomysł: suwalki.info na fb hmmm? Suwałki już są, ale to chyba żadna przeszkoda :)

lektor

prosze nie uzywac wulgaryzmow -vc

Moja propozycja co do forum: wprowadźcie ograniczenie wielkości awatara, jakieś 100x100 czy 120x120, bo na razie można wrzucić chyba grafikę dowolnej rozdzielczości :)

poliglota

A co Ci przeszkadza ten \"obrazeczek\"!Mnie przeszkadza Twoja autoreklama może przestań z tymi zagrywami ,bo wali spamem na kilometr!Jak już wcześniej pisałeś na forum o blogach suwalskich wpadłes w samozachwyt!A może interesuje Cię bycie cenzorem?SPAM przez ciebie przemawia kolego! :o

lektor

Człowieku :) co Cię gryzie? żebyś zaglądnął do tego wątku wczoraj, zobaczyłbyś, że awatar tajnej zajmował 50% ekranu, nie był zmniejszony, stąd moja propozycja odnośnie ograniczenia wielkości awatara.
Proszę Cię też zacny poligloto o wskazanie miejsca, w którym to podobno wpadłem w samozachwyt? Bycie cenzorem...hmmm piszesz jak pewna znana mi osoba, ale nie będę wnikał czy to akurat ona kryje się za tym nickiem.
PS. Nie jestem Twoim kolegą :)
EOM

poliglota

Już nie dodajesz linku bufonie?Kolegą to nie jesteś lecz SPAMOWCEM!A co do samozachwytu to wcześniejszy blog ,który stworzyłeś (nie ten,który teraz reklamujesz usilnie,czyli zwyczajny słownik)nadto świadczy o twoim samozachwycie!Szkoda ,że go zmieniłeś ,bo tam napisałeś prawdę:\"po co komu taki blog otóż do autoreklamy\"SPAMOWIEC!

lektor

poligloto, znajdź mi w słowniku słowo \"spamowiec\" :)
PS. Strona, na której to siętak sobą zachwycam nadal jest w sieci, wystarczy wpisać adres bes słowa \"blog\" :) zapraszam do lektury i komentowania.

A tak gwoli ścisłości, na stronie napisałem:

[cytat]Ktoś zapyta: \"Po co mu taka strona?\" Odpowiedź jest prosta: \"Autoreklama\". Szukam nowych wyzwań i dróg rozwoju, chętnie podejmę współpracę z osobami lub firmami, dla których liczy się rzetelność, sumienność, pracowitość i zaangażowanie...[/cytat]

Pozdrawiam Pana, Panie \"Marku\" hehe, dobre, dobre, stukać zza klawiatury :)

fresh

lektor, poliglota dajcie na luz!, skupcie się lepiej na temacie dyskusji, lektor to już dosyć zaawansowany użytkownik forum, linka ma w stopce od zawsze, link spoko - nie jest nachalny, jakby był z nim jakiś problem to już dawno by admini się tym zajeli, pozdrawiam

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk