• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Szaleńcy z wiatrówkami!!!

Zaczęty przez EvaEva, 25 Maj 2010, 20:02:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

EvaEva

Na ulicy Witosa 2, 2A i 4A coraz częściej słychać wystrzały z wiatrówek. Dziś zawiozłam mego kota do weterynarza z dwoma śrutami w brzuchu!!!!!!!! Jutro ma zabieg usunięcia drugiego ponieważ jest bardzo głęboko osadzony! Tydzień temu byłam z pieskami na spacerze, od strony balkonów wieżowca 4A i jakiś **** strzelił mi pod nogi z wiatrówki!
Radzę rozglądać się i uważać! Zastanawiam się czy taki idiota strzelając, zdaje sobie sprawę z tego, że może zabić mimo, że to wiatrówka!!!!!!!!!!!!!!!!!!

af

podobno strzelają żeby spłoszyć ptaki, które paskudzą na samochody, szkoda tylko, że wiatrówkę może mieć każdy idiota i potem się panoszy kretyn i krzywdę ludziom i zwierzętom robi. do kotów i psów też strzelają \"bo przeszkadza\", \"bo chodzi po ogródku\" itd... mam nadzieję, że tym, którzy tak perfidnie \"wymierzają sprawiedliwość\" los odpłaci tym samym.  a póki co radzę zgłosić ten fakt odpowiednim służbom. to już niestety nie śmiech...

malami

Mój kolega mieszka na Witosa. Jakiś czas temu mówił ze wieczorem ktoś o mały włos go nie postrzelił w nogę, ale trafiło obok w chodnik. Myslę że policja powinna sie tym zająć. Raz uruchomienie forum pomogło. Może i teraz pomoże.
malami

monne

Wiatrówkę może posiadać każdy ale nie może jej używać w miejscu publicznym, a za to mogą dowalić jeśli ktośby ucierpiał. Proponuję zadzwonić na policje i to zgłosić a nie czekać aż przypadkiem bawiące się dziecko oberwie w głowę.  ???
monne

Suwal

Jeśli wasze zwierzaki zasrywają wszystkie trawniki, to wcale się nie dziwię.
W końcu ktoś się zabrał za tępienie chamstwa.
Suwal

malami

malami

af

suwal, a co Ty tak wszystkich do jednego wora, co? moje koty nie łażą po trawnikach, bo nie wypuszczam ich z domu. bałabym się, że na swojej drodze trafią na takiego delikwenta jak Ty. a za paskudzące psy zabrała się straż miejska. jeśli komuś przeszkadza mimo wszystko to można sprawę załatwić inaczej a nie strzelać! rozwiązanie godne idiotów... na Skłodowskiej też kilka razy ktoś strzelał z wiatrówki jak z psami się wychodziło. potem jakoś się ucichło i póki co jest spokój. i to strzelali późno, żeby nie było widać, z którego okna. gorzej, że mądrala światła nie zgasił i wiemy dokładnie, skąd dochodziły strzały.

af

a poza tym, jak taki kozak jesteś to powiedz mi po jaką cholerę strzelają też do ludzi...

Suwal

@af

tTo że trawniki są \"brudne\" to nie wina psów, tylko ich panów. :D
Suwal

EvaEva

Jutro idę na policję. Może w końcu się tym zainteresują... jeśli ktoś coś wie to byłabym wdzięczna za  jakieś informacje... a Ty \"suwal\" nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia!

af

suwal... skoro ty masz takie pojęcie o życiu, to ja dyskutować nie będę... mam nadzieję, że tobie wiatrówka ani nic podobnego w ręce nie wpadnie...

Malinka

Strzelanie z wiatrówki do ludzi i zwierząt jest karalne

Soohutch

Radzę zgłaszać to kilka razy, regularnie. Pojedynczy przypadek Policja pewnie oleje, tzn. przyjedzie radiowóz, postoi w najbardziej widocznym miejscu kwadrans i pojedzie. Jak KILKA osób złoży doniesienie to może poślą tam patrole po cywilu.Inaczej taki szczyl zobaczy Policję to się wstrzyma na parę dni i znowu zacznie. Trzeba gnoja z zaskoczenia, żeby się wypuścił na gorący uczynek.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk